Gde biste voleli da vam je Mesec?

Vaga-ribe...ženstvena u p.m.! Zavodiš pokretima...
Mesec u Biku daje senzualnost, osećajnost, sposobnost apsolutne predaje...ukoli partner zadobije tvoje poverenje (što je baš, baš teško) i ako se osećaš sigurna pored njega. Izbirljivost kada su u pitanju zadovoljstva, umeš da uživaš u životu (hedonizam do kraja), ali pitanje koliko želiš (zbog tih riba na asc), postojanost, nepopustljivost, nepokolebljivost, emotivna opreznost, poverljivost, prijatnost, tvrdoglavost...To što ti je Bik u 2. polju samo duplira sve gore navedeno, i zbog tog aspekta verovatno radiš ono što voliš...i daje dobru finansijsku situaciju (voliš pare, šta da ti kažem :mrgreen: ), ali i loše mentalno stanje kada dekintiraš (ako ikada dekintiraš). Nađi nekog bika ili ovna da te istrese iz gaća...
 
Misliš mesec u strelcu, jel? :lol: Pa ima nekakve male, neznatne veze sa strelčevima...:lol:

Mudrost (ne inteligencija), avanturistički duh, flertovanje, putovanja itd. Ljudi koji vole sve i svašta, a ne nalaze se ni u čemu...
Naša estradna diva zvana Ceca ima mesec u strelcu...:-D
 
sibirska:
Misliš mesec u strelcu, jel? :lol: Pa ima nekakve male, neznatne veze sa strelčevima...:lol:

Mudrost (ne inteligencija), avanturistički duh, flertovanje, putovanja itd. Ljudi koji vole sve i svašta, a ne nalaze se ni u čemu...
Naša estradna diva zvana Ceca ima mesec u strelcu...:-D
hAhAhAhA jooojjjj nažalost tačno posebno ovo"vole sve i svašta a ne nalaze se ni u čemu" Mjesec u strijelcu u osmoj kući. Sad ne znam ima li kakve veze 8 kuća...??? U znaku ribe, podznak ovan...
 
Podznak mi je Lav, Sunce u Jarcu u konjukciji sa Mesecom i to ukljesteno u 5. kuci a jos i u sekstilu sa Saturnom...Sta kazes na to haha...
definitivno problem sa ispoljavanjem emocija nikako nedostatkom istih...
mada istina je da se cesce rukovodim razumom nego emocijama...ma gde sam ja Jarac nasla da pricam o emocijama...
Ali koliki je ovde uticaj stepena i kuce u kojoj se Mesec nalazi??
 
sibirska:
Vaga-ribe...ženstvena u p.m.! Zavodiš pokretima...
He he... kojim pokretima? Toliko sam graziozna da se spucam u sve jedan komad nameštaja, kvake itd.
Ipak, lepo je ovo čuti, makar kao teorijsku postavku. :D
sibirska:
Mesec u Biku daje senzualnost, osećajnost, sposobnost apsolutne predaje...ukoli partner zadobije tvoje poverenje (što je baš, baš teško) i ako se osećaš sigurna pored njega...
Guilty as charged. :D
sibirska:
Izbirljivost kada su u pitanju zadovoljstva, umeš da uživaš u životu (hedonizam do kraja), ali pitanje koliko želiš (zbog tih riba na asc), postojanost, nepopustljivost, nepokolebljivost, emotivna opreznost, poverljivost, prijatnost, tvrdoglavost
I ovo je sve tačno...:shock:
sibirska:
To što ti je Bik u 2. polju samo duplira sve gore navedeno, i zbog tog aspekta verovatno radiš ono što voliš...i daje dobru finansijsku situaciju (voliš pare, šta da ti kažem :mrgreen: ), ali i loše mentalno stanje kada dekintiraš (ako ikada dekintiraš).
Radim ono što volim :D , i u bedaku sam kad sam bez para. Šta znam, pare su mi sloboda. I sigurnost.
sibirska:
Nađi nekog bika ili ovna da te istrese iz gaća...
Merci na objašnjenjima i lepim željama. :D
Neka žena mi je jednom gledala horoskop, i ona reče da meni sleduje vaga, ili neki sa jakim aspektima vage (pošto imam 5 planeta u 7. kući i u vagi...), a ja muške vage nikako ne podnosim, tako da ću radije tebe da poslušam. 8-)
 
ja ne bih svoj mesec u jarcu menjala ni za sta - kompenzuje neke njegove kvalitete venera u skorpionu koja je u aplikaciji orbisne prirode riba ka neptunu. ne bih u biku - vuce u gojaznost, u ribama - na slatko, u lavu nadjacava ego, u ovnu je agresivan toliko da je naporan i smaraaa, u blizancima dvolican i povrsan, u vodoliji najmanje okrenuti svojima dok ce za prijatelje i ostale dati sve do poslednjeg dinara..., u devici ako se bavi kucom to ide do terorisanja ukucana. ajd' strelca necu da diram jer kada ga vratim za ajanamshu pada mi u strelca. u raku necemo polemisati o kvalitetima ali kako mi je vec tu asc bilo bi previse da je i mesec - bila bi prava majcica svima oko sebe.
 
Fixa:
taj jebeni satelit koji nam kroji jebene emocije mamu mu njegovu *****.
meni je u jebenom biku, a voleo bih da mi je u ovnu da nista ne osetjam.

05.gif


Eeeee meni je u ribama.... Da te utesim.... Mislim da na gorem mestu ne moze da bude. Sto se tice emocija - ubijaju me. Ako postoji nesto sto moze da me unisti - to su emocije!
...Volela bi da su u skorpiji :D
 
Samantha Jouns:
SAD SAM SE SOKIRALA :shock: Pa meni je Mesec u STRELCU?????? :shock:
Venera u Biku!!! Ja sam Bik/Vodolija u kakvoj ja zabludi zivim??? :shock:


Da te utesim.... Ja sam 29 godina zivela u zabludi misleci da sam dupla devica!!!! Kada sam pitala kevu kada sam rodjena, ona mi rekla da je 5.30, i ja skapirala da je to bilo ujutru. I ispalo dupla devica. Citam i gledam i vidim da se ne pronalazim u tome... Da bi negde oko 29-te godine pogledala krstenicu i videla da je to 17.30 tako da HVALA BOGU nisam dupla devica, nego devica/vodolija :lol: :lol:
 

Back
Top