Brain wash...

DjuraMornar

Iskusan
Poruka
5.284
Da li bi ste mogli biti i sa nekim ko nije preterano inteligentan da ne kazem ko je glup...?
Podstaknuta izvesnom Marijanom iz "Leteceg starta" koja je sirota tako glupava da ja svaki put gasim tv kada se ona pojavi....a devojka lepa....medjutim zeznula je i onu Shaddow-ovu Sanju Marinkovic...nemam reci...

Dakle lepa a glupa ,da ili ne ?

p.s. nije vazno ni ako je glupa....nisu svi pametni...vec je strasno sto postoje takvi tipovi koji misle da su Bogom dani....i upravo je to iritirajuci momenat... :shock:
 
Pa mogu da ti kazem da sam imala jednog..hmm..kako da ga nazovem..aj jebacha..koji je bio izuzetno nepametan(da nekazem glup,zvuci okrutno)..i nije bilo tako lose druziti se sa njim..znao je da me nasmeje kao niko do sada :lol:
 
Jako mi je bitno da mi devojka sa kojom sam u vezi intelektualno odgovara. Naravno, to je samo jedan od preduslova. Ne bih mogao da budem u vezi sa devojkom sa kojom nisam "na istoj talasnoj dužini" (da se lepo izrazim). Inteligencija čak može da bude i afrodizijak u sexu.

Što se tiče onih koji naglašavaju da su bogom dani.............. šta reći.............. samo: svako leči svoj kompleks. :)
 
E da znas da ne bih mogla. Imala sam nekog decka,mnogo je dobro izgledao (mislim i sad je dobar),ali je stvarno priglup.... ali stvarno. To u pocetku nije dolazilo do izrazaja (valjda je standardnu spiku za pocetak veze,upoznavanje...itd. naucio napamet),ali vec posle 2-3 sastanka mi je postalo muka. Smarale su me njegove price o fudbalu,koju god sam temu zapocela zavrsavalo se na fudbalu... Njemu je non-stop SP u fudbalu... ocaj
 
ne mogu da se smaram s nekim ko me ne kapira i kome moram sve da crtam
definitivno bih se smorila za par dana i zavrsila sa mucenjem
sta ce mi lep a glup - da mi je neprijatno od njegovih glooposti
obozavam inteligentne i dovitljive muskarce sa kojima mogu da pricam o svemu i da se nekad igramo recima - nadmudrivanje - to je tako zanimljivo - ali samo u malim kolicinama nije opasno po vezu
 
DjuraMornar:
Da li bi ste mogli biti i sa nekim ko nije preterano inteligentan da ne kazem ko je glup...?
Podstaknuta izvesnom Marijanom iz "Leteceg starta" koja je sirota tako glupava da ja svaki put gasim tv kada se ona pojavi....a devojka lepa....medjutim zeznula je i onu Shaddow-ovu Sanju Marinkovic...nemam reci...

Dakle lepa a glupa ,da ili ne ?

p.s. nije vazno ni ako je glupa....nisu svi pametni...vec je strasno sto postoje takvi tipovi koji misle da su Bogom dani....i upravo je to iritirajuci momenat... :shock:
Da za kratku kres semu... Za nesto duze ipak treba da me inspirise na vise nivoa... I meni je mnogo cudno kako neke osobe biraju glupake i jos se ponose sa tim... :shock: i ne kontam tu logiku ali ipak je svako tvorac svoje prizme i svako sam zna sta mu odgovara a sta ne...

Malo sad mesas ljudsku glupost i ljudsku isfoliranost... a ako idu u kombinaciji onda stvarno jeste iritirajuce... No - who gives a fu.ck... :lol:
 
ja ne bi mogao, jer jako mi je bitno da je ta devojka sa kojom sam u vezi na istoj talasnoj duzini samnom.
privlacile su me devojke koje su bile i manje lepe, ali jako inteligentne, koje su bile duhovno jako izgradjene.
 
kako bi bilo ko mogao da fungcionishe u vezi u kojoj nema dodirnih tachaka???
mislim.... ok... neko je talenat za fiziq, nego za muziq.... ali su medjusobno sposobni da priblizhe jedno drugom svoje vidike.... loopam, sad ovo pomalo snobovski zvuchi... obrazovanje ne mora biti presudan faktor.... ali sinocj sam gledala "pretty woman" i nikako mi ne ide u glavu kako se taj film probio???
mrzi me sad da pishem..... nekako ne mogu da sklopim u jednu rechenicu..........
 
Petar_Pan:
Da za kratku kres semu... Za nesto duze ipak treba da me inspirise na vise nivoa... I meni je mnogo cudno kako neke osobe biraju glupake i jos se ponose sa tim... :shock: i ne kontam tu logiku ali ipak je svako tvorac svoje prizme i svako sam zna sta mu odgovara a sta ne...

Malo sad mesas ljudsku glupost i ljudsku isfoliranost... a ako idu u kombinaciji onda stvarno jeste iritirajuce... No - who gives a fu.ck... :lol:
...yaaao Petre, da sam zensko oma bih se zaljubio u tebe...

...a i ovako se lomim.... :shock:
 
Necu da lazem i da kazem da bi mi gluplji (ono ocigledno) tip mogao biti zanimljiv za vezu, uostalom ja se palim na mozgove iskljucivo tako da...ali ni to naravno nije dovoljno...
 
Nije strasno kad je covek malo glup,ali se ipak ponasa normalno... da zna da prizna gresku,da kaze "ja to ne znam" i sl.
Ali je katastrofa kada je covek glup kao cuskija,a pravi se da je nenoralno pametan. To je mnogo zajebano.
 
DjuraMornar:
Da li bi ste mogli biti i sa nekim ko nije preterano inteligentan da ne kazem ko je glup...?
Podstaknuta izvesnom Marijanom iz "Leteceg starta" koja je sirota tako glupava da ja svaki put gasim tv kada se ona pojavi....a devojka lepa....medjutim zeznula je i onu Shaddow-ovu Sanju Marinkovic...nemam reci...

Dakle lepa a glupa ,da ili ne ?

p.s. nije vazno ni ako je glupa....nisu svi pametni...vec je strasno sto postoje takvi tipovi koji misle da su Bogom dani....i upravo je to iritirajuci momenat... :shock:
Djuro, kad te ljubav bre odvali k'o bezbol palicom iza uva, ne vidiš ni da li je pametna, ni da li je lepa, ne kažu ljudi za džabe da je ljubav slepa. :roll:
Hemija...

Lepa i glupa - idealna žena za kres kombinaciju, ali samo za to.

Normalno je da neko misli da je bogom dan, ako nema čime da misli. Takvi obično i uspevaju u životu, ne muče ih dileme, ne bave se introspekcijom, vide cilj i guraju ka njemu.
 

Back
Top