Testirajte koja ste politicka opcija

marlоn:
Neispavana... ne bih vam savetovao eksperimente te vrste. Sad je rekao da je savremenik pokojnog Dragoša Kalajića, znači one plave pilulice mu ne ginu. Ipak ovde ima forumaša u punoj snazi :D


Ma samo izvolite, dragi kolega, prilicno sam mladji od Kalajica, ali , verovatno stariji od vas.
Nema potrebe za utrpavanjem, slobodno......

Mozda vam se posreci , makar preko nekog foruma, ako ste vec u nekoj vrsti apstinencijalne krize. :wink:
 
Wilkołak:
Economic Left/Right: -6.00
Social Libertarian/Authoritarian: 0.10

I ja se uclanjujem u klub! Bole me uvo za vlast, samo da svi budemo podmireni!

dogovoreno. samo si crveniji, al sta ima veze ;)


aj pravimo komunu

ja cu ponesem gitaru, a bilo u basti kod babe neka konoplja, bila panduracija kao sekli nesto, al mislim da jos ima, pa ce sushimo i pushimo, uostalom puna palanka droge moz se nadj na svaki cosak

imam jednu finu njivu tu blizu, na brdu, ispod je shuma, a ima i lep vidik. mada prica se da je ispod nekad u vreme tita (hladni rat i to) tu bila tajna baza vanzemaljaca. mada kazu da je to u stvari bilo u vlaskom dolu u nekim shumama, a da je to u stvari potez od tog brda do tog mesta u vl. dolu, pa moze biti da je nekada ranije tu bila baza, a kasnije pomerena

al sta ima veze, ionako smo ozraceni :lol:
 
Your political compass
Economic Left/Right: -1.13
Social Libertarian/Authoritarian: 1.85


Дакле негде у центру... Пре сам био (ја мислим на једном форуму једини) који је имао обе "позитивне" вредности, дакле био сам мало деснији.

Иначе, мислим да је оаваква анкета непримерена јер однос према емигрантима и тероризму гледа из угла Америке, односно Европа. Ја то гледам из угла ДРУГИХ.
 
Duh Sekire:
Your political compass
Economic Left/Right: -1.13
Social Libertarian/Authoritarian: 1.85


Дакле негде у центру... Пре сам био (ја мислим на једном форуму једини) који је имао обе "позитивне" вредности, дакле био сам мало деснији.

Иначе, мислим да је оаваква анкета непримерена јер однос према емигрантима и тероризму гледа из угла Америке, односно Европа. Ја то гледам из угла ДРУГИХ.

Pazi, i test inteligencije ne daje iste razultate u toku dana.
Ujutru mi je recimo aktivnija desna hemisfera tokom dana podjednako, a predveče - leva.

Ti?
Ma ti si desno nepovratno!
 
marlоn:
Ja sam od prvog dana znao da si ti zena na mestu... ali zabludela zbog Čedine lepote :D

jel da?Eto da mi ne rece sad, ja ne bih znala da je Ceda lep...
Kakva ironija, a ja bas sinoc komentarisem nesto kako da nema zena Tadic ne bi bio yu gde je, a onda me iznenade moja ujna i njene koleginice koje kazu kako je Kostunica u stvari lep...Sad, ispade da imamo sve lepo politicare, svi ko upisani...
A ja nesto ne bi rekla...:)
u svakom slucaju zena na mestu...
 

Back
Top