Kad bi ponovo krenuo rat, jel bi ste ostali i junacki borili?

Ako bi Srbija bila napadnuta, biste li je branili ili dezertirali?

  • Za Srbiju uvek spreman da se borim.

  • Ne interesuje me Srbija. Odoh u beg.

  • Srbiji sve najbolje. Ipak odoh u beg.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
no_problem:
Па ти само бануј, то је једино што знаш када треба да ућуткаш глас народа.
Čoveče!!! Kad moram da sam nepristojan, ali DA LI SI TI PRI SEBI??? Kakvo banovanje??? Dao sam primer sile, jači nad slabijim! Naveo sam to kao jedan dokaz prethodnoj priči! Još jednom, ŠTA JE S TOBOM???
 
jomini:
Naravno da su uradili šta su hteli. Sreća naša pa nisu hteli mnogo.
Drugi deo... Naravno da ne bi trebao siledžija da nastavi, ali treba biti realan i shvatiti da je nekad otpor uzaludan i da treba pribeći lukavstvu.

Lukavstvo je mirno posmatrati silovanje :roll: Nije nato hteo mnogo :shock: Bolnice sa Srpskim trudnicama i civilima je malo za tebe :shock: Sve sto su hteli sprovodili su. Siledzijama se mora pruziti otpor, po cenu zivota. Ima nas hvala Bogu puno, koji ne gledamo pasivno kako siledzije se izivljavaju.
 
Миладин:
Lukavstvo je mirno posmatrati silovanje :roll: Nije nato hteo mnogo :shock: Bolnice sa Srpskim trudnicama i civilima je malo za tebe :shock: Sve sto su hteli sprovodili su. Siledzijama se mora pruziti otpor, po cenu zivota. Ima nas hvala Bogu puno, koji ne gledamo pasivno kako siledzije se izivljavaju.
Po cenu života, a? Pa eto, palo je mnogo života. Nije ti dosta???
 
Neispavana:
Znaš gde je Kosovo. Sedi na voz i idi oslobađaj.. Samo napred..
Posle svrati do Bosne, Hrvatske, gde god... samo već jednom ostavi Srbiju na miru 8-)

Kosovo je Srbija, Bosna je Srbija i veci deo danasnje Hrvatske. Nauci istoriju pre lupetanja da se Srbija ostavi na miru. Srbiju siledzije ne ostavljaju na miru. Borbu protiv siledzija ti ne mozes spreciti.
 
Миладин:
Ako je tebi lepo silovanje, neka ti je. Ima nas dovoljno koji smo siti se nagledali toga. Sloboda nema cenu. Da je okupator milosrdan, pa da mu i prodje. Ovako ne dolazi u obzir pasivno posmatrati siledzije kako se izivljavaju.

Nije mi lepo silovanje i vrlo rado ću da se suprotsavim. Samo moraš da mi kažeš čime?

Kako? Na koji način?
 

Back
Top