šta je...

PrognanSrbin:
Понос на српске великане као Ратко Младић. И увек спреман да се бори против антисрба.
toily.gif
 
no_problem:
Ратко Младић и Радован Караџић имају морала, за разлику од ...

За разлику од досовских сподоба, којима је чеда шприц идол. Не интересује њих да је Ратко спасао стотине хиљада срба од хрватске и муслиманске каме.
 
jomini:
PrognanSrbin... Bićeš opet ako ne prostaneš da sramotiš sebe i Srbiju.

Досовци не добијају опомену што срамоте Србију. А ја што се противим антисрпским досовцима, добијам опомену од тебе. Ниси се бунио кад су бљувотине писали о српским херојима. Па види се ко си и шта си.
 
Heroj je relativna stvar. Poruku No.11 ćeš da izbrišeš večeras do 23h, jer u suprotnom ću ja to uraditi, a sve iz razloga što ti nećeš biti u mogućnosti to da uradiš.
 
aj nemojte da spamujete tim slikama...

PrognanSrbin:
Понос на српске великане као Ратко Младић. И увек спреман да се бори против антисрба.


a ko određuje ko su srpski velikani,a ko antisrbi?
 
jomini:
Heroj je relativna stvar. Poruku No.11 ćeš da izbrišeš večeras do 23h, jer u suprotnom ću ja to uraditi, a sve iz razloga što ti nećeš biti u mogućnosti to da uradiš.

Смета ти ако си досовац. А кад бљувотине пишу о Ратку, и објављују бљувотинске слике о српским херојима. То је за тебе у реду. Који кретен је тебе поставио за модератора?
 
jomini:
Prekini, naporan si. Ako imaš nešto da pišeš o temi - izvoli. Ne tupi naokolo.

Уопште не тупи, него ти треба да прекинеш да тупиш и понашаш се као антисрпски диктатор. Теби очигледно смета кад се слике о досовцима прикажу. А кад досовци бљувотинске слике о српским херојима поставе, то ти не смета.
 
eIvin:
srpstvo?

ajde definišite pojam.stalno se pominje ovde,a niko da da definiciju...

Па није СРПСТВО једначина или део хемије и физике па да пишемо "дефиницију"...е, свашта.......Елвине, ИЛИ ЈЕСИ - ИЛИ НИСИ !



 
jomini:
Blago rečeno - bezobrazluk. Prognan opet, a ti se pitaj zašto.

Јомини, не бих да ти се мешам у бизнис енд шефовање, али стварно су ти стандарди крајње проблематични. Мислим, фотомонтажа јесте за опомену (из простог разлога што је један од "јунака" исте покојник, па је ствар више него безвезе), али, брате, ово је ипак бенигно у поређењу са разноразним гадостима и будалаштинама које су поједини смарачи (чак и слабо прикривене психопате) овде постављали, а ти ништа (или је пола форума морало да диже фрку, е да би ти коначно реаговао). О огавним "коментарима" и клиберењу сеоских идиота на помен српских жртава да и не говоримо.
 
eremita:
Па није СРПСТВО једначина или део хемије и физике па да пишемо "дефиницију"...е, свашта.......Елвине, ИЛИ ЈЕСИ - ИЛИ НИСИ !





Свака част! Додајем да "дефиниције" нема ни код Његоша, Дучића, Андрића... него ко воли, разуме и осети, зна шта је.
 
Sunchaser:
Јомини, не бих да ти се мешам у бизнис енд шефовање, али стварно су ти стандарди крајње проблематични. Мислим, фотомонтажа јесте за опомену (из простог разлога што је један од "јунака" исте покојник, па је ствар више него безвезе), али, брате, ово је ипак бенигно у поређењу са разноразним гадостима и будалаштинама које су поједини смарачи (чак и слабо прикривене психопате) овде постављали, а ти ништа (или је пола форума морало да диже фрку, е да би ти коначно реаговао). О огавним "коментарима" и клиберењу сеоских идиота на помен српских жртава да и не говоримо.
Nije u pitanju samo ta slika, trebao si do sada da primetiš da ne reagujem na jednu problematičnu poruku. Čak ni na nekoliko ''jednih''.
 
ne može da se definiše...to mi nije baš logično
u poslednje vreme najviše se koristi za jeftinu demagogiju,pa se da zaključiti da je izraz pogodan za jeftinu manipulaciju...
 

Back
Top