Gem collection club i Mega book

Morao sam da se registrujem da bih i ja dodao koju.

Za vikend sam bio u hotelu Velika Plana, pored manastira Pokajnica.

U subotu ujutro me je probudila glasna muzika i urlanje, nalik na navijanje na utakmici. Pomislio sam da su to neki studenti koji su tih dana imali nekakvo okupljanje.

Kada sam sišao u hol tamo kao da je okupljanje gostiju pred svadbu. Gomila likova oko 40-50 godina, u jeftinim odelima, tete doterane, samo im torte fale. Najbolje je bilo što su neki od njih donosili cveće i poklone. Većina njih nosi neke akreditacije na reverima, a neki samo na brzinu ispisane papiriće sa imenom i prezimenom. Iznad imena "GEM Collection". Aha, to li je, oni likovi koje su hapsili po hotelu Vrdnik zbog milionske prevare, odliva deviza u inostranstvo, neregistrovane prodaje... Nisam mogao da odolim, pa sam napravio i par fotki. Nisu nešto, ali čisto kao dokaz da se ovo i dalje masovno dešava. Inače za vikend su imali 4 smene. Subota i nedelja, pre i posle podne. Ovaca za šišanje koliko voliš.

A slike mogu da se vide na http://picasaweb.google.com/petputadeset/Gem
 
Eh da ste ih culi kako kmece u policiji.
Smejao sam se do bola kad nam je covek pustio snimak sa saslusanja u
Novom Sadu kad su priveli ekipu.
"Nisam znao sta potpisujem, prevarili su me, pa sam i ja morao da nekako izvucem novac koji sam ulozio".Onda plac i zapomaganje pustite meeeee......:):):).
Menadzeri su vec bili obuceni negirali su sve..." Nemam pojma za cega me optuzujete ja sam tu dosao samo da se malo zabavim,ove ljude prvi put vidim. :):).......a ja sam po zanimanju masinovodja
trenutno bez posla.:):):)....mislim posle izlaska iz zatvora nisam vise radio.:):)...da bio sam u zatvoru
5 godina..:):)...pre toga sam radio 4 meseca...:):):) na zeleznickoj stanici kao otpravnik...:):):)
Znaci ludilo, opaki strucnjaci.:):):):)
 
drbob:
PREVARA.PIRAMIDA!!!
zasto svi povezuju piramidalni sistem poslovanja sa prevarama pa osvrnite se oko sebe i vojska i policija i skolstvo i na kraju krajeva ceo drustveni stalez funkcionise po tom sistemu. losu reputaciju takvi poslovi su stekli zbog losih ljudi koji ih rade lose i recimo reklamiraju svoje usluge i proizvode preko ovakvih medija misleci da ce tako lakse doci do uspeha. i ja sam u izvesnom mlm sistemu ali ne pada mi na pamet da se ovde reklamiram to bi tek bila prevara prema konkurenciji i firmi.pozdrav svima koji vole da se dobro oznoje da bi zaradili :D
 
happydiamond:
i vojska i policija i skolstvo i na kraju krajeva ceo drustveni stalez funkcionise po tom sistemu.....pozdrav svima koji vole da se dobro oznoje da bi zaradili :D
Jos kad bi ti razlikovao MLM i piramidalnu prevaru:roll: . Kakva vojska i policija, da li si ti na nekim drozama?O cemu ti pricas:shock: ?
A sto se tice znojenja i zarade, jednog dana ce ti se samo kasti.;-)
 
Nisu lopuze, to su ti ili naivcine ili prevaranti. Das 2290e i zajebes 4 najdraze osobe da bi se povratio, onaj ko odustane on puca za 2290e + troskovi. A sve se zasniva na veselju, dobrodusnosti i gostoprimstvu, pa bre ljudi ako smo tolko dobri daj da prekinemo nesuglasice oko Kosova, daj da ne slamamo srca voljenim osobama, daj da se ne tucemo po kafanama, diskotekama, utakmicama, daj da ucinimo sebe boljim osobama.
Kada sve to uradimo nece biti potrebno da se bavimo prevarama, a novac ce biti najmanji problem
 

Back
Top