PARODIJA NA SPANSKE SERIJE...

Alexandra9

Ističe se
Poruka
2.601
...mada su one parodija same po sebi...

Hajde da napravimo jednu mini spansku seriju...

E ovako, bila jednom jedna seljancica koja u zivotu nije izasla nigde van svog gradica. Skromno se oblaci, zalizana kosa, naocare i verovatno radi u obliznjoj cvecari...

Jednog dana veliki biznismen prolazi kroz taj grad u limuzini, pukne guma, on izadje da udahne svez vazduh, saplete se o ivicnjak, i padne pred noge cvecarke...

Ona skida naocare, rastresa kosu, stavlja cvetic u kosu i nevino se nasmeje... On se istog trenutka zaljubi i istog dana idu da se vencaju...

ali, (uvek ima ali)... njena zla polusestra je ljubomorna i zakljucava je u sobu, a zavodi njenog buduceg muza i govori mu da ga je ova ostavila...

Posto on nema kud zeni njenu polusestru(sta je tu je), odlaze u naprimer Barselonu... Seljancica nastavlja da zivi svoj zivot kao i pre... Jednog dana ona biva kidnapovana (pomesali su je sa drugom osobom jer je mafija u Spaniji uvek smotana). Uglavnom ostavljaju je u Barseloni(kakva slucajnost!)

Pocinje da radi u nekom nocnom klubu, tamo je vidi njena prva ljubav, on se razvodi od njene zle polusestre i zeni nju. Ona mu radja dete, ali zli doktor u bolnici zamenjuje bebe jer mu je dosadno...

Sta ce biti u sledecoj epizodi?
Ovo je tek prva epizoda (znate i sami da su najkrace prva i poslednja epizoda...)

Pa ako ste raspolozeni, hajde da napravimo jednu spansku seriju...
 
  • Podržavam
Reactions: DJM
Alexandra9:
...mada su one parodija same po sebi...

Hajde da napravimo jednu mini spansku seriju...

E ovako, bila jednom jedna seljancica koja u zivotu nije izasla nigde van svog gradica. Skromno se oblaci, zalizana kosa, naocare i verovatno radi u obliznjoj cvecari...

Jednog dana veliki biznismen prolazi kroz taj grad u limuzini, pukne guma, on izadje da udahne svez vazduh, saplete se o ivicnjak, i padne pred noge cvecarke...

Ona skida naocare, rastresa kosu, stavlja cvetic u kosu i nevino se nasmeje... On se istog trenutka zaljubi i istog dana idu da se vencaju...

ali, (uvek ima ali)... njena zla polusestra je ljubomorna i zakljucava je u sobu, a zavodi njenog buduceg muza i govori mu da ga je ova ostavila...

Posto on nema kud zeni njenu polusestru(sta je tu je), odlaze u naprimer Barselonu... Seljancica nastavlja da zivi svoj zivot kao i pre... Jednog dana ona biva kidnapovana (pomesali su je sa drugom osobom jer je mafija u Spaniji uvek smotana). Uglavnom ostavljaju je u Barseloni(kakva slucajnost!)

Pocinje da radi u nekom nocnom klubu, tamo je vidi njena prva ljubav, on se razvodi od njene zle polusestre i zeni nju. Ona mu radja dete, ali zli doktor u bolnici zamenjuje bebe jer mu je dosadno...

Sta ce biti u sledecoj epizodi?
Ovo je tek prva epizoda (znate i sami da su najkrace prva i poslednja epizoda...)

Pa ako ste raspolozeni, hajde da napravimo jednu spansku seriju...
ne mogu da ti kazem koliko sam se smejao i jos mi je smesno... :lol: :lol: :lol:
 
seljancica odnosi dete kuci medjutim cim dete ugleda njena zla polusestra optuzuje je da dete nije od njenog muza(koji jos nema ime)jer je dete onako bas crno a naivna seljancica mislila da se uprljalo kad ga je roda spustila kroz odzak...ipak seljancica misli da bi adolfo(evo dao sam ime njenom muzu)poverovao u tako nesto i moli zlu polusestru da nista ne kaze adolfu.nakon sto je seljancica prolila more suza i nakvasila polusestrine cipele ova popusta i tvrdi da nista nece reci adolfu ali pod jednim uslovom...seljancica je mora zauvek slusati.nasa naivna seljancica pristaje i ne sluteci dokle je moze dovesti polusestrina zloba...

obavezno odgledajte(tacnije napisite)sledecu epizodu serije "za tvoju ljubav pisam niz vetar" prepunu suza,emocije i vidite sta ce sve pozeleti zla polusestra.
 
neven:
seljancica odnosi dete kuci medjutim cim dete ugleda njena zla polusestra optuzuje je da dete nije od njenog muza(koji jos nema ime)jer je dete onako bas crno a naivna seljancica mislila da se uprljalo kad ga je roda spustila kroz odzak...ipak seljancica misli da bi adolfo(evo dao sam ime njenom muzu)poverovao u tako nesto i moli zlu polusestru da nista ne kaze adolfu.nakon sto je seljancica prolila more suza i nakvasila polusestrine cipele ova popusta i tvrdi da nista nece reci adolfu ali pod jednim uslovom...seljancica je mora zauvek slusati.nasa naivna seljancica pristaje i ne sluteci dokle je moze dovesti polusestrina zloba...

obavezno odgledajte(tacnije napisite)sledecu epizodu serije "za tvoju ljubav pisam niz vetar" prepunu suza,emocije i vidite sta ce sve pozeleti zla polusestra.
:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Posle od prilike mesec dana zatrudni i zla polu-sestra,(tvrdeci,tj. navodno)sa adolfom.Seljncica Fluoresanta-Skalinada Kas (da nije Pas, tj. skracenica od Kasandra(to je prezime, a ono ispred je bilo ime)), dakle F.S.K.(nije fudbalski savez kikinde, vec skraceno njeno ime), dakle F.S.K., se rasplace do bola, a zla sestra polu, se samo pakosno nasmeja uz reci:"Ovo ti je samo POCETAK"!Posle devet meseci(znate vec kod njih to tako vreme leti), ova zla se porodi, ali sad glupi adolfo odmah nasedne da je i to njegovo dete, pa mu prepise par milioncica(a ova zla sva heppy)...(Koristim samo ovaj deterdzent i kad imam prljave carape, i kad moj Mirko dodje umoran s posla...)...posle kratkog bloka reklama,F.S.K. se ubi placuci, i onda prima anonimni poziv(mi ga naravno necujemo u ovoj, vec u narednoj epizodi) i Flourensanta se onesvesti...
 
yellow girl:
Posle od prilike mesec dana zatrudni i zla polu-sestra,(tvrdeci,tj. navodno)sa adolfom.Seljncica Fluoresanta-Skalinada Kas (da nije Pas, tj. skracenica od Kasandra(to je prezime, a ono ispred je bilo ime)), dakle F.S.K.(nije fudbalski savez kikinde, vec skraceno njeno ime), dakle F.S.K., se rasplace do bola, a zla sestra polu, se samo pakosno nasmeja uz reci:"Ovo ti je samo POCETAK"!Posle devet meseci(znate vec kod njih to tako vreme leti), ova zla se porodi, ali sad glupi adolfo odmah nasedne da je i to njegovo dete, pa mu prepise par milioncica(a ova zla sva heppy)...(Koristim samo ovaj deterdzent i kad imam prljave carape, i kad moj Mirko dodje umoran s posla...)...posle kratkog bloka reklama,F.S.K. se ubi placuci, i onda prima anonimni poziv(mi ga naravno necujemo u ovoj, vec u narednoj epizodi) i Flourensanta se onesvesti...
aha zaplet je poceo :lol:
 
neven:
yellow girl:
Posle od prilike mesec dana zatrudni i zla polu-sestra,(tvrdeci,tj. navodno)sa adolfom.Seljncica Fluoresanta-Skalinada Kas (da nije Pas, tj. skracenica od Kasandra(to je prezime, a ono ispred je bilo ime)), dakle F.S.K.(nije fudbalski savez kikinde, vec skraceno njeno ime), dakle F.S.K., se rasplace do bola, a zla sestra polu, se samo pakosno nasmeja uz reci:"Ovo ti je samo POCETAK"!Posle devet meseci(znate vec kod njih to tako vreme leti), ova zla se porodi, ali sad glupi adolfo odmah nasedne da je i to njegovo dete, pa mu prepise par milioncica(a ova zla sva heppy)...(Koristim samo ovaj deterdzent i kad imam prljave carape, i kad moj Mirko dodje umoran s posla...)...posle kratkog bloka reklama,F.S.K. se ubi placuci, i onda prima anonimni poziv(mi ga naravno necujemo u ovoj, vec u narednoj epizodi) i Flourensanta se onesvesti...
aha zaplet je poceo :lol:
jeste...ajd` prepricaj mi narednu epizodu nisam stigla da je odgledam....
 
Adolfo se te veceri sastaje sa Skandalinom(kako se vec zove)i oni se je/*bu celu noc.Sutradan u nekom kaficu u WC zla sestra (nazvacu je Halima)upozna je nekog lika koji joj daje ekstazi....Skandalina opet dobija anonimni poziv da se nadje sa covekom u brdima Kilimandzara.Adolfof novotkrtiveni brat polazi sa njom.Avion se srushio na pola puta i Skandalina je dobila amneziju.
BLOK REKLAMA,PA NASTAVLJAMO
Ovaj brat luta sumom i srece pecinskog coveka koji je uspeo da koristi mobilni i lupio i okrenuo Skandalinin broj.Zakljucak:on je bio anonimni pozivac...
U medjuvremenu zla sestra je otkrila i krek i marihuanu i dop i bensedin i smrka se i pusi ko luda.Adolfo srece prelepu striptizetu sa sisama preko celog ekrana.On provodi strasnih nedelju dana s njom na krstarenju po Karibima,a to saznaje i zlka sestra koja sa zalihom od kilo marihuane krece za njima.
Adolfo na krstarenju srece svoju otudjenu majku(lezbejku),koja se zaljubljuje u zlu sestru,koja je navlaci na bensedina i krek.
Skandalina dolazi kuci i uvidja da nema nikog.Srecna je jer nema sestre da joj naredjuje pa provodi strasnu noc sa Adolfovim bratom,a zatim Adolfov brat odlazi na "poslovni" put.
Skandalina vrsi krvno ispitivanje svoga crnoga deteta,kod onog doktora sto mu je dosadno.On iz dosade govori Skandalini da joj dete ima sidu....
NASTAVAK POGLEDAJTE U SLEDECOJ EPIZODI:pisite sledecu epizodu.
p.s Skandalina je seljancica,samo sam zaboravio kako je ovaj pre mene nazvao,tako da se izvinjavam po pitanju toga.
 
absonic:
Adolfo se te veceri sastaje sa Skandalinom(kako se vec zove)i oni se je/*bu celu noc.Sutradan u nekom kaficu u WC zla sestra (nazvacu je Halima)upozna je nekog lika koji joj daje ekstazi....Skandalina opet dobija anonimni poziv da se nadje sa covekom u brdima Kilimandzara.Adolfof novotkrtiveni brat polazi sa njom.Avion se srushio na pola puta i Skandalina je dobila amneziju.
BLOK REKLAMA,PA NASTAVLJAMO
Ovaj brat luta sumom i srece pecinskog coveka koji je uspeo da koristi mobilni i lupio i okrenuo Skandalinin broj.Zakljucak:on je bio anonimni pozivac...
U medjuvremenu zla sestra je otkrila i krek i marihuanu i dop i bensedin i smrka se i pusi ko luda.Adolfo srece prelepu striptizetu sa sisama preko celog ekrana.On provodi strasnih nedelju dana s njom na krstarenju po Karibima,a to saznaje i zlka sestra koja sa zalihom od kilo marihuane krece za njima.
Adolfo na krstarenju srece svoju otudjenu majku(lezbejku),koja se zaljubljuje u zlu sestru,koja je navlaci na bensedina i krek.
Skandalina dolazi kuci i uvidja da nema nikog.Srecna je jer nema sestre da joj naredjuje pa provodi strasnu noc sa Adolfovim bratom,a zatim Adolfov brat odlazi na "poslovni" put.
Skandalina vrsi krvno ispitivanje svoga crnoga deteta,kod onog doktora sto mu je dosadno.On iz dosade govori Skandalini da joj dete ima sidu....
NASTAVAK POGLEDAJTE U SLEDECOJ EPIZODI:pisite sledecu epizodu.
p.s Skandalina je seljancica,samo sam zaboravio kako je ovaj pre mene nazvao,tako da se izvinjavam po pitanju toga.
Mislis ja pre tebe?-S K A L I N A D A, tj.Fluoresanta
:cry: :cry:
 
da ne bude zabune za buduce gledaoce/citaoce/pisce ove popularne serije:...

Veliki biznismen- Adolfo
Njegova majka lezbejka- Lolita
Mlada seljancica- Fluoresanta Skalinada Kas ili skraceno F. S. K., moze i FSK
Njena beba- beba no. 1
Njena zla polusestra- Halima
Njena beba- beba no. 2
Zli doktor kome je dosadno- Tinuniti

ovo su imaena zasada... gledajte/citajte/pisite i sledecu epizodu serije,... kako je ono Neven rekao,...: ,,Za tvoju ljubav pisam uz vetar''...
 
F.S.K. srece svoju staru drugaricu jos iz osnovnjaka, sa kojom je delila sve svoje tajne...one tu naricu :cry: :cry: i prisecaju se "starih dobrih vremena"(da preskocim taj deo), dakle onda Ljovisna priznaje svojoj staroj najboljoj drugarici, da ima bebu(beba no.3) :? One odlaze F.S.K. i Adolfovoj kuci, i tu susrecu Adolfovog brata(koji se zove Pedro), a Ljovisna dozivljava ljubav na prvi pogled, ali Pedro naravno-ne, on jos uvek strasno voji Fluoresantu Skalinadu.Halima i Lolita se pojavljuju na veceri kod ovih(Adolfa,Fluoresante Pedra, Ljovisne i njihovih sluskinja i sluga).Halima odmah shvata da je Ljovisnino dete Flouresantino, tj. da su te dve bebe zamenjene!!!To govori Ljovisni, a posto ova odmah pristaje na sve sto Halima kaze, jer se plasi da joj Halima ne uzme dete, tj. da jadna deca ne budu ponovo zamenjena, dakle Ljovisna pristaje, da pomogne Halimi i Loliti da se uvuku (iliti dosele) u ovu veliku kucu.(kratak blok reklama)
Dakle sada tu zive Halima iLolita(zle);Pedro(neodredjen);i Adolfo, Ljovisna i Fluoresanta(dobri). :idea: Sutradan, Halima prica telefonom sa tajnim ljubavnikom, i to sve cuje sluskinja damjana(sa osmehom na licu).Halima ima dakle tajni sastanak u bolnici, u ordinaciji(pogadjate vec s kime), ali se njegov lik nevidi u ovoj vec samo u narednoj epizodi...UZIVAJTE-U NEIZVESNOSTI DO NAREDNE EPIZODE(pisite) :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :idea: :cry:
 
Da se vratimo na zaplet:...
El Nindza je kod FSK (Ljovisnina beba)
El Meksikanac je kod Halime (njena beba)
El Tortilja je kod Ljovisne (beba od FSK)

Da se vratimo na novu epizodu...
Zla polusestra- Halima ima tajni satanak u bolnici... Prolazi hodnikom, ulazi u ordinaciju, otvaraju se vrata i tamo je ceka... TARAM TAM TAM UUUUU(ZVUCNI EFEKTI IZ HOROR FILMOVA), pa opet TARAM TAM TAM... ,,Mama masna mrlja na Sarinoj haljini!!!''. ,,Ne brini nista dete, tu je novo ace''(kako god da se zove).... otvara vrata i tamo je DOKTOR TINUNITI!!! :shock: :shock: :shock:

Ona ulazi u ordinaciju i pocinju zajedno da se smeju BUAHAHAHAHAHAHA, AAAAHAHAHAH (sta li sada smisljaju?) TARAM TAM TAM... SAZNACETE U SLEDECOJ EPIZODI SERIJE: ,,ZA TVOJU LJUBAV PISAM UZ VETAR''...
TARAM TAM TAM!!!...
 
Neznam bas spanski(pravopis), al` se nadam da vi razumete o cemu govori pesma, dakle:...

Por tu amor,
yo boi morire,
por tu amore,
JA PISAM UZ VETAR...
ref.Porque tu estas, aki mio amore,
porque yo te amo, ja pisam uz vetar...
Yo te voy amando
todo my vida,
porqu tueres
uno flore-FLOURESANTA,
porqu tu eres lind-SKALINADA
por todo eso, ja pisam uz vetar!
ref. ...[/b]
 
yellow girl:
Neznam bas spanski(pravopis), al` se nadam da vi razumete o cemu govori pesma, dakle:...

Por tu amor,
yo boi morire,
por tu amore,
JA PISAM UZ VETAR...
ref.Porque tu estas, aki mio amore,
porque yo te amo, ja pisam uz vetar...
Yo te voy amando
todo my vida,
porqu tueres
uno flore-FLOURESANTA,
porqu tu eres lind-SKALINADA
por todo eso, ja pisam uz vetar!
ref. ...[/b]
:lol: :lol: :lol: bas duhovito :lol: :lol: :lol:
 
yellow girl:
Neznam bas spanski(pravopis), al` se nadam da vi razumete o cemu govori pesma, dakle:...

Por tu amor,
yo boi morire,
por tu amore,
JA PISAM UZ VETAR...
ref.Porque tu estas, aki mio amore,
porque yo te amo, ja pisam uz vetar...
Yo te voy amando
todo my vida,
porqu tueres
uno flore-FLOURESANTA,
porqu tu eres lind-SKALINADA
por todo eso, ja pisam uz vetar!
ref. ...[/b]
:P :P :P
 
Vece.....Svi veceraju....Neko zvoni na vrata.
Kurapajder(najstariji od tri brata batlera)otvara vrata.Jedna zena(opis:SISE mlitave(do kolena),dupe jedva proslo kroz vrata...naocari ko tegla)predstavlja se kao agent tajne sluzbe LKMNOLIPOBNIJHGDC HJJNB (ni sami ne znaju sta to znachi) vodi FSK u Arabiju,u njihov tajni stab,da im napravi svoje tortilje sa rebarcima,ali Halima mesto brasna koje je ona spakovala,pakuje 6kg kreka,i mesto svinjskih rebaraca,stavlja meso ludsih krava.
Fsk odlazi,a Halima odlazi sa svojim ljubavnikom u Adolfovu kucu na Karibima i 48casova bez prestanka se smrka i ujedno jeb/e sa doktorom.El tortilja dobija reumu.
Ljovisna priznaje Pdru da ga ludo voli i njene zvrsne reci u toj epizodi bile su:
"Za tvoju ljubav pisam uz vetar"
Nastavak sledi od nekog drugog.....................
Aleksandra9 napisi ti nastavak.....................
 
absonic:
Vece.....Svi veceraju....Neko zvoni na vrata.
Kurapajder(najstariji od tri brata batlera)otvara vrata.Jedna zena(opis:SISE mlitave(do kolena),dupe jedva proslo kroz vrata...naocari ko tegla)predstavlja se kao agent tajne sluzbe LKMNOLIPOBNIJHGDC HJJNB (ni sami ne znaju sta to znachi) vodi FSK u Arabiju,u njihov tajni stab,da im napravi svoje tortilje sa rebarcima,ali Halima mesto brasna koje je ona spakovala,pakuje 6kg kreka,i mesto svinjskih rebaraca,stavlja meso ludsih krava.
Fsk odlazi,a Halima odlazi sa svojim ljubavnikom u Adolfovu kucu na Karibima i 48casova bez prestanka se smrka i ujedno jeb/e sa doktorom.El tortilja dobija reumu.
Ljovisna priznaje Pdru da ga ludo voli i njene zvrsne reci u toj epizodi bile su:
"Za tvoju ljubav pisam uz vetar"
Nastavak sledi od nekog drugog.....................
Aleksandra9 napisi ti nastavak.....................
Juhu, Alexandra9...mi cekamo!!! :arrow:
 
Nasa mala jadna seljancica biva odvedena u arabiju a tamo ona srece mladica koji tvrdi da je kloniran i koji je zaljubljen u nju.tokom cele epizode se jedan drugom smeskaju,trce po vrelom pesku,valjaju po njemu i to sve tako da nasa mala seljancica jos ne shvata da je on zaljublkjen u nju.medjutim on krece da je poljubi i ona pristaje ali iznenada iz senke u crnom mantilu klonu prilazi ubica iz vriska i u potpunosti ga iskasapi :cry: o ne jadna nasa mala seljancica tuzna zbog smrti svog klona a ujedno i zbog toga sto je prevarila adolfa odlucuje da se nikad vise ne vrati u svoju kucu ali sklapa prljavi posao sa mafijom da joj odmu dete od adolfa i dovedu ga njoj...
ne propustite sledecu epizodu prepunu intrigantnih scena i zaplacite nad sudbinom dvoje mladih koji ce za ostvarenje svoje ljubavi uraditi sve pa cak i pisati uz vetar.
:cry: :cry: :cry: smrc,smrc e to sta je ljubav...
 
Seljancica sklapa ugovor sa mafijom, ali ni nesumnja, da se medju glavnim mafijantima krije PEDRO!!!On zeli da je ozeni, i ona naravno pristaje na sve to...U toku od 5 min, Pedro se iz Arabije(valjda su tamo bili), vraca u Spaniju otim dete od brata, donosi ga jadnoj seljancici, koja ni nesluti da je ovog puta u njene sake dospela ponovnom greskom beba no.3 iliti-ELtortilja, njena prava beba.U roku od narednih 5 min, seljancica se sa Pedrom vraca u Mexiko, zarad razvoda braka.Ljovisna i Adolfo je preklinju da to neradi, ali seljancica glupa, pa zapela..."Bako, on me ne voli...sad ce baka da ti skuva jednu kafu...ima li i za mene jedna...um!Ljubav ti je kao kafa duso, najbolja je kad je vruca...ali moras da pazis da se ne opeces...i moras doooobro da zakuvas..." :wink: posle bloka reklama na ekranu naseg TV-a velikim citkim slovima pise:POSLE 15 GODINA!Sledeca scena je, kad Eltortilja nagovara svoje roditelje da joj promene ime u Rosalinda, jer je u skoli svi zezaju zbog toga!Roditelji jadni, neznaju sta ce s parama, pa ajd`!Dakle Rosalinda, Pedro i Fluoresanta se sele u Mexiko, jer Pedra vija policija.U Mexiku se Rosalinda slucajno srece sa ELnindzom...

STA LI CE SE DOGODITI U NAREDNOJ EPIZODI?
-STA SE DESAVALO U MEDJUVREMENU SA ADOLFOM, LJOVISNOM, LOLITOM I HALIMOM...
-SA SE DESILO SA ELNINDZOM I EL...(onim drugim, kako se vec zvase)
-STA JE JOS IZVEO DOKTOR KOJEM JE DOSADNO....... :?:

NIKAKO NEMOJTE PROPUSTITI NAREDNU EPIZODU VASE OMILJENE SERIJE"ZA TVOJU LJUBAV JA PISAM UZ VETAR"
USKORO, VRLO USKORO(cim neko dobije inspiraciju :idea: )
 
Na pocetku epizode EL NINJA izgovara sljedece reci:
"MU BOXD CHSC H VJHDVS DXCJCJM"(neki nepoznat jezik).
Setajuci dalje niz ulucu Fsk vidi Adolfovu majku kako iz kolica vice "A bre brate daj mi marih,a bre brate daj mi marih"Uvece posle vecere gledajuci loto FSK saznaje da je osvojila 300.000 na lotu.Za to vreme pedro se setao Meksikom i okliznuci se na koru od banane upao u saht i nazalost poginuo.FSK ne znajuci to,sutra odlazi u soping i shvata da voli Adolfa.Ona iz te ljubavi skida svoju suknjicu i iz svoje Glatko Obrijane Mackice pocne da pisa uz vetar.
Uvidevsi priliku da je pojeb-e 15-ogodisnji klinac je
na sred soping centra puni jedno 4 sata.....

Sta ce biti dalje saznacete kada neko dobije inspiraciju.
 
TRALALALA LALAL NANANA UUUUUUUU AAAAUUU!!!!!!
Por tu amor,
yo boi morire,
por tu amore,
JA PISAM UZ VETAR...

...dok su FSK, Pedro i El Tortilja(sada Rosalinda) bili u Arabiji... puno se toga izdesavalo(kao i uvek)...

Naime Halima i Lolita su se razvele jer se Halima skontala sa doktorom kome je ivek dosadno- doktorom Tinuniti. Sa njima je nastavio ziveti El Meksikanac.

Ali ni Lolita nije prosla tako lose,..., ona i Kurapajder(najstariji od tri brata batlera)su poceli ziveti zajedno nakon njegove operacije promene pola... Promenio je ime, i sada se zove Kurapajderina... Usvojili su dete (ne moram objasnjavati zasto)i nazvali ga El Parmezan...

Adolfo se ozenio po treci put, sada sa Ljovisnom i prihvatio njenog El Nindzu. El Nindza se iznenada razboljeva i mora da ide gde... GDE?- kod lekara..., kod kog lekara?....., pa naravno kod Tinunitija...
Doktoru je bilo dosadno pa mu je umesto pilula za upalu sinusa dao nekoliko eksera. Popio je jednu tableticu i pomislio da moze da leti. Stao je na prozor i ...I beliwe I can fly, I beliwe I can touch the sky... IIIIIIIII nastavljamo seriju posle najvaznijih vesti... ,,Imamo dva predsednika u Hagu, a ovde ni jednog. Gradjani izadjite na izbore!!!...''
Lalalalaa
... gde smo stali?, ... a da skocio je kroz prozor i nije dotakao nebo, ali zemlju vec jeste. Matrix usporen snimak: naginje se, pada, pada i padne na Rosalindu koja je ispod te zgrade prolazila...

Ne, ne brinite, nisu poginuli jer je on skocio sa prizemlja, naduvani gari...

Sta se dalje desilo, saznacete u sledecoj epizodi serije: ,,ZA TVOJU LJUBAV JA PISAM UZ VETAR''...

,,Ja nisam luda, talas,..., cini cuda''...
 

Back
Top