Gem collection club i Mega book

Nisto novo !? Simbademoreplovac pa kud si do sada bio, sta se desilo sa tobom, veslas, veslas a ****** uvek mora u brodu da ima i takvih ko tebe koji su dole da veslaju da bi brod krenuo. A oko signala sigurno ti je mob neki stariji model, savet: veslaj brze i jace!! OoooooooGEM
 
Seky:
Nisto novo !? Simbademoreplovac pa kud si do sada bio, sta se desilo sa tobom, veslas, veslas a ****** uvek mora u brodu da ima i takvih ko tebe koji su dole da veslaju da bi brod krenuo. A oko signala sigurno ti je mob neki stariji model, savet: veslaj brze i jace!! OoooooooGEM

seky ti i dalje glup, ja veslam i stici cu negde, al ti na tom brodu sigurno nisi, jer sa takvim izrazavanjem pare mozes da trosis samo kod osoba slicnim tebi. da oni profitiraju.
a sto se tice "mob. tel." (seky to je skracenica od: "mobilni telefon") on je poslednje generacije telefona. sa kojim sam zabelezio neke trenutke sa "poslovnog sastanka" na koji me je "domacin" doveo.

P.S. za tvoju informaciju stariji modeli telefona imaju mnogo bolji prijem signala, jer su prilagodjeniji podrucijima gde je manje pokriveno. u danasnje vreme i u normalnom svetu podrazumeva se da je pokrivenost 95 %
 
Oggy prijatelju ja nemogu nikome zapusiti usta sta i da napisem ili nacrtam ,ovaj forum e za to da svako napise ono sto zeli, cuo si onu narodnu : guzicu i usta nikome nemozes zapusiti!
Tako da Simbade mozes i dalje da veslas, i veslas i sa tvom "mob. tel" poslednje generacije "sa koim si zabelezio neke trenutke" mozes da to gledas i da mislis dali nekad u zivotu si to mozes priustit jer sto si sve to video ( ako si i nekada bio) sigurno NISI SVATIO, NISI SVATIO, NISI SVATIO... ! Aaa Mislim da sam nekud cuo ili procitao da ja SIMBADMOREPLOVAC GEJ i da je u drustvo sa HOMOSEKSUALCE!
 
Seky:
Oggy prijatelju ja nemogu nikome zapusiti usta sta i da napisem ili nacrtam ,ovaj forum e za to da svako napise ono sto zeli, cuo si onu narodnu : guzicu i usta nikome nemozes zapusiti!
Tako da Simbade mozes i dalje da veslas, i veslas i sa tvom "mob. tel" poslednje generacije "sa koim si zabelezio neke trenutke" mozes da to gledas i da mislis dali nekad u zivotu si to mozes priustit jer sto si sve to video ( ako si i nekada bio) sigurno NISI SVATIO, NISI SVATIO, NISI SVATIO... ! Aaa Mislim da sam nekud cuo ili procitao da ja SIMBADMOREPLOVAC GEJ i da je u drustvo sa HOMOSEKSUALCE!

Sa ovoliko grešaka nejasno je kako su te pustili iz osnovne škole:lol:

A ovo podvučeno plavom - lažeš8-) Da si bilo šta pročitao - opismenio bi se:lol:
 
Seky:
Vidi bojan p to za tebe je nocna mora zato sto si nemozes priustiti stvari iz tvoga sna, a za mene i mnogo moih kolega je to da ono sto sanjamo vec si mozemo ostvariti, priustiti , DOZIVETI!!! OooooooooooGEM!!
Otkud ti znaš da ja ne mogu da ostvarim svoje snove?! Opet neka kristalna kugla?!

Eto san mi je da ti naučiš da pišeš, ali tu očigledno da ni Gem ne može da pomogne.
 
Seky:
Oggy prijatelju ja nemogu nikome zapusiti usta sta i da napisem ili nacrtam ,ovaj forum e za to da svako napise ono sto zeli, cuo si onu narodnu : guzicu i usta nikome nemozes zapusiti!
Tako da Simbade mozes i dalje da veslas, i veslas i sa tvom "mob. tel" poslednje generacije "sa koim si zabelezio neke trenutke" mozes da to gledas i da mislis dali nekad u zivotu si to mozes priustit jer sto si sve to video ( ako si i nekada bio) sigurno NISI SVATIO, NISI SVATIO, NISI SVATIO... ! Aaa Mislim da sam nekud cuo ili procitao da ja SIMBADMOREPLOVAC GEJ i da je u drustvo sa HOMOSEKSUALCE!


opet glup!
hahahahahahahahahaaaaaa... da nije tebe ne bi se imao cemu nasmejati na ovom forumu.
vidi se da i kao dete si bio nedovoljno informisan, pa ne znas da je simbad moreplovac lik iz decijih bajki, ili si tek stasao za uzrast knjige tog domena, pa se kanis procitati je u skorije vreme, samo jos da se opismenis malo..

sto se tice momenata zabelezenih na skupu prevaranata, nema sta da se vidi, nekolicina osoba koja tapse i sa osmehom posmatra nove clanove sa mislima u glavi kako ce na nekome zaraditi jos neki evro. nadam se da je sve manje i manje takvih koji ce pristati na obmanu.

DOBRO TI JUTRO SRBIJOOOO... MA GDE GOD DA SI...
 
Bravo Decki! Gledam na forumov se samo kup gl***ci koi nemaat nisto popametna rabota od toa samo da se zanimavaat so rekla kazala. Videte ne se raboti za toa dali sum pismen ili ne, dali znam da pisuvam ili ne! Mojot MAKEDONSKI Jazik go znam odlicno! Ne mi e bitno sto se Vie ke kazete i napisete, samo sakav da se poseguvam so Vas da vidam kolku pametni luge postojata na forumov.
SIMBADE - ne mislev vo prikaznata kakov e i koj bil Simbad, nego pisuvav za nick-ot SIMBADMOREPLOVEC koj sega se prestavuva na forumov.
Bojan p - svati da vo zivotot ima luge koi se plateni DOBRO po nekoja osnova da procenat covek sto se moze da napravi vo zivotot i so zivotot.
DellBoy-011- tebe pa bas ic da ne ti e gajle koj kako pisuva po forumot i ne si ti toj sto treba ga gi ocenuva ljugeto!
Decki pozdrav uste ednas od mene SEKY koj imase namera samo da se zabavuva, no naidov na nekolku budali koi mislat deka se znaat i za se se informirani!
POZDRAV!!! OoooooooooooooooooooooooGEM Collection!!!
 
Ako znaš makedonski odlično, što nisi pisao makedonskim nego srpskim?!

Mislim da ti još uvek nisi shvatio neke stvari u životu, a što se tiče toga koliko sam ja plaćen, neka te to ne brine uopšte. Za razilku od tebe ja se ne hvalim time šta sam uradio u životu i napravio od svog života.

Zar već ideš? A taman je počelo da biva interesantno. :)
 
Osim što pokušava da se pravi pametan, usput i vredja, a ne zna ni makedonski:lol:
I na makedonskom se da li piše odvojeno, da ne nabrajam dalje...:roll: :lol:
sve u svemu...ON se, kao, dobro zabavljao.
Ako mu je ovo zabava, žalim ga.
Sigurno je teško biti neshvaćen, neispunjen i neostvaren.
 
Браво DellBoy-011, па ти си стварно многу "паметен" човек ти завидувам, (да ли) (земи речник на Македонски) ти е исто како (не бу ди будала) и не си го покажувај својот простотилук не си забавен. Ова што си го напишал " Sigurno je teško biti neshvaćen, neispunjen i neostvaren" тоа сигурно си го напишал за себе затоа што така и се чуствуваш.
Г-дине Бојан п, Јас не те прашав а и немама намера да кажам нешто за тебе. Јас ниту во еден текст не се пофалив што се имам, тоа што го имам го имама за себе, а што ти си направил за твојот живот тоа е твоја грижа, во тој поглед уво не ме заболе за тебе. А зошто до сега не сум пишувал МАКЕДОНСКИ вежбав малку се спремам да држам говор во сред БЕЛГРАД, а ке ве известам кога! Поздрав BLOCKHEADS!
 
Seky:
Браво DellBoy-011, па ти си стварно многу "паметен" човек ти завидувам, (да ли) (земи речник на Македонски) ти е исто како (не бу ди будала) и не си го покажувај својот простотилук не си забавен. Ова што си го напишал " Sigurno je teško biti neshvaćen, neispunjen i neostvaren" тоа сигурно си го напишал за себе затоа што така и се чуствуваш.
Г-дине Бојан п, Јас не те прашав а и немама намера да кажам нешто за тебе. Јас ниту во еден текст не се пофалив што се имам, тоа што го имам го имама за себе, а што ти си направил за твојот живот тоа е твоја грижа, во тој поглед уво не ме заболе за тебе. А зошто до сега не сум пишувал МАКЕДОНСКИ вежбав малку се спремам да држам говор во сред БЕЛГРАД, а ке ве известам кога! Поздрав BLOCKHEADS!
Zabava se nastavlja, kao i vređanje.

Nadam se da si dovoljno uvežbao srpski za taj govor.
 
Ova tema se pretvara u mesto zesce rasprave.
Voleo bih da mi neko od GEM-ovaca, ili vise njih, pojasne njihovu delatnost i daju opis posla kojim se bave u GEM-u?, kako im izgleda jedan ili vise radnih dana?Koliko imate ljudi koje ste doveli u GEM?Kako njima ide?
Odmah da kazem da ne postavljam ova pitanja zato sto sam zainteresovan da udjem u taj biznis, vec zato sto mislim da ce odgovori koje date smanjiti tenziju u temi, kao i da cu mozda razumeti ljude koji se bave tim poslovima.
 

Back
Top