vodolijica???kako da poludi za mnom?

  • Začetnik teme jovana2003
  • Datum pokretanja
...znas sta ekstremno su komplikovani...molim te jos jednom razmisli da li ga bas toliko zelis...
Ako je odgovor da, pa budi centar njegovih interesovanja, ponudi mu nesto novo, o cemu nista ne zna(teme,izlasci,drustvo..), i deluj rezervisano, barem da donekle ne zna sta mislis...
To su moja iskustva...pa sretno... :wink:
 
budi mu vecita enigma....kad te provali, nacice drugu zanimaciju.
ne moras biti ekscentricna, ali drugacija, da! kao da si izletela iz nekog drugog vremena.
ako ceo grad seta bele pantalone i tange koje vire, ti budi u cipkanoj bluzi svoje bake i plisanoj suknji.
nateraj ga da se zapita sta se u tebi krije nekom blesavom recenicom (nikako iz nekog filma, moras biti originalna) a na mometne ga iznenadi totalnom iskrenoscu.
nemoj se folirati (to mrze) ali nemoj mu biti na tacni.
ne postavljaj mu emotivne zahteve i siri oko sebe atmosferu slobode i kreativnosti.
pozovi ga na hipodrom (uf, sad nije sezona), muzej savremene umetnosti (Usce), kurs kreramike, festival podvodnog filma...i ne provodi sa njim mnogo vremena na prvom sastanku. odperjaj kad je najzanimljivije sa neki sumanutim razlogom(ili bez ikakvog objasnjenja).
iz mog iskustva, sta je napalilo jednu tipicnu musku vodoliju koja se malo uplasila gde je sve to medju nama vodilo (zamisli, poceo je da se zaljubljuje).
rekla sam mu da mu je glupo sto se tako emotivno cuva i da moze slobodno da ode ovog momenta a ja, posto se ne cuvam (ja sam jedan glupo iskreni ovan) i zaljubljena sam (rekla sam mu to!), bice mi krivo ali cu imacu sve ove lepe momente koji svejedno ispunjavaju moj zivot, sto god on uradio...oh.
i ostao je prilepljen za stolicu, i narednih 8 meseci.
 

Back
Top