LJubav ili lova

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

PredatorBG11

Ističe se
Poruka
2.008
Sandra,Ivana Models,Marijana,ex Kole king of serbian sugar wife su udate za strance,prve dve za milijardere,jedan Rus drugi lik je suvlasnik Googla,ni manje ni vise,pa me interesuje vase misljenje,prvenstveno dama da li su se udale iz ljubavi ili je mister Predator mnooogooo naive ako tako misli?
Dame samo raspalite,ako ste i ljubomorne,razumem vas ali konstruktivno!

LADIES!FIRE AT WILL!
 
...da lova nije bitna ne bismo ni radili ko konji za nju ... siromashni ljudi imaju manje shanse u svakom , pa i u smislu svog "licnog razvoja " ; prosecni su pak verovatnije " u redu" ... jbg. ja se nisam udala da bih znala odgovor:) , al ne mogu da razumem brak zbog novca ....
 
jastuk:
...da lova nije bitna ne bismo ni radili ko konji za nju ... siromashni ljudi imaju manje shanse u svakom , pa i u smislu svog "licnog razvoja " ; prosecni su pak verovatnije " u redu" ... jbg. ja se nisam udala da bih znala odgovor:) , al ne mogu da razumem brak zbog novca ....

Sve ćeš saznati kad napuniš 18..
 
Па шта онда?

Нека се уда јер '''тако треба'', нека се уда да би отишла од родитеља, нека се уда јер је тип даса или лепотан, нека се уда јер је богат...
Неки се жени јер хоће да има лепотицу за приказивање, неки се жени јер хоће да му нека роди синчину, неки се жени јер хоће да му нека кува и пегла и да брине о њему, неки се жени да би доказао маторцима да је одрастао, неки се жени јер је ''закувао'' бебу па мисли да је ''ред''.....

А можда у свим овим ситуацијама има и неке љубави, откуд ми то, овако са стране, можемо да знамо? Имамо ли право да осуђујемо туђ избор?
 
KOCKARKA:
I sad bi trebalo da se one ne udaju za njih iako ih vole, zato sto ti decki imaju tu ogromnu manu da su bogati pa bi dalje zivele od ciste savesti prema predatoru i Antunu i slicnima
Njih zovi decki,mene nemoj i ja sam samo postavio pitanje,ne znam,nisam izneo svoje misljenje da kazes prema meni,ti jadna ne znas ni da pucas,pa nisam mislio na mene da se otvara vatra.
 
nikodim:
Postoji jedan zanimljiv grafit u Zrenjaninu (tamo ga videh), koji kaze:"Ljubav je izmislila sirotinja da bi mogla dzabe da yebe".
Photo1379.jpg

Well i found that's fuckin'funny man!
 
Nisam dama ali sam 100% siguran da se nisu udale iz ljubavi......za ljubav je potreban odredjen intelektualno-emotivni kapacitet a takav tip ljudi ko sto su te zene to nemaju u sebi.Pravo je pitanje sto su ih ti bogatashi ozenili,mogli su sigurno da nadju bolju ****.Mozda dobro pushe.:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top