Urbane (forumaske) legende

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Copy_Cat

Aktivan član
Poruka
1.639
eto, bas sam se pre neki dan podsetila one urnebesne teme na kojoj je prvi put pomenuto PRAY THE LORD...naravno, sita sam se ismejala. :lol:
PRAY THE LORD je posle toga korisceno puno puta...mislim da je ova recenica prerasla u neku forumasku legendu.
koje su po vama legendarne teme ili recenice na forumu?
 
368.png
 
a jel vas podseca ova tema na neke tracarske fazone... kao, 'ajde da pricamo kako je neko ispao glup i rek'o tad i tad nesto tamo... kao... modelsica je ovo, spukigrl je ono... znas, kao, jel smo mi sad najbolje drugarice? a jel mogu i ja da vam se pridruzim? sta je tracarenje bez jednog druga...evo, ja cu da skuvam kafu... a kakvu pijes? jaoj... isto k'o ja... pa primetio sam da imamo mnogo toga zajednickog... a jel si primetila kako me onaj milanc... ma dajte bre ljudi... ne mogu da slusam vise ovo... pokusavam da ucim...
 
batka_mija:
a jel vas podseca ova tema na neke tracarske fazone... kao, 'ajde da pricamo kako je neko ispao glup i rek'o tad i tad nesto tamo... kao... modelsica je ovo, spukigrl je ono... znas, kao, jel smo mi sad najbolje drugarice? a jel mogu i ja da vam se pridruzim? sta je tracarenje bez jednog druga...evo, ja cu da skuvam kafu... a kakvu pijes? jaoj... isto k'o ja... pa primetio sam da imamo mnogo toga zajednickog... a jel si primetila kako me onaj milanc... ma dajte bre ljudi... ne mogu da slusam vise ovo... pokusavam da ucim...

De, de, nemoj da se nerviras odmah- al ti kratak fitilj, bre :p
Ma, nisi mi ni ti nesto bas cedan, cim si zavirivao u ovu temu, a? Ajde, priznaj lepo...pa da stavim kaficu, a? Bolje ces da ucis :razz: :)
 
batka_mija:
a jel vas podseca ova tema na neke tracarske fazone... kao, 'ajde da pricamo kako je neko ispao glup i rek'o tad i tad nesto tamo... kao... modelsica je ovo, spukigrl je ono... znas, kao, jel smo mi sad najbolje drugarice? a jel mogu i ja da vam se pridruzim? sta je tracarenje bez jednog druga...evo, ja cu da skuvam kafu... a kakvu pijes? jaoj... isto k'o ja... pa primetio sam da imamo mnogo toga zajednickog... a jel si primetila kako me onaj milanc... ma dajte bre ljudi... ne mogu da slusam vise ovo... pokusavam da ucim...

aha, hteli ste da ovo prodje bez mene, a?
daj der tu kafu! :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top