Ujedinjene teme o metalu (mrzis ga, volis ga. . . )

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Elbereth:
ZA sve one koji vole Metal od heavy do Black,od Maidena do NIfhwisha Taaaaaaaaaaaalk about the music!!!!!!!!!!!!!!

Shta fali metalu??? Ja licno pronalazim smisao zivota u toj muzici i tekstovima!!!
Ali postoje ljudi, a ima ih puno, koji imaju predrasude i ne samo prema metalu! Misle da, cak iako nisu nishta od toga culi, da je to "narkomanska i sektashka" muzika, da oni samo znaju da povracaju u mikrofon, a nishta od toga nije tacno!!!! Moji favoriti su Black i Viking metal!!!!
p0z
 
:evil: Ja sm Ilija i slusam metal oko 4godine.Mislim da na svetu ne postoji bolji bend od Maidena pored metllice Megadeth-a idrugih.Ja zivim za muziku i sviram gitaru od8-og razreda oko2 godine.Sa mnogima se ubedjujem ko ima njbolji gitarski tamde , pa naravno Maiden:Harris,Murray, Smith i Gers tri elektricne i jedan bass to svako ko nije cuo trba da cuje jer za njih peva legendarni BRUCE DICKINSON.Oni nisu narkosi ili imaju problema sa alkoholom kao James Hatefield vec vrlo obrazovani muzicari.Za sve one koji nisu znali pevac ra di na cuvenom Oxford univerzitetu kao profesor istorija(u mladosti je bio pilot) basista Harris je bio igrac West Ham Uniteda u vreme osvajanja FA kupa dok je gtr.Murray zavrsio muz.akademiju u Londonu i sada j tamo profesor.Svima onima koji nisu culi Maiden, preporucujem da to sto pre urade, u Septembar izlazi "baksuzni" 13 album Dance of Death.
 
bruce:
bRACO BRE kako mozete da trpite ovo.tamo ima neko udruzenje repera da vidite sta pisu za nas da nema mo palci muda i ostali * .Ja sam tamo nesto napisao kolko da ublazim pogledajte da se malo smejete pod clan bruce.VIVA BRUCE DICKINSON
Ja sam osnovao udruzenje metalaca i anti-eminem grupu i ne vidjam te :?
SlipKnoT 4e\/er
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif



majmun.gif



You fuckin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Shit you call a heart...
veryangry.gif

______________
68.gif
69.gif
 
Rock-metal-girl:
Pitanje samo za metalce :

DA LI SLUSATE NAS METAL I KOJE GRUPE?

Za sve: DA LI SLUSATE NES ROCK??????????????
Izvini sto odgovaram na oba pitanja (a bas i nisam kompatibilna za to),ali od domaceg metala volim Interfector i Alogiu (verovatno jos nesto,ne mogu da se setim),a od rocka...nasa rock scena je stvarno bila :D ,a i sada ima starih grupa koje su odlicne...volim Blazu,Zabranjeno Pusenje,NARAVNO CORBU i vazi isto sto i za metal,sad bas i ne mogu svih da se setim.
 
Divlje jagode vjerovatno nisu bile pravi metal bend (po nekim modernijim standardima)ali svakako mislim da su imali dosta pjesama koje su bas onako zvucale kao prave HM stvarke. Mozda se neko od starije raje sjeca njihovih stvarki iz 80-tih (Let na drugi svijet, Ciganka, Carobnjaci, Motori, Sejla itd, ako niste poslusajte obavezno). Ali Zele se sigurno moze svrstati u pravog gitaristu jer je isto tako prasio kao mnogi strani HM gitaristi.
Pored njih, sjecam se da je Anthema bila odlican bend, bili su jako popularni kod nas, mada bih volio znati da li su jos u opticaju i kakva im je svirka?


p.s. Bombarder se davno raspao i sad su neki bivsi clanovi oformili neki nazovi moderni, lagani komercijalni bend, koji svira, Bog zna koji pravac.

Pozdrav
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top