konzervativnost
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 26

Tema: konzervativnost

Obećava
    Učlanjen
    25.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano konzervativnost

Procitala sam dosta toga sta je napisano na ovom forumu i dosla do zakljucka da,ukoliko ste bili zaista iskreni po pitanju vasih stavova,onda ispada da sam ja vrlo konzervativna za danasnje vreme.Elem,zanima me onda sta vi mislite o konzervativnosti...Kao prvo,sta je za vas konzervativna osoba...

Primećen član Kastor (avatar)
    Učlanjen
    11.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano konzervativnost

Hm, pa ja mislim da smo svi mi na momente takvi i takodje mislim da tu nema nista lose,pitanje je mozemo li i biti drugaciji?

Primećen član
    Učlanjen
    06.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano Re: konzervativnost

Citat Original postavio Lady
    Procitala sam dosta toga sta je napisano na ovom forumu i dosla do zakljucka da,ukoliko ste bili zaista iskreni po pitanju vasih stavova,onda ispada da sam ja vrlo konzervativna za danasnje vreme.Elem,zanima me onda sta vi mislite o konzervativnosti...Kao prvo,sta je za vas konzervativna osoba...
    LADY ne mora da znaci da si konzervativna , neke stvari koje se ovde napisu za mnoge su puka fantazija i samo bi zeleli da im se dogodi.Najbolje bi bilo da nam kazes sta to tebi zvuci tako nepremostivo , neku temu navedi ,onda bih mogao da znam na sta si mislila .
    pozdrav

Obećava
    Učlanjen
    25.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio Stari Lisac
    LADY ne mora da znaci da si konzervativna , neke stvari koje se ovde napisu za mnoge su puka fantazija i samo bi zeleli da im se dogodi.Najbolje bi bilo da nam kazes sta to tebi zvuci tako nepremostivo , neku temu navedi ,onda bih mogao da znam na sta si mislila .
    pozdrav
    Veruj mi da ipak jesam konzervativna posto se i moje fantazije razlikuju od nekakvog proseka na ovom forumu.Nije stvar u tome da meni nesto zvuci nepremostivo,prosto sam primetila koliko se moje zelje razlikuju od zelja vecine,pa me je zanimalo da li mozda jos neko ima slican osecaj dok cita poruke...

Magdalena
    Guest

Podrazumevano

pa Lady, ako mozes naci musku osobu sa istim takvim zeljama za koje kazes da su konzervativne, onda je opet sve u redu. Bojim se jedino da nismo shvatili u cemu se sastoji ta konzervativnost kod tebe? Napisi nam neku tvoju zelju, mozda je uopste necemo smatrati takvom :)))

anastazija
    Guest

Podrazumevano

Lady, bas dobro sto si postavila takvo pitanje, posto sam i ja dosla do istog zakljucka. Da li su to samo fantazije ili ne, ne znam, ali imam utisak da neki ljudi ne znaju sta ce od dosade, pa smisljaju razna cuda. Verovatno sam konzervativna.

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Mozda grijesim, ali cini mi se da se "konzervativni" ljudi, jednostavno teze odlucuju da pricaju o sexu...
    Dakle, nije da ih nema, naprotiv, nego cute...

anastazija
    Guest

Podrazumevano

Hvala Gazdrice, sad mi je malo lakse.

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Anastazija, ukoliko si ti zadovoljna sobom, ne treba uopste da se opterecujes time, sto su drugi ljudi drugaciji od tebe...

Ističe se kosmopolit (avatar)
    Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

upoznaj mene i neces vise biti konzervativna, drustvo i odgoj su u pitanju , a normalno i socijalne prilike, mesto vreme, splet okolnosti

anastazija
    Guest

Podrazumevano

Ja sebe i ne smatram konzervativnom i po tom pitanju sam potpuno zadovoljna sobom. Konzervativnost bi po meni bila kad bih vrsila pritisak na druge ljude da budu kao ja. Smatram da svako ima slobodu izbora, a glavni problem su mi upravo ljudi koji pokusavaju da me menjaju, smatrajuci da ja zelim da budem kao oni, samo sa, eto, ceo zivot cekala njih da me 'oslobode'.
    Zivele razlike!

Obećava
    Učlanjen
    25.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio anastazija
    Ja sebe i ne smatram konzervativnom i po tom pitanju sam potpuno zadovoljna sobom. Konzervativnost bi po meni bila kad bih vrsila pritisak na druge ljude da budu kao ja. Smatram da svako ima slobodu izbora, a glavni problem su mi upravo ljudi koji pokusavaju da me menjaju, smatrajuci da ja zelim da budem kao oni, samo sa, eto, ceo zivot cekala njih da me 'oslobode'.
    Zivele razlike!
    Tap,tap,tap...spontani aplauz...:-))))))

Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

vreme tece napred za sad a ne unazad pa prema tome treba ici u korak sa vremenom ukoloiko ti je stalo do uspeha u zivotu !!!

Početnik
    Učlanjen
    21.06.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio kosmopolit
    vreme tece napred za sad a ne unazad pa prema tome treba ici u korak sa vremenom ukoloiko ti je stalo do uspeha u zivotu !!!
    A sta je po tebi, molim te, uspeh u zivotu?

nasminkana_lazima
    Guest

....a ja mislila sa mnom nesto nije u redu kad ima josh takvih ,ali nikad nisam sebe smatrala konzervativnom ;)) to drugi ako misle o meni samo lazu:p

Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

uspeh je u iluziji koju svako od nas sanja ...

Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

ukoliko je to uopste uspeh ?

Primećen član
    Učlanjen
    19.06.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

zivi i pusti druge da furaju svoj film, ako je sudeci po temama ispadoh i ja konzervativna, mada ne mislim da jesam, prosto vecina stvari o kojima se ovde raspravlja na vise od 1000000 strana ( tipa analni sex ili tako nesto )meni ni ne padaju na pamet.

Smart Solutions
    Guest

Podrazumevano Suvise opsto

Daj konacno neko neka definira zbor "konzervativno/a" - pa da znam o cemu pricate. Uz put - neki primer bi bio iz velike koristi.

PC: Izvinjavam se ako imam greske u jeziku - ni sam Srbin. Nadam se ne smeta - Makedonac?

Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

mozda, staromodno ?

Početnik
    Učlanjen
    21.06.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Suvise opsto

Citat Original postavio Smart Solutions
    Daj konacno neko neka definira zbor "konzervativno/a" - pa da znam o cemu pricate. Uz put - neki primer bi bio iz velike koristi.

PC: Izvinjavam se ako imam greske u jeziku - ni sam Srbin. Nadam se ne smeta - Makedonac?
    Ako pogledas naslove vecine tema u kategoriji 'ljubav i seks', onda bi konzervativnima mogli da se smatraju oni koji sebe ne nalaze u svemu tome i to je bila poenta ove teme o konzervativnosti. Čovek se počne pitati da li s njim nesto nije u redu, ali to je samo zbog brojnosti ljudi koji pišu o ovim temama. Verovatno bi oni koji pisu takve stvari, nas kojima je od mnogih tema muka, smatrali konzervativnima. Međutim, po meni, konzervativni su oni koji smatraju da je samo njihov način pravi i ne puštaju druge da žive svoj život. (Iako sam rekla da mi je od mnogo čega muka, poštujem svačije mišljenje i način života.)

Inače, naravno da greške u jeziku ne smetaju.

nepotpisani
    Guest

Dok je svet bio "konzervativan" bilo je mnogo lepse ziveti u njemu.Sve je ostajalo u cetiri zida.

Domaćin vuk_ (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano

nije li konzervativnost u stvari staromodnost?ili je to samo zatvorenost prema svemu novom?Ziveti i biti svoj nije konzervativnost,a odbojnost prema temama na ljubav i seks je samo stvar ukusa...sta je pesnik hteo reci...hm

Zainteresovan član worm (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Konzervativna osoba je osoba koja konzumira konzervirane prehrambene proizvode.

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Ako je i neko konzervativan, ne treba se toga stiditi... Pa raznolikost i cini ovaj svet interesantnim... Sve je u glavi, i ja mislim da sam previse konzervativan glede nekih stvari poput hard-BDSM-a, pissinga i sl. - a neki ljudi to uzimaju zdravo za gotovo...

Svako svoje limite ima... Nije lose ponekad i probiti svoju granicu, al' ako vam se van granica ne dopadne, ne treba ih prelaziti ponovo...

Licno mislim da sve sto um moze coveku da dozvoli da proba - treba probati... A onda odluciti sta je ono sto coveku prija a sta ne...

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •