Morrowind pitanje

polarnimeda

Iskusan
Poruka
5.266
Poceo sam da igram igru skoro...I Malo mi je cudna- naime u journalu koji ispisujem nigde nisu oznaceni posebno questovi (tj. nisu ni po cemu odvojeni od ostalih stvarcica koje zapisujem),a kamoli da su odvojeni primary od secondary! Osim toga, trazio sam neku kocku u prvoj misiji i JEDVA je nasao, jer je TAKO neuocljiva- ni po cemu oznacena (bila je u senci, u cosku jedne od 300 polica, a inace na podrucju ciji ni jedan deo nije preciziran, a OGROMNO JE)!! Jesam li ja lud, ili malo preteruju sa slobodom igre? I postoji li nacin da znam kolika je energija stvorenju koje rokam?
 
Moras jako puno da rokas neprijatelje da ih ubijes, i journal je skroz jadno odradjen, kad zapises 2134164564 kvestova, onda se skroz sve pobrka n mozes se snaci uopste. Zato sam prestao igrati Morrowind.
 
polarnimeda:
DODACI??? SHit! Mislio sam da je tribunal samo expanzija, i nisam je uzeo kada sam mogao :( Cekaj, kako oni to ispravljaju- sta su tacno tribunal i bloodmoon?! Nesto kao Night Of The Raven za Gothic 2?

Dodaci, ekspanzija, kako hoces, u svakom slucaju dobijas jos dve price u sklopu morrowinda i ispravke oko dnevnika i enemy health statusa.
 
polarnimeda:
DODACI??? SHit! Mislio sam da je tribunal samo expanzija, i nisam je uzeo kada sam mogao :( Cekaj, kako oni to ispravljaju- sta su tacno tribunal i bloodmoon?! Nesto kao Night Of The Raven za Gothic 2?


Ili mozes da skines patch sa njihovog sajta.Time dobijas opciju da vidis energiju protivnika,
doduse jurnal ostaje isto njesra ali moze da ti posluzi dok ne nadjes expanzije.
 
Instaliraj samo tribunal a bloodmon batali baz za sada...jer postoje neki bugovi i tribunalu ako instaliras i bloodmon odmah, a instalacija tribunala tribunala ce ti ispraviti jurnal.Sto se tice slobode u igri sve je sasvim ok moras malo i da trazis po mapi i da razmisljas da bi resio neki kvest e ne de samo pratis strelicu kao u oblivionu na primer zato je morrovind mnogo bolji ako nastavis da igras sve ce ti kasnije biti lakse kad se malo upoznas sa ostrvom zato ne odustaj
 
Da, sve je to super, ali ne mogu sada da nabavim tribunal! Mozda ipak da progutam glupi journal i to sto ne znam koliko protivnik ima energije...I odigram je do kraja! Bas da vidim zasto je TOLIKO hvaljena! A Oblivion neka bude slag na torti- malo opustanja uz tu strelicu :)
TNX YA ALL!
 

Back
Top