Izlazci u cacku

Ancho1:
Pomozite svima onima koji ne znaju gde ce uvece u grad kao i meni sa vasim predlozima,gde je najbolji provod!


Jeste da je u gradu pravo sr..e, sve vrvi od sponzorusa i nabedjenih likova, ali proveri kako je u "Montani". Ja sam bila sad u subotu i bilo je fenomenalno. Ima ziva svirka i prostor je superiska tako da ti se mozda dopadne. Mislim da 18.06. gostuje Luis, tada bi trebalo da bude OK.
 
Hvala svima na odgovorima,ali ja jos nisam nasao normalno mesto da izadjem u grad osim "Sto da ne" i taj tip lokala,mada ako hocu da djuskam Cacak nema tu vrstu lokala.
Ovo sto je Marko otvorio excalibur je cisto sranje.Bio sam 2 puta tamo i niko ne djuska,nisam verovao,jos se ceo "brazil" preselio u EX (sponzoruse i sponzori,nabedjene ribe i frajeri,Spichene ribe i spicheni frajeri.Pa ljudi u sta se pretvorio ovaj grad?
U JEDNO VELIKO SRANJE!
Josh neki predlog!Daj te jos neki predlog!
 
Ancho1:
Hvala svima na odgovorima,ali ja jos nisam nasao normalno mesto da izadjem u grad osim "Sto da ne" i taj tip lokala,mada ako hocu da djuskam Cacak nema tu vrstu lokala.
Ovo sto je Marko otvorio excalibur je cisto *.Bio sam 2 puta tamo i niko ne djuska,nisam verovao,jos se ceo "brazil" preselio u EX (sponzoruse i sponzori,nabedjene ribe i frajeri,Spichene ribe i spicheni frajeri.Pa ljudi u sta se pretvorio ovaj grad?
U JEDNO VELIKO *!
Josh neki predlog!Daj te jos neki predlog!
sve je tako kako si rekao...tako misle skoro svi u gradu ...pa zasto mu onda(MARKU I OSTALIM CAVAMA TAMO)punite dzepove...Ljudi takve samo treba ignorisati i ne ici im tamo....a ribama bih preporucio da se neprovaljuju sa ovim smradovima...nemojmo zbog par homoseksualaca da obezvredjujemo ceo grad...Diva je ok za izlaske...dole kod Kinja...Fontana...itd
 
ej ljudi zar vas postojanje tog marka u gradu toliko muci?iz vasih pisama se vidi koliki je on frajer,legemda i faca!decko vodi svoj zivot,nikoga od vas ne dira,sklonio se u jedan lokal,pa ko ga ne voli nek ne ide tamo.Vama je muka sto je borac,sto je uspeo u tudjem gradu,a vi ne mozete ni u svom.Boli vas jer ima brata,prijatelje,partnere,pare,svaku vasu cacanku kad hoce,jer je pametan,lep,zgodan,uporan,vaspitan,jak,najaci.
koliko je veliki vidi se i po tome sto se svaka vasa diskusija zavrsi njegovim imenom.
garantujem da on za vase postojanje i ne zna,i ne zanima ga,jer ON ZNA ZASTO ZZZZZIIIIVVVVIIII.
 
Ja sam cacanin i ja cu ti reci da njemu SVAKA CAST,
po mom licnom misljenju momak je O.K. ali ga takodje licno ne poznajem.
Nego sestro draga ti si se bas zaljubila u njega ali to nije razlog da sad spamujes ceo forum zbog njega.
A i moram te razocarati i saopstiti ti da on nije DON u Cacku.Svako ko misli da je on tata grdno se vara.
Pa mi CAcani imamo takve face koje su drzale Pariz,Milano,Hamburg itd. itd.
Nikada ,apsolutno nikada nece neki bosanac biti Don u Cacku pa makar se i ja bacio u vode kriminala. :lol:
I dosta bre vise o tim bosancima ne mogu ljudi da spavaju od stucanja.

Nego da odgovorim i na ovu temu gde izaci u Cacku.
Pa u Markov lokal :lol: (kad sam vec tu i da upitam koji je Markov lokal?)
Pozdrav 8)
 
E DA TO CACANSKI DEBILI MISLE,PA O0N NE RAZMISA DA BUDE DON?U KOM FILMU ZIVIS?I KAKO TE NE GRIZE SAVEST DA SRBE KOJI SU IZBEGLI NAZIVAS BOSANCIMA?STA MISLIS DA ONI VOLE STO SU ZAVRSILI U TOM VASEM CACKU?pozdrav i ne prenagljuj te !
 
Zasto!Pa rec "Bosanac" uopste nije pogrdna rec.
To ti je isto kao kad bi nas u Bosni neko zvao "Srbin".
Inace Bosanci su nasa braca,ista smo mi nacija, samo zivimo u razlicitim drzavama.
Ne daj Boze da se opet zarati sigurno bi isli da ih branimo, a i oni bi bogami dosli ovamo.
Pozdrav
 
ljudi moji u Cacku je tako zestoko sranje i pokusati da se provedes, gde da se provedes....Pa u ovom gradu ima toliko ljudi sa parama a niko nema ni duha ni ideje a kako i da ima kad je CACAK PO NAJMANJE CACANSKI GRAD,seljaka iz okoline i sa okolnih brda ima 90 posto a ostatak izbeglice koji su pobegli iz bosne KAD SU SRBIJANCI GINULI. BAGRO SELJACKA I BOSANSKA MARS IZ NAPACENOG I UPRLJANOG CACKA. TO JE JEDINI NACIN DA SE CACAK DIGNE
 
E slusaj mislim da si omasio temu! Ako hocete da pljujete po Bosancima otvorite novu temu i vozite! Nesto sto me najvise nervira jeste kad neko menja temu! Nisu ni meni nesto prirasli za srce ali bar ne skrecem sa teme! Nije mi jasno na kojoj frekvrenciji radi mozak Cacana!?! Sad u subotu je bio koncert u Milanovcu i bilo je dosta Cacana. A da se taj koncert odrzao u Cacku nebi imalo zive duse! Meni neke stvari nikad nece biti jasne!
 
beli0 pa ti mnogo nesto nudkas...izgleda da si presusio...ja bih ti rado dosla u poseticu..ako nemas nista protiv...rastocila bi te belkane :wink: vako jedra i mlada,i bez stida
 

Back
Top