Da li su žene iznad 35 danas zabrinute kako su sve manje zanimljive muskarcima?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
2.386
Ja mislim da je to zato sto su se podgojile , oklembesile , sto cantraju i dzangrizaju po ceo bogovetni dan , a u ruke uzimaju samo casopise i svaljuju se sa kreveta na fotelju i nazad, sto ce reci dzabalebare non stop sem kad treba malo zagorcavati zivot muskarcima jel vise ne blenu u njihove sada usahle ili predimenzionisane obline ....
izuzetcima svaka cast!
 
Captain Jack Sparrow:
Ja mislim da je to zato sto su se podgojile , oklembesile , sto cantraju i dzangrizaju po ceo bogovetni dan , a u ruke uzimaju samo casopise i svaljuju se sa kreveta na fotelju i nazad, sto ce reci dzabalebare non stop sem kad treba malo zagorcavati zivot muskarcima jel vise ne blenu u njihove sada usahle ili predimenzionisane obline ....
izuzetcima svaka cast!

Kapetane,koliko mene sećanje služi i tebe zanimaju "matorke"preko 35 leta??? :D :razz:
 
...Pogodjena surovom, ali poucnom, munjom iluminacije, u naletu dosade dadoh se isprovocirati, te upravo shvatih da je 90% trenutno aktuelnih globalnih sex simbola zenskog pola odavno trebalo da stane u red ispred lokalnog gerontoloskog centra...No, u tom slucaju bi valjalo poraditi na legalizaciji pedofilije, kako im prposhni ispisnici suprotnog pola, blagosloveni prevremenom testosteronskom demencijom, ne bi ostali uskraceni za 'relaksaciono-manuelni materijal'...Naravno, sve to skupa ce imati neverovatan impakt na postojecu politicko-ekonomsku situaciju u zemlji, sa nesagledivim pozitivnim efektom na standard stanovnistva i kvalitet zivota u celini.../o unapredjenju odnosa sa bratskom Burkinom Faso i da ne divanimo.../...:lol:...
 
Captain Jack Sparrow:
Ja mislim da je to zato sto su se podgojile , oklembesile , sto cantraju i dzangrizaju po ceo bogovetni dan , a u ruke uzimaju samo casopise i svaljuju se sa kreveta na fotelju i nazad, sto ce reci dzabalebare non stop sem kad treba malo zagorcavati zivot muskarcima jel vise ne blenu u njihove sada usahle ili predimenzionisane obline ....
izuzetcima svaka cast!


ma da...razliqju se od oklembeshenih mushkaraca totalno...oni za razliq piju pivo idu u kladionicu chitaju dnevne novine gledaju televizor...mozhda i greshim mozhda su mushkraci mahom ti koji u 43tjoj udi na komove i uzhivaju u zhivotu bave se umetnoshtju i rade na sebi...hah pati svako iznad 35...patim ja sa 25 shto nemam 13...misim kriza srednjeg doba choveche...
 
Šakal:
Sa godinama prolazi mladost-KOMPLEKS,Sa godinama prolazi lepota-KOMPLEKS,Sa godinama dolazi bolest itd. I ti me pitas sta je tu cudno?Ukljuci ono sto se zove mozak pa ce ti mozda biti jasno sta je tu cudno.

Ukljucen mi je mozak. Ti, cini mi se, nemas pojma o zivotu. Verovatno si jako mlad, pa da ti oprostimo. Na osnovu cega si zakljucio da su SVI iskompleksirani zbog starenja i prolaska lepote (pod uslovom da su uopste bili lepi)? Postoje i stvari kao iskustvo, sazrevanje, mudrost, inteligencija, profesionalno sazrevanje i uspesi... itd. Ti si mlad pa mislis da je jedina vredna stvar mladost... Bilo bi i simpaticno da nisi tako agresivan i grub. Caos!
 
Šakal:
Video si mi licnu kartu?
Pogledaj oko sebe,poznajes li bar jednu zenu koja nije iskompleksirana?
Sta imas od iskustva,sazrevanja,mudrosti....kad se pogledas u ogledalo?
Ipak,ili si ti mlad ili ti mozak nije sinhronizovan sa jezikom.

Ne moram da ti vidim lichnu kartu, vidi se iz nastupa i pristupa.

Ja sam zena.
Samo povrsna osoba najvise brine oko onoga sto vidi (u ogledalu).
Zato je dobro biti inteligentan, mudar i zainteresovan za mnogo stvari...
Ali sta ti znash o tome :wink: MUDRICE MOJA SLATKA
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top