Kradja na izborima 1997
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Kradja na izborima 1997

Zainteresovan član Deda Miloje (avatar)
    Učlanjen
    12.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano Kradja na izborima 1997

Na predsednickim izborima 1997 Seselj pobedi Milutinovica ali onda lopine socijalisti proglasise drugi krug izbora i posto su tad jos mogli nakradose se glasova na Kosovu,jer Siptari nisu glasali i kao pobedio Milutinovic a Seselj se ucutao i nije hteo da pravi galamu kada je video da pocinje rat na Kosovu,pa je smatrao da je to u nacionalnom interesu da se ne kaci tad sa Milosevicem i sa njegovi.
    Isto je pokusao Milosevic i 2000 protiv Kostunice ali se nasao u tezoj situaciji da falsifikuje,proglasio drugi krug ali nije imao Kosovo da krade glasovi od Siptari.
    Cude me sto neki stalno spominju nekakvo nasilje 5 oktobra,deda tad bio sa Velju,isli mi svi iz Cacak,Uzice,pa oni su i izazvali nasilje zato sto su hteli da ne priznaju izbore i da na silu opet bude Milosevic do daljnjeg i jos izdao naredjenje Legiji da pobije ove iz DOS-a i da puca na narod a ovaj,pametan video da nema sanse protiv narod pa ga nije poslusao.
    Kako niko od radikal ovdena pricaonicu ne spominje tu kradju a od 5 oktobar pravi neko nasilje,obrce stvari?
    http://www.freeserbia.net//Archives/Serbian/Seselj.html

Zamolicu ovu dvojicu sto kontrolisu ovu pricaonicu da mi ne sklanjaju temu kao sto su ucini danas,promenio sam i naslov jer je stari opisan ko reklama,tako,nadam se da sam bio korektan i u uctiv sad je red na vama,prelazim i preko toga da je niste vratili kao sto sam zahtevao,nemojte da se svadjamo da se potezu teske reci,znate da sam iz Veljinog kraja,mi smo odavde takvi ljudi znamo da planemo,ne provocirajte,sve moze na lep nacin da se resi e sad jebi ga ako vas dvojica necete....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2006.
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano Re: Kradja na izborima 1997

Aleksandar Stefanović, bivši generalni sekretar SRS-a

- Šešelj je od Miloševića dobio četiri miliona maraka na predsedničkim izborima 1998. godine. On je tada bio protivkandidat prvo Milutinoviću, pa onda Liliću. Šešelj je posle drugog kruga sa Milutinovićem odmah posle glasanja izašao na televiziju i sam priznao da je izgubio, što je van pameti. Rekao je i da radikali neće izlaziti na ulice da protestuju. On je tada uzeo pare. Znam da je na oblogama paketića sa novčanicama pisalo ime jedne firme koja je verovatno i platila sve to. Ako se dobro sećam, ta firma je iz Bačke Palanke. Na ponovljenim izborima Milutinovića je zamenio Lilić i pobedio tako što su na Kosovu ubacili oko 300.000 glasova. Šešelj je potpuno mirno priznao i taj poraz.

http://www.kurir-info.co.yu/Arhiva/2005/januar/15-16/V-01-15012005.shtml

Slične teme

1. kradja
    Autor banegad u forumu Arhiva
    Odgovora: 114
    Poslednja poruka: 14.02.2007., 17:43
  2. Kradja na izborima
    Autor _guru_ u forumu Politika
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 21.01.2007., 16:25
  3. kradja
    Autor avesic u forumu Mobilna telefonija