Gem collection club i Mega book

fenix1

Početnik
Banovan
Poruka
30
Pozdrav svima! Molim Vas pomozite mi i recite da li da se uclanim u ovu novu i meni nepoznatu firmu! Imam rok do srede vece da skupim novac, inace nikada vise ne mogu da se bavim ovim poslom! Licno mislim da je sve to jedna velika prevara! Bio sam na seminaru u hotelu Termal u Mataruskoj banji i nista mi nije jasno! HELP! Izgleda da samo hoce da mi sto pre uzmu novac, a ja se osecam kao mala ovcica, neverovatno! Jedan moj prijatelj kaze, tek nakon prvog seminara, shvatis kakva si ovca bio sto si dao pare 2.290,00 eura, ali sta ces moras posle da radis jer si dao pare i uvek zezens sebi drage osobe! HELP!
 
Pazi ovako, reci cu ti u jednoj prosto prosirenoj recenici.
Ako imas kod sebe 2300 evra, ulozi ih u neki drugi posao gde si ti sam sebi gazda, nemoj da rizikujes sa tim, nazovi firmama, ne znam da li si u toku ali u Srbiji je pocela pre nekih 10 god da cveta ta prevara sa fantomskim firmama, bas kao sto je nekad bilo u Americi.
Moj savet, ostavi pare u slamarici i kad dodje vreme ulozi ih pametno u nesto sigurnije.
Nije bas prosto prosirena recenica ali ajde...
 
Pa radi se o prodaji magle, das 2.290,00 eura, i jednostavno uclanujes ljude, tako da na svakog uclanjenog tebi firma vrati 540, oo eura, a kada on uclani jos jednog ti dobijas jos 360,oo eura i tako dalje ide taj jebeni distribucioni plan. Okupljaju se u hotelu TERMAL u Mataruskoj banji kod Kraljeva i jednostavno usisavaju novac od naivnnih i pohlepnih ljudi, a takvih je na zalost mnogo, jer zele da se obogate preko noci a da ne uzmu motku u ruke. Naravno radi se o prodaji knjiga USPESAN PUT i kako covek da se uclani kad se zna da su ih hapsili vise puta. Pozdrav!
 
Dobro jutro svima! Da li je neko cuo za Gem collection clab i Mega book kao njenu pravnu potporu na podrucju Srbije! Hoce da me uclaene, pritiskaju me i mnogo su dosadni, a narod oko mene je neinformican i svi kazu da je to prevara! Pomagajte, please!
 
Postoji draga moja i nalaze se u Mataruskoj banji u hotelu TERMAL i dalje sisaju ovcice, jer je narod silno pohlepan, ja sam uspeo na finjaka da se iscupam, ali mnogi ce izgleda proplakati! Nisam dao 2.290,00 eura i ne pada mi na pamet, da ja nekog bliskog uclanim da bih zaradio 540 eura, ipak nisam kasno video da je prevara! Javi ako cujes jos nesto i da li je moguce da su se pravno registrovali kao firma MEGA BOOK, koja je ustvari pravna potpora GEM COLLECTION CLUB!
 
Nalaze se u Mataruskoj banji u hotelu TERMAL i dalje sisaju ovcice, jer je narod silno pohlepan, ja sam uspeo na finjaka da se iscupam, ali mnogi ce izgleda proplakati! Nisam dao 2.290,00 eura i ne pada mi na pamet, da ja nekog bliskog uclanim da bih zaradio 540 eura, ipak nisam kasno video da je prevara! Javi ako cujes jos nesto i da li je moguce da su se pravno registrovali kao firma MEGA BOOK, koja je ustvari pravna potpora GEM COLLECTION CLUB!
 
Pozdrav svima na Forumu, veceras sam se registrovano:), pa da vidim kako ovo funkcionise!
Ovako, imam neka pitanja bas u vezi Gem kluba, jer sam danas gledao na Netu bas u vezi toga, pa sam i video da se na ovom Forumu o tome govorilo.
Sticajem okolnosti moj dobar prijatelj kaze za sebe da je u toj "firmi", da lepo zaradjuje ali me nije pozivao, vec mi je rekao da ako zelim, on je tu. Inace, rekao mi je sve u vezi sa klubom. Neke stvari koje me tu zbunjuju jesu: ako je to nelegalno, otkud uvek ispred hotela policijsko vozilo? Da li slucajno ili prate sta se tamo desava. Dalje, koliko sam video sa Neta, tokom februara i marta 2003. godine bilo je nekih mera koje su prema njima preduzimane, ali nisam video da je nesto posle toga preduzimano, a oni i dalje funkcionisu? Zamolio bih nekoga ko je stvarno u toku (npr. sadasnji ili bivsi clanovi kluba) da mi nesto vise kaze, da se i ja ne zaletim.
Hvala unapred i jos jednom pozdrav za sve.
 
pre tri godine moj drugar je bio u tome . ako se pitate sta je zaradio? NISTA!!!!!!
zvaoje i mene .ja sam isao u Veliku Planu tamo su u nekom hotelu bili seminari.
kao fora moras lepo da se obuces odelo,kravata svi su veseli.oni koji su se upisali pricaju o tome kako vise nemoraju da rade a ovi sto su kao neki menageri pokazuju ti koliko su zaradili za mesec dana nekoliko puta su bili u Cacku kao male prezentacije za cacane sve je naravno bilo dgabe .
sve je izgledelo tako lepo .
imas kao sedam dana da se odlucis ili mozes da zaboravis na sve to.
ja se nisam upisao sto je samo posle deset dana ispalo pametno jer su ih pohvatali
a moj drugar je uzeo pare pod kamatu od 10% mesecno mislim da je bilo isto oko 2,300,00 eura radi se o prodaji knjiga USPESAN PUT . kao knjiga ima 4 dela prvi deo dobijes odmah posle nekoliko dana a ostale svaka tri meseca GLUPOSTI
pricaju otome kako su neki ljudi dosli i samo kupili knjige jer je to stvarno dobra knjiga i nije ih zanimala zarada
ustvari pisem ceo dogadjaj mozda je mnogo
moj savet je CUVAJ PARE
ulozi ih u nesto drugo
zasadi jagode ,otvori farmu svinja, kupi par kosacica za travu idi sredjuj ludima dvorista
zasadi cvece
mislim da je to jedna VELIKA PREVARA
 
Ma, jesam zagrejan u svakom slucaju jer su zarade primamljive. Ali ne trcim. Ja sam samo hteo savet i licna iskustva drugih, narocito onih koji SU BILI ili su i dalje u tom "poslu", jer verujem da samo oni mogu da iznesu pravi utisak i misljenje. Ali, meni i dalje nije jasno, ako su ih pohapsili, kao sto je napisao "mrjn", pre tri godine, otkud to da i dalje funkcionisu. Da li su bili osudjeni, da li su "odlezali svoje". Procitao sam sa Foruma da su sada u Termalu u M. Banji - od kada su tamo, je li to tamo legalno. Ma nije mi jasno kako to i dalje traje ako je nezakonito. Pa, ne moze da se takav skup ljudi sakrije. Stvarno ne znam sta da mislim.
Bicu na Forumu oko 23,00. Pozdrav !
 
Ne vredi prijatelju tamo ne moze tvoj drugar da ode i da nastavi sa radom, jer je u hotelu TERMAL drugi gazda koji radi za glavnog gazdu! Okupljaju se subotom 2 puta i nedeljom 2 puta, po podne od 16-20.00 h i pre podne od 09.00-13.00 h! Uci se moze samo ako si novi kandidat i nikada vise, osim ako ne resi da se uclanis, ja licno do kada me nisu uveli u ovo vrzino kolo i dok svojim ocima nisam video kako su ljudi glupi, tupi i prosti, kako im je zinula ****** za bogastvom, a kada prsnu ko oblande onda su manji od makovog zrna i krecu da biju svoje tzv. prijatelje da im vrate novac inace ce zvati policiju, puca prijateljstvo ko pukovnik pred penziju!
 
Nadam se da ce ljudi shvatiti nasu narodnu poslovicu da nema hleba bez motike, i da se ne mogu u ovom poslu svi obogatiti, cinjenica je dragi prijatelji da se uzeme novac i to pozamasan, za nase prilike, ali dragi moji, pa koliko taj uzme toliko neki drugi zaplacu i zakukaju, pa tu nema proizivodnje to se moze nazvati samo IGROM, gde dobijaju oni koji su i tu igru osnovali! Tacno je da ispred hotela stoji policijsko vozilo, pa polupismen bi shvatio da stoji i 1o takvih vozila nista se bitnije nece promeniti ni u hotelu ni u drzavi, uvek neko stoji iza nekoga i kod nas nije ni po babu ni po stricevima, vec po vezama, da li bosanskim, da li crnogorskim, da li siptarskim itd, bitno je da se posao zavrsi i da gazda bude zadovoljan! Ako vam ikada i ponude da odete u hotel TERMAL u MATARUSKU banju vi otidjite i vidite, da ne budete slepi kod ociju i pravite se sasavi kao sto sam i ja to radio i palio se da ih zavaram! Pametno ulozi sefe novac i ne gresi!
 
eee ima chitava tema o ovome...do yayaaaa...e ne znam mene neki pa ***** li ga "drugar" misim druzhili smo se dva meseca pre 3godine...kao prodaje osiguranje...nismo se chuli 2god i on zove kao da poprichamo o poslu...ja pomisio medikamenti...kad osh q...pojavljuje se lik s prichom nekom o nekom osiguranju kao uplatjujesh pa kad odesh u penziju bla bla...kao ok je imash ti ovo drzhavno penziono al kao..treba misliti na starost...misim koje crno osiguranje...i ja ti tu poludim...pa dobre bre nismo se videli 3god i ti ne pitash jesam li zhiv...otqd mi ovolko kose...el sam ozhenjen...nego mi valjash neka bagljava osiguranja...ajde bre izlazi napolje nemoj me vishe zvati majke ti...e al to je chudo kako bi svi da zaradimo pare...i ja kao s vremena na vreme pomislim kako da dodjem do novca...al ko mu yebe mater da budem iskren...mozhda je bolje trenirati sebe da uzhivash u onome shto imash nego trenirati sebe za vishe...shto opet pada u vodu ako nemash nishta..ko shto i nemam...al dobro shta ja znam..uglavnom super tema..svaka chast ljudi alal vera...
ljubav mir - prosperitet..
 
Ne, ta osiguranja, ako se misli na Wiener schtedishe ili Grawe, su ok, to nije prevara, to jesu firme koje decenijama rade i ne treba ih stavljati u isti kos sa GEM collection, Fenix i ostalima sranj....
Te firme su legalno registrovane kod nas, kao i mnoge druge strane firme.
 
fenix1:
Dobro jutro svima! Da li je neko cuo za Gem collection clab i Mega book kao njenu pravnu potporu na podrucju Srbije! Hoce da me uclaene, pritiskaju me i mnogo su dosadni, a narod oko mene je neinformican i svi kazu da je to prevara! Pomagajte, please!

Nedaj se, svi oko mene uclanjeni su pukli i to ne pukli nego P-U-K-L-I !!!!!
Zato ne daj se ni za zivu glavu, nista neces zaraditi a ulozices kintu. Vec dugo postoje , svi zanju nece niko to vise da radi?
 
user13:
Pozdrav svima na Forumu, veceras sam se registrovano:), pa da vidim kako ovo funkcionise!
Ovako, imam neka pitanja bas u vezi Gem kluba, jer sam danas gledao na Netu bas u vezi toga, pa sam i video da se na ovom Forumu o tome govorilo.
Sticajem okolnosti moj dobar prijatelj kaze za sebe da je u toj "firmi", da lepo zaradjuje ali me nije pozivao, vec mi je rekao da ako zelim, on je tu. Inace, rekao mi je sve u vezi sa klubom. Neke stvari koje me tu zbunjuju jesu: ako je to nelegalno, otkud uvek ispred hotela policijsko vozilo? Da li slucajno ili prate sta se tamo desava. Dalje, koliko sam video sa Neta, tokom februara i marta 2003. godine bilo je nekih mera koje su prema njima preduzimane, ali nisam video da je nesto posle toga preduzimano, a oni i dalje funkcionisu? Zamolio bih nekoga ko je stvarno u toku (npr. sadasnji ili bivsi clanovi kluba) da mi nesto vise kaze, da se i ja ne zaletim.
Hvala unapred i jos jednom pozdrav za sve.
Ne zaleci se !!! I ne ulazi , nemas sanse za zaradu!!
 

Back
Top