Izlazci u cacku


Zamolio bih vas da se drzite teme!!!!!
Da nije neko od vas bio u ovom novootvorenom lokalu kod "Razumem"?
Kako vam se svidja?
Skroz je zanimljiv lokal i jedinstven u gradu i naravno tamo nema sponzora i sponzorusa i fensera i sta ti ja znam vec koje kakvih likova. Bas je opusteno! Poz svima!!!!!!!!!!!! :D
 
Ancho:

Zamolio bih vas da se drzite teme!!!!!
Da nije neko od vas bio u ovom novootvorenom lokalu kod "Razumem"?
Kako vam se svidja?
Skroz je zanimljiv lokal , jedinstven u gradu i naravno tamo nema sponzora i sponzorusa i fensera i sta ti ja znam vec koje kakvih likova. Bas je opusteno! Poz svima!!!!!!!!!!!! :D
Razumem i ja tebe.Lokal je kul.Loka atmosfera i nigde jednog frajera.I naravno devojke koje hvataju poslednji voz.Tako da je fantasticno.Hocemo tutumisa?????
 
Ne znam kako je u basti 1. Maja,jos nisam bio ali svi koji su bili kazu da je dobro!
Ali sta mi to znaci kad ide sve hladnije i hladnije vreme!!!!!!!
Evo ja pocinjem u subotu da radi u ghettu pa svi koji posecujete ovaj forum ste pozvani na otvaranje lokala!
Poz likovima !1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :D 8) :) 8) :D :D 8) :D :) :(
 
Ja bih ,za promenu, volela neki lokal u kome svako gleda svoja posla i ne okreće se ka vratima čim se otvore, da vide ko ulazi. Da mogu da se izđuskam bez komentara o mom fizičkom izgledu, garderobi, i šta sam jela juče. A kad se tako nešto otvori javite mi.
 
hazard:
Ja bih ,za promenu, volela neki lokal u kome svako gleda svoja posla i ne okreće se ka vratima čim se otvore, da vide ko ulazi. Da mogu da se izđuskam bez komentara o mom fizičkom izgledu, garderobi, i šta sam jela juče. A kad se tako nešto otvori javite mi.

A sta mislis o Ghetto-u?
Ja mislim da je tamo bilo skroz ok!Evo ovih dana se opet otvara, pa dodji i vidi!
Veliki poz! :D
 
Ancho:
hazard:
Ja bih ,za promenu, volela neki lokal u kome svako gleda svoja posla i ne okreće se ka vratima čim se otvore, da vide ko ulazi. Da mogu da se izđuskam bez komentara o mom fizičkom izgledu, garderobi, i šta sam jela juče. A kad se tako nešto otvori javite mi.

A sta mislis o Ghetto-u?
Ja mislim da je tamo bilo skroz ok!Evo ovih dana se opet otvara, pa dodji i vidi!
Veliki poz! :D
da je ok,nebi se ponovo otvaro nego bi radio konstantno... :lol: :lol: :lol: ..jedino ako niste nabavili nekog lepotana da zavodi devojcice :lol: :lol: :lol:
 
Mesto izlaska u grad je pitanje individualnog ukusa i zelje za provodom. Meni nije toliko bitan lokal, ako je drustvo super, ali ipak pomenucu lokal koji nije ovde aktuelan... kafe Enigma, miram i prijatan lokal koji postoji 10 godina u gradu. U enigmi je standardno dobra muzika, atmosfera za pricu, ali i povremeno dobre zurke. Lokal drzi Pop, mozda znate da je ucitelj. On vodi racuna o svojim gostima, stalno unapredjuje lokal, vrsi promocije, a tu se okupljaju razliciti ali zaista pristojni ljudi koji ne pate od kompleksa i ne foliraju se. Naravno zato je taj lokal out. Pomenuo bih jos Scenu, Le Piaf koji ima prijatnu bastu, Razumem itd..
 
Drago mi je da se normalno diskutuje o temi koju sam postavio!Samo tako i nastavite!!!!!!!!!!!
Evo moj predlog!
GHETTO
Naravno,nece se svakome svideti ali me bas interesuju vasi odgovori!
I da zamalo da zaboravim!
Enigma je skroz OK lokal!Ranije sam izlazio tamo ali sam skroz ispao iz fazona!
Poz svima!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Skvo se ove zime nece otvoriti, velika je kirija. Bas steta, Cacku nedostaje skvo kao I cikago, ja sam se bas ponadao da cu zimus lepo da se izdjuskam.
Hajde nek neko otvori Skvo ili pak neko novo mesto gde moze da se skace. Barum je pun dece, dolaze i osnovci, neznam kako je sada na TF-u.
 
Moram priznati da se nocni zivot u Cacku dosta popravio u odnosu na neke predhodne mesece. Imamo Bas bastu, Skvo, dobro rupu ko voli, Gheto, Pub, Scena, Que passa, Sto da ne, TF za studente, Barum..... i dosta lokalcica ali cini mi se da je grad malo zivnuo :?: :!: :?:
 
faca1:
faca1:
ZXCVBSDFGH:
KAO PRVO NISAM ZENSKO A MARKOV LOKAL JE EXKALIBUR,LICNO GA POZNUJEM I KAMO SRECE DA JE VISE TAKVIH.ZELIM TI SUPER PROVOD
kad nisi zensko a dajes onom glumcu tolike komplimente mora da si mu topli brat...ma ako brate dela lezi,dela se naguzi... 8)
jos nesto topli...lokal nije Markov vec Dropsov...odkud ce onaj klosar imati lokal.... 8)
drops je ubijen a lokal drzi njegova zena
 
Jay-Z:
probajte blue u rupi

Joj ta rupa!
Previse mi je fensi,a ja sam samo obican lik koji je mozda sve ali samo nije fensi!
OK svako voli ono sto mu se svidja,ali bas ta rupa?
Svi likovi i likuse koji su dole su mi nekako po istom kalupu,svi su bre isti!
Ali sta da se radi,ja volim "ovo" a neko "TO"!

Pisite i dalje na ovu temu,bas me zanima kako razmisljate i kako se provodite na mestima gde izlazite!
Do sledeceg pisanja veliki poz od mene!
:)
 

Back
Top