o zenskim carapama
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 50

Tema: o zenskim carapama

saj
    Guest

Podrazumevano o zenskim carapama

da li devojke vole da nose samodrzece carape

milena
    Guest

Podrazumevano o halterima

ja obozavam koristim svaku priliku da ih obucem

Magdalena
    Guest

Podrazumevano za

ja licno volim, prakticne su, ne stezu te gde ne treba. I sto je najvaznije kad dodje do odredjenih situacija ne moraju da se skidaju. U stvari mogle bi, ali mi se cini da tada ni jedno to ne zeli.

Lik
    Guest

Podrazumevano

'Al je ova Magdalena perverna...
    Najezim se kad osetim devojku sa samodrzecim, jos
    pogotovu kad je ona odozgo...

Magdalena
    Guest

Podrazumevano

Pa dobro LIK, jel to bio kompliment meni ili slucajno treba da se uvredim? :)))

badboy
    Guest

Podrazumevano

Magdalena ja koristim svaku priliku da ih skinem

badboy
    Guest

Podrazumevano

Mislim Milena ali ne bitno voleo bih i Magdalenine

dugi777jezik
    Guest

Podrazumevano Re: za

Citat Original postavio Magdalena
    ja licno volim, prakticne su, ne stezu te gde ne treba. I sto je najvaznije kad dodje do odredjenih situacija ne moraju da se skidaju. U stvari mogle bi, ali mi se cini da tada ni jedno to ne zeli.
    caos, Magi, obozavam te sto nosis takve carape i sto ih ne skidas jer i ne treba, jer kada bih bio dostojan da budim izmedju njih, moja vrhunska sreca bi jos mogla samo biti tvoje zadovoljstvo, vrhunsko !
    Reci mi kako da te upoznam, ja sam Kunilingus ili Cacanin Nezni na pricaonicama, upravo sam prisutan i kako da se cujemo ? Voli te i ljubi (kako i gde samo ti zelis, Dugi777Jezik... predano...

Magdalena
    Guest

Podrazumevano

A sta cemo s dzudistkinjom? Mislim procitah na nekoj temi nesto o tome, pa se plasim da ti ne bude mnogo:)))

dugi777jezik
    Guest

A sta cemo s dzudistkinjom? Mislim procitah na nekoj temi nesto o tome, pa se plasim da ti ne bude mnogo:)))
    to mi se desilo neplanirano, uostalom, ona i ja se jos aktivno ne zabavljamo, jos sam na "probnom radu" kod nje, pa ako se pokazem kao umesan, a ona ima visoke prohteve, veruj, i ne znam da li cu uspeti, tako da kod nje visim i ne znam sta ce biti... ona radi u smenama i vidjamo se kad ona moze... eto, a meni treba devojka koja ume sa netom, koja hoce da se druzi, da se voli , i da se ume zezati i ljubiti, sve kad oboma odgovara i koliko odgovara, nista prisilno, samo prijatno... stoga, ne boj, se, ne moze mi ribe biti previse kad je ne konzumiram cesto, mada onda kada da, to je intenzivno... zato sam te molio da uspostavimo makar za pocetak dopisni kontakt, bezbolno i nezno... vazi...? Na kolenima sam pod tobom, Magi, cmok !

dugi777jezik
    Guest

Podrazumevano Re: o zenskim carapama

Citat Original postavio dugi777jezik
    to mi se desilo neplanirano, uostalom, ona i ja se jos aktivno ne zabavljamo, jos sam na "probnom radu" kod nje, pa ako se pokazem kao umesan, a ona ima visoke prohteve, veruj, i ne znam da li cu uspeti, tako da kod nje visim i ne znam sta ce biti... ona radi u smenama i vidjamo se kad ona moze... eto, a meni treba devojka koja ume sa netom, koja hoce da se druzi, da se voli , i da se ume zezati i ljubiti, sve kad oboma odgovara i koliko odgovara, nista prisilno, samo prijatno... stoga, ne boj, se, ne moze mi ribe biti previse kad je ne konzumiram cesto, mada onda kada da, to je intenzivno... zato sam te molio da uspostavimo makar za pocetak dopisni kontakt, bezbolno i nezno... vazi...? Na kolenima sam pod tobom, Magi, cmok !
    molim te, dodji na chat, pricaonicu, tu sam Nezni_Ca, cekam te da razmenimo e-mailove... Saljem ti pusicu u pusssy-cu...

saj
    Guest

Podrazumevano o zenskim carapam

magdalena strasno si me nalozila,zamisljam te u njima;postoji li nacin da se upoznamo,pristajem na sve,samo da te vidim u njima,koja ti je boja omiljena samodrzecih carapa

magdalena
    Guest

Podrazumevano saj and dugi777jezik

znas ja ne zivim vise u Jugi,inace sam Beogradjanka. Tako da od poznanstva nazalost nista.
    A sto se tice drugog pitanja Saj, naravno crne mrezaste, sa nekim originalnim detaljima na onom delu koji treba da sve to drzi, da ne padnu u najnezgodnijem trenutku. Recimo na ulici :))). Pozdrav momci, hvala na komplimentima.

saj
    Guest

magdalen,drago mi ja da saljes komntare,voleo bih da mi napises nesto u krtkim crtama o sebi ili da mi se javise na meil rubiccon@hotmail.com kao da mi odgovoris kako ti se svidjaju carape boje koze i da si ih nekad nosila,mislim na samodrzece saj

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Heh, saj, da tebi nije slucajno ime Igor...?:)

Početnik
    Učlanjen
    17.06.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio saj
    magdalen,drago mi ja da saljes komntare,voleo bih da mi napises nesto u krtkim crtama o sebi ili da mi se javise na meil rubiccon@hotmail.com kao da mi odgovoris kako ti se svidjaju carape boje koze i da si ih nekad nosila,mislim na samodrzece saj
    odlicno mi se svidjaju, imam ih u mnogim bojama, ali nista nije kao crne...

saj
    Guest

gazdarice svaka cast kako si me se setila bilo je jako davno... imas mail pa se javi aca

dugi777jezik
    Guest

Blondi, kakve carape ti najvise volis ?

dugi777jezik
    Guest

Citat Original postavio dugi777jezik
    Blondi, kakve carape ti najvise volis ?
    mada iskreno one same nisu bitne, bitna si ti Blondika, i filing izmedju (nogu ili voljenih), pa tek onda garderoba... Slazes se ?!

Long kiss inside you, from long777tongue

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

jao pa nisam primetila da si me prozvao ,-)

ja... čarape koje nosim su uvek u stilu odeče, kao i rublje :PPPpppPPP ... znači stiliram i boje i materiale a i priliku za koju sve to nosim :))))

Primećen član
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Hm, ja obozavam da moja partnerka za vreme sexa ima carapice, one kratke, do pola cevanice, pa onako zarozane na dola, neke roze boje ili slicno... :wink:

Buduća legenda Jacob (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    688

Citat Original postavio Mako Pogledaj poruku
    Hm, ja obozavam da moja partnerka za vreme sexa ima carapice, one kratke, do pola cevanice, pa onako zarozane na dola, neke roze boje ili slicno... :wink:
    Narochito ako je zima

Buduća legenda light & dark (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

da...

Veoma poznat
    Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Zene vole da nose "samostojece" carape...

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1471

zaaak.. diii si
    gde te stignem, tu ti noge dignem