1/8 Finala - Svetsko prvenstvo 2006. u Nemačkoj

Nemačka - Švedska 2:0
Alianc Arena, Minhen

Argentina - Meksiko 2:1
Central stadion, Lajpcig

Engleska - Ekvador 1:0
Gotlib Dajmler stadion, Štutgart

Portugalija - Holandija 1:0
Franken stadion, Nirnberg

Italija - Australija 1:0
Fric Valter stadion, Kajzerslautern

Svajcarska - Ukrajina 0:0 penalima 0:3
Rajn Energi stadion, Keln

Brazil - Gana 3:0
Vestfalen, Dortmund

Španija - Francuska 1:3
AVD Arena, Hanover
 
Mislim da Engleska, Argentina i Italija imaju najlakši posao. Brazil će se malo više namučiti sa žilavim Ganjanima. :D
Ubedljivo najslabiji par je Švajcarska - Ukrajina. Od ove dve reprezentacije koja prođe biće im to maksimum.
Nadam se da će Portugalci da pregaze Holandeze. Ne volem ih.
Nemačka i Španija mogu dalje, ali niko im ne garantuje da neće da kiksnu.
 
68Charger440:
Nemačka - Švedska 24. jun 17:00
Alianc Arena, Minhen Nemacka

Argentina - Meksiko 24. jun 21:00
Central stadion, Lajpcig Argentina

Engleska - Ekvador 25. jun 17:00
Gotlib Dajmler stadion, Štutgart Ovde ne mogu da prognoziram jernisam objektivan posto sam fan Ekvadora. Navijacu za Ekvador,ali vrlo je moguce da se Enlgeska provuce posle nekih produzetaka.

Portugalija - Holandija 25. jun 21:00 Ni ovde ne znam. Jak mec. Jedinu prednost vidim sto Portugalce vodi Skolari koji vec ima titulu prvaka sveta i finale EP pre dve godine. Takoda zna kako treba da vodi ekipu u ovkvim mecevima.Franken stadion, Nirnberg

Italija - Australija 26. jun 17:00
Fric Valter stadion, Kajzerslautern Ovde mi Italija ide dalje...moguce posle produzetaka.

Svajcarska - Ukrajina 26. jun 21:00
Rajn Energi stadion, Keln Ukrajna mi je u silnom naletu! Mislim mogu da prodju.Svidja mi se kako igraju.

Brazil - Gana 27. jun 17:00
Vestfalen, Dortmund Ovde ce Brazil bogami da se namuci...i to dobro. Moguce da i ovde budu preoduzeci.

Španija - Francuska 27. jun 21:00
AVD Arena, HanoverSpanija mi ovde prolazi iz 1-1 ! :D Iako ih uopste ne volim!

Steta sto ovone mogu sve da odigram u nekoj kladzi. :D
 
Iako su bili Nemci bolji, sudija je završio utakmicu i odlušio pobednika posle samo 35 minuta neopravdanim isključenjem Tedija Lučića. Ono je stvarno sramota zašto sudije daju žute kartone. Dobili odrešene ruke pa dele kartone za svakakve gluposti i tako kreiraju pobednika i pre nego što se utakmica završi. Ovo prvenstvo u celini ima katasrofalno suđenje.
 

Back
Top