konzervativnost

Lady

Zainteresovan član
Poruka
101
Procitala sam dosta toga sta je napisano na ovom forumu i dosla do zakljucka da,ukoliko ste bili zaista iskreni po pitanju vasih stavova,onda ispada da sam ja vrlo konzervativna za danasnje vreme.Elem,zanima me onda sta vi mislite o konzervativnosti...Kao prvo,sta je za vas konzervativna osoba...
 
Lady:
Procitala sam dosta toga sta je napisano na ovom forumu i dosla do zakljucka da,ukoliko ste bili zaista iskreni po pitanju vasih stavova,onda ispada da sam ja vrlo konzervativna za danasnje vreme.Elem,zanima me onda sta vi mislite o konzervativnosti...Kao prvo,sta je za vas konzervativna osoba...

LADY ne mora da znaci da si konzervativna , neke stvari koje se ovde napisu za mnoge su puka fantazija i samo bi zeleli da im se dogodi.Najbolje bi bilo da nam kazes sta to tebi zvuci tako nepremostivo , neku temu navedi ,onda bih mogao da znam na sta si mislila .
pozdrav
 
Stari Lisac:
Lady:
Procitala sam dosta toga sta je napisano na ovom forumu i dosla do zakljucka da,ukoliko ste bili zaista iskreni po pitanju vasih stavova,onda ispada da sam ja vrlo konzervativna za danasnje vreme.Elem,zanima me onda sta vi mislite o konzervativnosti...Kao prvo,sta je za vas konzervativna osoba...

LADY ne mora da znaci da si konzervativna , neke stvari koje se ovde napisu za mnoge su puka fantazija i samo bi zeleli da im se dogodi.Najbolje bi bilo da nam kazes sta to tebi zvuci tako nepremostivo , neku temu navedi ,onda bih mogao da znam na sta si mislila .
pozdrav
Veruj mi da ipak jesam konzervativna posto se i moje fantazije razlikuju od nekakvog proseka na ovom forumu.Nije stvar u tome da meni nesto zvuci nepremostivo,prosto sam primetila koliko se moje zelje razlikuju od zelja vecine,pa me je zanimalo da li mozda jos neko ima slican osecaj dok cita poruke...
 
pa Lady, ako mozes naci musku osobu sa istim takvim zeljama za koje kazes da su konzervativne, onda je opet sve u redu. Bojim se jedino da nismo shvatili u cemu se sastoji ta konzervativnost kod tebe? Napisi nam neku tvoju zelju, mozda je uopste necemo smatrati takvom :)))
 
Lady, bas dobro sto si postavila takvo pitanje, posto sam i ja dosla do istog zakljucka. Da li su to samo fantazije ili ne, ne znam, ali imam utisak da neki ljudi ne znaju sta ce od dosade, pa smisljaju razna cuda. Verovatno sam konzervativna.
 
Ja sebe i ne smatram konzervativnom i po tom pitanju sam potpuno zadovoljna sobom. Konzervativnost bi po meni bila kad bih vrsila pritisak na druge ljude da budu kao ja. Smatram da svako ima slobodu izbora, a glavni problem su mi upravo ljudi koji pokusavaju da me menjaju, smatrajuci da ja zelim da budem kao oni, samo sa, eto, ceo zivot cekala njih da me 'oslobode'.
Zivele razlike!
 
anastazija:
Ja sebe i ne smatram konzervativnom i po tom pitanju sam potpuno zadovoljna sobom. Konzervativnost bi po meni bila kad bih vrsila pritisak na druge ljude da budu kao ja. Smatram da svako ima slobodu izbora, a glavni problem su mi upravo ljudi koji pokusavaju da me menjaju, smatrajuci da ja zelim da budem kao oni, samo sa, eto, ceo zivot cekala njih da me 'oslobode'.
Zivele razlike!
Tap,tap,tap...spontani aplauz...:-))))))
 
Lady:
Procitala sam dosta toga sta je napisano na ovom forumu i dosla do zakljucka da,ukoliko ste bili zaista iskreni po pitanju vasih stavova,onda ispada da sam ja vrlo konzervativna za danasnje vreme.Elem,zanima me onda sta vi mislite o konzervativnosti...Kao prvo,sta je za vas konzervativna osoba...
....a ja mislila sa mnom nesto nije u redu kad ima josh takvih ,ali nikad nisam sebe smatrala konzervativnom ;)) to drugi ako misle o meni samo lazu:p
 
zivi i pusti druge da furaju svoj film, ako je sudeci po temama ispadoh i ja konzervativna, mada ne mislim da jesam, prosto vecina stvari o kojima se ovde raspravlja na vise od 1000000 strana ( tipa analni sex ili tako nesto )meni ni ne padaju na pamet.
 
Daj konacno neko neka definira zbor "konzervativno/a" - pa da znam o cemu pricate. Uz put - neki primer bi bio iz velike koristi.

PC: Izvinjavam se ako imam greske u jeziku - ni sam Srbin. Nadam se ne smeta - Makedonac?
 
Smart Solutions:
Daj konacno neko neka definira zbor "konzervativno/a" - pa da znam o cemu pricate. Uz put - neki primer bi bio iz velike koristi.

PC: Izvinjavam se ako imam greske u jeziku - ni sam Srbin. Nadam se ne smeta - Makedonac?

Ako pogledas naslove vecine tema u kategoriji 'ljubav i seks', onda bi konzervativnima mogli da se smatraju oni koji sebe ne nalaze u svemu tome i to je bila poenta ove teme o konzervativnosti. Čovek se počne pitati da li s njim nesto nije u redu, ali to je samo zbog brojnosti ljudi koji pišu o ovim temama. Verovatno bi oni koji pisu takve stvari, nas kojima je od mnogih tema muka, smatrali konzervativnima. Međutim, po meni, konzervativni su oni koji smatraju da je samo njihov način pravi i ne puštaju druge da žive svoj život. (Iako sam rekla da mi je od mnogo čega muka, poštujem svačije mišljenje i način života.)

Inače, naravno da greške u jeziku ne smetaju.
 
Lady:
Procitala sam dosta toga sta je napisano na ovom forumu i dosla do zakljucka da,ukoliko ste bili zaista iskreni po pitanju vasih stavova,onda ispada da sam ja vrlo konzervativna za danasnje vreme.Elem,zanima me onda sta vi mislite o konzervativnosti...Kao prvo,sta je za vas konzervativna osoba...
Dok je svet bio "konzervativan" bilo je mnogo lepse ziveti u njemu.Sve je ostajalo u cetiri zida.
 
nije li konzervativnost u stvari staromodnost?ili je to samo zatvorenost prema svemu novom?Ziveti i biti svoj nije konzervativnost,a odbojnost prema temama na ljubav i seks je samo stvar ukusa...sta je pesnik hteo reci...hm
 
Ako je i neko konzervativan, ne treba se toga stiditi... Pa raznolikost i cini ovaj svet interesantnim... Sve je u glavi, i ja mislim da sam previse konzervativan glede nekih stvari poput hard-BDSM-a, pissinga i sl. - a neki ljudi to uzimaju zdravo za gotovo...

Svako svoje limite ima... Nije lose ponekad i probiti svoju granicu, al' ako vam se van granica ne dopadne, ne treba ih prelaziti ponovo...

Licno mislim da sve sto um moze coveku da dozvoli da proba - treba probati... A onda odluciti sta je ono sto coveku prija a sta ne...
 

Back
Top