kupaci kostimi

Jednodelni su dobri za plivanje i meni licno, mnogo lepo izgledaju.
Pogotovo ako nemas savrsen stomacic :D
Ali za suncanje je bezze...Tu ti vec treba dvodelni.

A posto se ja vise suncam nego sto plivam, koristim dvodelni...Jednostavan crni.

Ovako nesto, samo bez ove pantljike sto se vezuje na kukovima
135229Badebikini.jpg
 
dvodelne, ne volim jednodelne...
trenutno omiljeni mi je klasican bikini (ko ovaj gore crni na slici, sa sve pantljikama), gornji deo mi je narandzast a donji je narandzast na zute i bele cvetove...
volim kad je jedan deo saren a drugi jednobojan i kad je minijaturan...al ne volim tange i toples...
 
Ja imam 2 bikinija(neki kao texas sa crvenim detaljima iz O'Neal-a i jedan s pijace maslinasto zeleni) i imam jedan jednodelni crveni koji mi je onako,samo za ''manekenisanje'' :lol: Ali iskreno vise volim dvodelne kupace,zbog suncanja...:mrgreen:
 
Ja samo bikinije preferiram, ne volim jednodelne zbog suncanja. Volim da mi je kupaci u nekoj jacoj boji, da se vidi razlika kad pocrnim. Imam narandzasti, zuti, tirkizni i crveni, ali mi je narandzasti favorit
 
Ako trazis jeftnije, a ipak siroki izbor, onda recimo predlazem DEPO na Bulevaru Kralja Aleksandra.
Inace, definitvno je bolji dvodelni kupaci, zbog suncanja. Ali je mnogo prakticniji jednodelni za prave plivace, nema nista da se odveze..da se cima..da se skine u vodi :-(
Ja vise volim da plivam nego da se suncam. Suncam se nekako namerno..ili da se malo prosusim, to mi je kao neka obaveza, a plivanje...mmmmm... Mada ja vec imam ten :-) Pa nema mnogo cimanja oko suncanja kad krenem na more:-)
 

Back
Top