LOOK women

Principessa

Zainteresovan član
Poruka
127
:arrow: Da li ste optereceni svojim izgledom? Jeste li svjesni da na to uticu samo mediji, razni spotovi, filmovi, itd., kao i na mnogo toga naravno. Slazete li se sa mnom?
Ja skoro stalno pomislim na to, a i vecina mojih drugarica ima isti problem, odnosno samo one koje su podlozne gojenju. :roll:
Ne mogu svi da budu manekeni, ali kao da hoce svi!
Ja sam isla i opet cu da idem na treninge, jer mislim da je to ipak najbitnije za zdravlje.
Sta mislite?
:wink:
 
U potpunosti se slazem sa tobom... Opetrecena sam svojim izgledom... Ali kako ne bih bila pored svih tih savrsenih ljudi u "mojoj okolini"...
Ja ne idem na nikakve treninge,radim sama neke vezbe... I dobro mi ide... :wink:
 
Mislim da su vezbe u redu,ali treba se pridrzavati odredjenog nacina ishrane (smanjiti unosenje hleba,grickalica,slatkisa,gaziranog pica,alkohola) i naravno vezbati.Ja sam dugo imala kondicione treninge (preko 2 godine) i izgledala super,ali zasitila sam se i prestala,a to nije valjalo.Sada moram sve iz pocetka.Treba samo istrajati u tome i izgledacemo najbolje :D
 
U mojoj okolini ja sam medju savrsenijima... Nisam idealna... ali sta je idealno?!
Vodim racuna da ne jedem posle 6... I da ne jedem mnogo masnu i tesku hranu. Obavezno doruckujem, retko retko veceram... Obavezno mleko ili jogurt zbog kalcijuma.
Svaki vid vezbe je neophodan zbog zdravlja, kicme, kondicije... od bazena do tae-boa... Ja ne volim mnogo da vezbam... ali volim da hodam...
 
Principessa:
:arrow: Da li ste optereceni svojim izgledom? Jeste li svjesni da na to uticu samo mediji, razni spotovi, filmovi, itd., kao i na mnogo toga naravno. Slazete li se sa mnom?
Ja skoro stalno pomislim na to, a i vecina mojih drugarica ima isti problem, odnosno samo one koje su podlozne gojenju. :roll:
Ne mogu svi da budu manekeni, ali kao da hoce svi!
Ja sam isla i opet cu da idem na treninge, jer mislim da je to ipak najbitnije za zdravlje.
Sta mislite?
:wink:

da li sam opteretjena, pa pazi kad se pogledam u ogledalo jedino kad krenem da radim zato shto tada moram da se pogledam ali ovako inache kad izlazim i to ma ne ***** zivu silu, pazi kad mi je cela shminka maskara i labello:))) eventualno sjaj i to pod-obavezno bezbojni kad bash moram... i takoo... a to mediji novine i ostale stvari, ma pazi ja retko kad gledam tv nemam tu navikul, a i ako gledam pa netju valjda da se uporedjujem sa onim budaletinama koje izgledaju kao vampiri od 10 kg sminke, zlatom koje visi svuda po njima, rukama vratu bljaksssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss../me se izvinjava, ali mora da povrati....
 
Princeza:
U mojoj okolini ja sam medju savrsenijima... Nisam idealna... ali sta je idealno?!
Vodim racuna da ne jedem posle 6... I da ne jedem mnogo masnu i tesku hranu. Obavezno doruckujem, retko retko veceram... Obavezno mleko ili jogurt zbog kalcijuma.
Svaki vid vezbe je neophodan zbog zdravlja, kicme, kondicije... od bazena do tae-boa... Ja ne volim mnogo da vezbam... ali volim da hodam...

jao to je bash zaloshno kad se odricesh jela posle 6 :roll: ... ali ako se mora onda se mora :? ... kad imam vechernje promocije, onda se poshle toga razvalim od hrane i to je obichno oko 12 ili jedan iza ponotji... ali yebiga konstitucija i metabolizam su mi takvi da se ne gojim... :wink: ...
 
Ne "odricem" se jela posle 6. Ja doruckujem i rucam i to mi je sasvim dovoljno. Ne osecam glad do sledeceg dorucka. A sa obziroma da se popodne malo krecem i sto je zima... manje se i trosim. Normalno je da manje i jedem.
Kada mi se jedu palacinke ili pica to napr. pojedem oko osam... Kasnije kada bih jela ne bih mogla da spavam!
 

Back
Top