Oral

Pa da...verovatno je i analni sex manje intiman od klasicnog. :D
Nisam nikada razmisljao o ovome.
Meni je intimnost kad pisham...ne volim da me bilo ko i iz bilo kog ugla gled dok pishkirishkim...osecam se neprijatno i onda ne mogu da uzivam. :lol:
 
Fuuuujjj... oralni sex... taj dobri oralni sex... ma odvratno...

Naravno da je intimniji, oralni sex se upraznjava iskljuvico u zamracenim prostorijama (po mogucnosti bez prozora)... Dok se ovaj "standard" izvodi po principu:"Gde te stignem, tu ti noge dignem".
 
Intiman je za muskarca. Ne znam za devojke. Ipak nije svejedno podmetnuti jedan vrlo bitan deo sebe u nechije cheljusti. To je izraz skoro bezgranichnog poverenja.

Da, da...
 
a misim intiman..pa pazi recimo ne znash nekoga...i on te drzhi za ruq...meni je to intimno...na neki nachin
al ako si recimo s nekim 3god onda postane deo zhivota i intima je bash onako...intima...
ne znam nekako u vezi nekoj bude ko masazha...a opet s nekim koga ne poznajesh je extremno intimno...
dal ovo mozhe ovako a?...
 
Ovako, znaci ne znaju se bas dugo, naprzeni su jedno na drugo, razmisljaju sta da rade, ona hoce sex, ali njemu je to prebrzo, pa kaze ajde samo oral to je manje intimno...
 
Какав је бре то неодлучни Талијан? :wink:

Ма уосталом знам да ћеш да изабереш праву ствар...:) :wink:
 
Hm.8-) sad cu da lupim al nema veze... Kad pitas qrvu npr, ona kaze "samo sam mu pusila",
e sad sta je oralni sex :arrow: deo sexa u sveobuhvatnom sexualnom odnosu :roll:
Mislim da je poljubac, isto toliko intiman, al sta ja znam, godine, iskustvo ... menjaju merila :lol: :oops: :oops: :oops:
 

Back
Top