komsiluk

  • Začetnik teme hanibaI77
  • Datum pokretanja
H

hanibaI77

Gost
bejbi mi dala ideju sa onim lepim komsijom
mozete da stavljate fotke svojih lepih komsija ili prosto onoga sto vidite kroz prozor ili ne znam neke anegdote iz komsiluka ja sam upravo uslikala sta vidim kroz prozor svoje dnevne sobe
znam da anakin ima divan pogled s prozora pa bi mogla da stavi koju palmicu;)
so ovo je bas ispred mene
 
imala sam jednog komsiju koji je stalno gledao dvogledom u moju zgradu
valjda je cekao kad ce komsinice da pocnu sa presvlacenjem i ....
dobro je pa sam ga videla na vreme:shock:
kakav kreten:!:
dobio je srednji prssss kroz prozor i navucenu zavesu:evil:
posle se nije pojavljivao,il ga ja nisam vidjala 8)
 
hehe ja ne smem da pricam sta sam uradila jednom komsiji koji je voleo da gleda:lol: doduse gledale smo i mi njega:lol: e bejbi evo jedna fotka samo for you and me to je kao drzavne komsije.s moje strane je francuska a druga obala je nemacka(rajna je u pitanju;) )
 
da da pojurila da uhvati labudove koji su jadni pobegli od straha:lol:
novi dozivljaj:ujela svoju simpatiju jer joj je uzeo loptu pa mu se posle izvinjavala a on se naljutio;kik; inace simpatija joj se zove ignacio i argentino je hehe zna jos sada da su latino pravi:lol:
znala sam da cu jednog dana da napisem kik umesto lol :lol:
 
Уф, инспиративна тема тај комшилук.....8-)
Сад у летње дане сви смо некако ''своји'', широм отворени прозори.....па лепо видим комшију са трећег преко пута у гаћама и госпођу у поткошуљи, онај са горњег спрата се мачо-шепури на тераси, онај унакрст је стално го до појаса (лепо набилдован клинац! :wink: ), баба са другог у неком шорцићу, а супруг у доњем делу пиџаме по цео дан пију кафицу на тераси....ја се такође шећкам у неглижеу...и сви смо ''домаћи'' па нам је то нормално! :lol:

Штета што не могу да усликам! Да нас види Кустурица, одмах би нас све ангажовао!:lol:
 
ja bih sad ubacila komsiju od 84 god u kupacem, ali necu da vas prepadam. mnogo je dobar covek, ali smesan, a sve vice "obuk'o sam se kao zec, izvini" :)
ne cuje dobro pa se dovikujemo preko ograde. drugi je malo mladji, 75 god, on pomalo copa i eno u nekom dzemperu je, opet ga uhvatila promaja. to su mi drugari iz baste, ilegalno zalivamo paradajz
 

Back
Top