LOOK women
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: LOOK women

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.11.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano LOOK women

Da li ste optereceni svojim izgledom? Jeste li svjesni da na to uticu samo mediji, razni spotovi, filmovi, itd., kao i na mnogo toga naravno. Slazete li se sa mnom?
    Ja skoro stalno pomislim na to, a i vecina mojih drugarica ima isti problem, odnosno samo one koje su podlozne gojenju.
    Ne mogu svi da budu manekeni, ali kao da hoce svi!
    Ja sam isla i opet cu da idem na treninge, jer mislim da je to ipak najbitnije za zdravlje.
    Sta mislite?
    :wink:

Domaćin Sasha85 (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

U potpunosti se slazem sa tobom... Opetrecena sam svojim izgledom... Ali kako ne bih bila pored svih tih savrsenih ljudi u "mojoj okolini"...
    Ja ne idem na nikakve treninge,radim sama neke vezbe... I dobro mi ide... :wink:

Jelena136
    Guest

Podrazumevano

Mislim da su vezbe u redu,ali treba se pridrzavati odredjenog nacina ishrane (smanjiti unosenje hleba,grickalica,slatkisa,gaziranog pica,alkohola) i naravno vezbati.Ja sam dugo imala kondicione treninge (preko 2 godine) i izgledala super,ali zasitila sam se i prestala,a to nije valjalo.Sada moram sve iz pocetka.Treba samo istrajati u tome i izgledacemo najbolje

Aktivan član
    Učlanjen
    06.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

U mojoj okolini ja sam medju savrsenijima... Nisam idealna... ali sta je idealno?!
    Vodim racuna da ne jedem posle 6... I da ne jedem mnogo masnu i tesku hranu. Obavezno doruckujem, retko retko veceram... Obavezno mleko ili jogurt zbog kalcijuma.
    Svaki vid vezbe je neophodan zbog zdravlja, kicme, kondicije... od bazena do tae-boa... Ja ne volim mnogo da vezbam... ali volim da hodam...

slatka kao medic
    Guest

Podrazumevano Re: LOOK women

Citat Original postavio Principessa
    Da li ste optereceni svojim izgledom? Jeste li svjesni da na to uticu samo mediji, razni spotovi, filmovi, itd., kao i na mnogo toga naravno. Slazete li se sa mnom?
    Ja skoro stalno pomislim na to, a i vecina mojih drugarica ima isti problem, odnosno samo one koje su podlozne gojenju.
    Ne mogu svi da budu manekeni, ali kao da hoce svi!
    Ja sam isla i opet cu da idem na treninge, jer mislim da je to ipak najbitnije za zdravlje.
    Sta mislite?
    :wink:
    da li sam opteretjena, pa pazi kad se pogledam u ogledalo jedino kad krenem da radim zato shto tada moram da se pogledam ali ovako inache kad izlazim i to ma ne ***** zivu silu, pazi kad mi je cela shminka maskara i labello)) eventualno sjaj i to pod-obavezno bezbojni kad bash moram... i takoo... a to mediji novine i ostale stvari, ma pazi ja retko kad gledam tv nemam tu navikul, a i ako gledam pa netju valjda da se uporedjujem sa onim budaletinama koje izgledaju kao vampiri od 10 kg sminke, zlatom koje visi svuda po njima, rukama vratu bljaksssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss ssssssssssssssssssssssssssssssssssss../me se izvinjava, ali mora da povrati....

slatka kao medic
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Princeza
    U mojoj okolini ja sam medju savrsenijima... Nisam idealna... ali sta je idealno?!
    Vodim racuna da ne jedem posle 6... I da ne jedem mnogo masnu i tesku hranu. Obavezno doruckujem, retko retko veceram... Obavezno mleko ili jogurt zbog kalcijuma.
    Svaki vid vezbe je neophodan zbog zdravlja, kicme, kondicije... od bazena do tae-boa... Ja ne volim mnogo da vezbam... ali volim da hodam...
    jao to je bash zaloshno kad se odricesh jela posle 6 ... ali ako se mora onda se mora :? ... kad imam vechernje promocije, onda se poshle toga razvalim od hrane i to je obichno oko 12 ili jedan iza ponotji... ali yebiga konstitucija i metabolizam su mi takvi da se ne gojim... :wink: ...

Aktivan član
    Učlanjen
    06.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Ne "odricem" se jela posle 6. Ja doruckujem i rucam i to mi je sasvim dovoljno. Ne osecam glad do sledeceg dorucka. A sa obziroma da se popodne malo krecem i sto je zima... manje se i trosim. Normalno je da manje i jedem.
    Kada mi se jedu palacinke ili pica to napr. pojedem oko osam... Kasnije kada bih jela ne bih mogla da spavam!

Slične teme

1. Da li ste POWER WOMEN [G!RL]?
    Autor Sanja92 u forumu Žene
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 05.01.2008., 21:36
  2. How to Shower: Women vs. Men
    Autor goldfish u forumu Žene
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 16.06.2007., 15:26
  3. Only for women
    Autor dzordzV76 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 43