Problem CD-RW

mefhisto

Zainteresovan član
Poruka
340
Imam problem sa LG CD-RW (52x). Naime, kada instaliram neku igru ili bilo shta sa CD-a on mi izbaci poruku kako ne moze da prochita taj file. Pokusham opet, fajl na kome je prethodni put pogreshio sada dobro prochita ali zastane na nekom drugom fajlu. Cdovi sa kojih sam instalirao su original kupljeni tako da je nemoguce da nisu dobro narezani ili izgrebani, btw. kod drugih dobro rade. Da li su problem driveri, ili neshto drugo.
 
ja licno nemam poverenja u LG uredjaje i nikome ne savetuje mda ih uzme. Milion puta sam video kod drugih slicne probleme. Jednostavno lose citaju (brzo im oslabi celija)
 
Da li postoji bilo koji drugi nachin da se bar nekako poprawi, jer sam pre 6-7meseci isto tako bacio drive, pa su mi ovaj ugradili, poshto stwarno ne bih OPET da menjam drive i da dajem pare za neshto shto ce mi trajati pola godine.
 
mefhisto:
Da li postoji bilo koji drugi nachin da se bar nekako poprawi, jer sam pre 6-7meseci isto tako bacio drive, pa su mi ovaj ugradili, poshto stwarno ne bih OPET da menjam drive i da dajem pare za neshto shto ce mi trajati pola godine.

danas ti je sve tako.... pogotovu optika.... kupis i traje ti pola godine do godinu dana i bacis....

Mozda bi mogao da se ocisti, mozda ce ti raditi ako je do toga....

Steta sto nisi u Bg-u... rado bi ti pomogao oko ciscenja!

Pozdrav!
 

Back
Top