pomoc oko opere

srdjan777

Početnik
Poruka
2
Sinoc sam instalirao SP1 na XPpro i od onda mi pri startovanju opere 7.23 javlja mrezni problem. Onda pokrenem IE, pa zatvorim stranu (bez prekida veze) i otvorim operu i ona radi bez problema. Gledao sam u podesavanjima i opera mi stoji kao standardni browser. Sta bi moglo biti?
 
Izgleda postoje neki problemi u Operi verzije 7.2x,(Sp1 za XP je instaliran kad i XP), meni takođe često prijavljuje neke od 'mrežnih greška' kad pokušam preko linka da otvorim neku stranu što se nekad rešava klikom na Stop pa Reload i onda otvori bez problema, takođe se javljaju i problemi sa Java scriptom, downloadom i e-mailom, što se nije dešavalo sa verzijom 6.x... :?:
 
A gde mogu da skinem sp2 za xp?

definitivno je problem u operi.... naime nakon odredjenog vremena, za svaku otvorenu stranicu kada pokusam reload, ili da otvorim novu javlja "connection closed by remote server" ili tako nesto... ugasim operu, upalim, sve radi kako treba.... i nije vezano izgleda samo za xp, na win2k advanced server daje istu gresku... jedino ako je nema na obicnim 2k i xp home, pa da pomislim da se opera krsi sa nekim od "naprednih" delova
 

Back
Top