SEX U VODI

a morala sam ...........;)

evo kako ja to zamisljam
iskreno
mesecina
mir i tisina
samo se cuju cvrchci
on u meni
mmm
polako to radimo
talasi nas zapljuskuju
trava nas nezno dira (ja ovo ako sam na Adi)
on me ljubi po sikama
ja uzdisem...............ah
dublje
zesce
mili moj...............pa da
tako bi rado probala............;)
 
V21:
bazen u dvoristu,ada ciganijada,more.....sve isprobano.i iskustvo je odlicno.ko nije,neka proba.
savet 1:najbolja je ada.nema sanse da vas neko vidi,pa sve da bulji u vas sa pola metra
savet 2:lako mozete da dobijete neku bolescinu od one smdrljive vode

Ha ha, e da znas da na adi ne moze niko da te vidi... Pre par godina sam doziveo, da momak i devojka ispred mene bukvalno, pokusavaju da se kresnu.. Sad, ona je jos ludja, naskocila je na njega, i provalili smo kako je ona namestila njegov ud... E sad, sto je jos ludje, oko njih je bilo jedno 10-ak sto klinaca, sto matoraca, ali niko nije provalio... Naravno, nije im i bio neki uzitak, ali sigurno simpaticno iskustvo!
Znaci Ada..... :)
 
Kuguar:
Ha ha, e da znas da na adi ne moze niko da te vidi... Pre par godina sam doziveo, da momak i devojka ispred mene bukvalno, pokusavaju da se kresnu.. Sad, ona je jos ludja, naskocila je na njega, i provalili smo kako je ona namestila njegov ud... E sad, sto je jos ludje, oko njih je bilo jedno 10-ak sto klinaca, sto matoraca, ali niko nije provalio... Naravno, nije im i bio neki uzitak, ali sigurno simpaticno iskustvo!
Znaci Ada..... :)

Kladim se da si sa tom pricom zabavila svoje drustvo, ili ne, bili su ozbiljni i nije im bila zanimljiva ta prica? :D Koje je bilo od te dve mogucnosti. Mozda sam ja suvise detinjasta ali ta prica mi je zanimljiva kad neko tako prica.
 

Back
Top