KO SU EXTREMI u SRBIJI?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
jomini:
Ja ne verujem šta čitam... Biljo!!! Pa da li si ti uopšte svesna čiji je to CV što si navela???
Vidi, jomini, a kasno je razumem te, kada je u Skusphtini Srbije bilo izglasavanje Ivane Dulic, kada je Kostunica dosao pred skupstinu, tamo je bio Cedomir Jovanovic sa grupom svojih sledbenika koji su nosili transparente "SVE PO SPSIKU" to je Vucic javno rekao sa govornice i pitao Premijera: Da li je medju njima video i svog vice-premijera.........
Da ne verujem Vucicu (ja verujem, ali zbog tebe, i niko nije demantovao) videla sam SVOJIM ocima, kada je bilo zasedanje Vlade u Kragujevcu, bilo nekoliko aktivista LDP-a, i svi su nosili te trasparente na kojima je pisalo: SVE PO SPISKU!
Jomini, nemam obicaj da lazem, a verujem da nisam jedina koja je i videla i cula.
 
untouchable:
Сви су исти али ти си ипак против Радикала... хехехе ко те не зна јомини...
On i ne tvrdi suprotno, samo treba imati u vidu da su Radikali najvise na udaru, pa moraju valjda i oni raspaliti.
Znate, kad ste izlozeni hajci sa svih strana, nije lako ostati imun, a i jomini ce se sloziti sa mnom da su Radikali najprogonjeniji u Srbiji.
Svi (osim njih) za sebe kazu da su "demokratske snage" ipak, ovo SVE PO SPISKU, na mene je ostavio najmucni utisak do sada.
To prosto nije normalno da se javno Premijeru psuje SVE PO SPISKU~
Izgleda da ima raznoraznih "demokratija" cim se tako nesto moze i sme.
 
jomini:
Nije istina. U stvari jesam, ali sam isto i protiv ovih drugih. Samo se vi najčešće duvate ovde, pa se to primeti najviše.
Duvamo :confused:
Pa, kao i stvarnom svetu, najvise nas i ima.
Ja Tebe ne razumem jomini, ti ponekad gadno vredjas.
Ja zaista nemam obicaj da "se duvam" ali, kad pokusaju da me oduvaju, ne mislis li da imam pravo da se branim, i to iskljucivo argumentima
Radikalima se broji svaka, nadje se uvreda i tamo gde je nema (mislim time na vredjanje) a eto, prolaze stvari poput SVE PO SPISKU, a da nijedan medij, to nije osudio, a kad Radial nesto kaze, to su citave medijske seanse i lamentiranja nad njihovim "prostaklucima" i "govoru mrznje"!
To je sustina, a i pooenta, kako vise voliis!
 
vratim se iz grada,i imam sta i da vidim:shock:-moderatori mi najvishe zaspamovali temu:shock::shock:
nemam drugog izbora nego da ceo ovaj sluchaj prijavim administratoru,pa a vidim sta on ima da kaze na chitav ovaj sluchaj.
shalim se,spameri jedni,;);) al' ste u pravu-"pobenavicu" stvarno vishe od nashim stalnih jednolicnih prepucavanja...mada ima neceg mazohistickog-gotivnog u tome...valjda u suprotnom ne bi ni bili ovde....
p.s.iron,video sam reklamu u profilu-do yaya;) :D:Di dalje se smejem....
 
Sunchaser:
Е, сад си га упетљ'о... Рецимо, клинац који студира, па упише постдипломске код Сороша (где "изучава" еманципацију од бабе са Дурмитора или ујне из Црне Траве, тиме што ће да понавља АУТО-ГЕНОЦИДНЕ мантре е да би сачувао стипендијицу) свакако није "простији" од сељака који без грешке провали ко га лаже а ко не (или макар, ко мање лаже). А не бих рекао да је тај мали ПАМЕТНИЈИ од тог "простог сељака". И то ти је законистост - Србија и Срби нису оно што нам нуде хистеричне водитељке по "ток-шоу" сељаклуцима и причама о ЕУССР, него НАРОД који је дао Карађорђа и Теслу, који је срушио две империје у последњих сто година, добио два светска рата... А со то народа је "сељак" којег управо описах. Срби су народ победника, мада то можда сад тако не изгледа. Срби су и својеврсна аристократија Балкана (уопште, испод части је поредити се са овим кољачким племенима около, која су "допринела" истортији Европе Јасеновцем, ЅЅ-дивизијама и мрежом хероинске трговине). Проћи ће и ово - само су се многи у*рали па би да дају и оно што нико не тражи. Кад поново почнемо да се равнамо са онима с којима смо се некад равнали, јачима и моћнијима од себе које смо због овога или онога сматрали себи равнима (Руси, Французи, Немци...), онда ћемо знати да је све опет у реду, и да је мрачни период пада у мрак и срозавања на раван Хрвата, Шиптара и сличних, далеко иза нас.


evo ga opet "pismeni radikal" "soli pamet svima"

od svih politichara, Karadjordje 8)
pomenu rushenje 2 imperije (koja li je druga) a ne reche da su svojom mudroshcu prepolovili 2 puta svoj narod.
a srushiti neku tudju imperiju i prepoloviti svoj narod, za interese nekog drugog, nije pametno, viteshki, aristokratski... vec debilno da debilnije ne moze biti.
dok smo se ravnjali sa francuzima i englezima, oni su shirili svoje kolonijalne posede, a mi ginuli za iste.

nismo imali jasenovac, al smo imali srebrenicu
a to shto smo u nekom vidu diktature od 20-tih god proshlog veka pa do 5. oktobra (u kontinuitetu, bilo i pre, i posle i na zalost bice i dalje)
jasno pokazuje da vec odavno nismo "primitivno balkansko pleme"
 
skarfejs:
Molim te, bolje citiraj nekoga, nego sto onanises floskulama i satro dubokomisaonom dijarejom , tipa EUSSR ( sto je verovato trbalo da bude urnebesno duhovito).
Postavi neki opipljiv dokaz za svoja prana naklapanja, pa da se diskutuje o tome. Nije cilj foruma da se divis svojim literarnim bravurama, vec da nesto konkretno kazes i dokazes.

p.s.
Tema je KO SU EKSTREMISTI U SRBIJI

i ti si primetio a? :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top