Tranzitni Uran

Da li je neko imao tranzit urana kroz 12 polje? Meni se vec godinama setka tuda, pa pored teskih saturnovih tranzita i uran je zaglavio u kuci psihe i podsvesti i odveo me na put introspekcije.
Sad mi je jasno zasto su mi ove godine protekle u kopanju po svojoj psihi, interesovanju za astrologiju itd.
Bice veselo kad mi izadje na asc pa me strefi oluja odjednom posle ovog manastirskog zivota.

Dok mi je tranzitirao Uran 12. poljem, imala sam toliko teskih zivotnih situacija. Uglavnom se odrazilo na snove i verovatno na podsvest. Zapocela sam dosta stvari koje ce kasnije obeleziti moj zivot. U tom periodu bilo je dosta iznenadnioh i ruznih dogadjaja, mada sam imala u tom periodu i jos neke lose tranzite. Uran preko asc mi je doneo dete, usvojeno dete :).
 
Dok mi je tranzitirao Uran 12. poljem, imala sam toliko teskih zivotnih situacija. Uglavnom se odrazilo na snove i verovatno na podsvest. Zapocela sam dosta stvari koje ce kasnije obeleziti moj zivot. U tom periodu bilo je dosta iznenadnioh i ruznih dogadjaja, mada sam imala u tom periodu i jos neke lose tranzite. Uran preko asc mi je doneo dete, usvojeno dete :).

Jao Karlito, to je bas divno za usvojeno dete! Bas sam se sad nekako raznezila. :) A kojom ti kucom Uran vlada?
Ovaj tranzit kroz 12 stvarno nije ni malo lak, naravno uporedo i Saturn pravi teske tranzite, ali kao sto kazes iznenadni ruzni dogadjaji, koji su mene samo terali u samocu i preispitivanja. Anksioznost, nesanica, kad sam upala u depresiju, i mislila da nema dalje, pocela sam da se interesujem za astrologiju i to me je nekako spasilo.
 

Back
Top