probleb sa vizom i kako ga resiti

Sto se tice supruga....tesko da ces otici ako on ne potpise.Mislim da po zakonu ne mozes da izadjes iz zemlje ako on ne potpise odobrenje...ali najbolje da pitas nekog advokata.Oni ce ti dati najbolju informaciju.Sto se tice pasosa...Imala sam slican problem ali su mi trazili na uvid deciji pasos posto nisam imala crveni(stari).Ne znam da li si mislila na crveni stari pasos.Ja sam to resila tako sto sam otisla u opstinu sa dva svedoka koji su potpisali izjavu da nisam imala pre ovog pasosa drugi pasos.Mislim da je to najbezbolnije resenje....ili odjavi stari pasos ako znas broj pa im dostavi papir da je pasos ukraden.Raspitacu ti se sve detaljno u ambasadi pa cu ti javiti!!!!
 
drgrbic:
Molila bih nekog da mi objasni sta se desava ako nemoze da se nadje stari pasos i da li je neophodan da se nosi uz novi pasos?A drugo ,razvedena sam i vodila bih svoje devojcice u Grcku a moj bivsi suprug iz inata nece da potise,sta mogu da radim?Hvala
Saglasnost supruga je neophodna,a ako ima problema obrati se nadleznom Centru za socijalni rad.Za stari pasos-napisi izjavu overenu u prisustvu dva svedoka da ga nisi ni imala...
 

Back
Top