Najruzniji lepi muskarci

razmisljalica

Primećen član
Poruka
582
Dakle, meni je Bred Pit neopisivo odbojan, pa sledstveno tome i ruzan. Jedino mi je bio kao nesto ok u Troji... Ko je vama bas ruzan, a slovi za lepotana? Da, i ima jedan decko sa B92 koji vodi sportske rubrike u vestima i koji je kao, lepuskast, ali se ja stresem svaki put kada ga vidim (i menjam kanal)...
 
Brad Pit je dobar izbog ruznog lepotana. Meni su svi ovi muskarci koji vaze za lepe - ruzni. Ne volim ih prcaste, nabildovane, farbane sa gelom u kosi i napirlitane... To mi se ne svidja ni kod zena.

S vremena na vreme naidje poneki dobar frajer... (danas, recimo - ogrejalo me sunce kad me je pogledao) ali to su uglavnom neki anonimusi u prolazu a ne profesionalni lepotani i zavodnici.
 
apsolutno Bred Bit....u pravu si....pa Bekam...pa pa pa....ma ne mogu ni da ih se setim...ima ih more....sve kao nesto seku vene za njima...a zaista ne kapiram zasto....Breda Pita sam videla i "a live " ....jako je nizak a preko celog mu se lica proteze ogroman oziljak.....ne dopada mi se...
 
chokolada:
Joj da, princ Vilijam, bljak. :?

...:)...U inat tipicnoj, ne narocito laskavoj, Windsor fizionomiji, Wils je u nasledje dobio i ocev bariton, kao i majcinu harizmu i stidljivo-iskricav pogled 'ispod trepavica' koji, uz zavidnu visinu i dobru telesnu gradju, vecinu ostrvskih devojcica uglavnom inspirisu na nepostovanje protokola :lol:.;)...
 
razmisljalica:
Dakle, meni je Bred Pit neopisivo odbojan, pa sledstveno tome i ruzan. Jedino mi je bio kao nesto ok u Troji... Ko je vama bas ruzan, a slovi za lepotana? Da, i ima jedan decko sa B92 koji vodi sportske rubrike u vestima i koji je kao, lepuskast, ali se ja stresem svaki put kada ga vidim (i menjam kanal)...

Da li je moguce da postoje devojke kojima se ne svidja Bred Pit?! Hvala Bogu, nisam sama! Oduvek su me gledali kao cudo kada bih rekla da mi je on odvratan. Ne svidja mi se ni Tom Kruz, takodje.
 
Tom Kruz, Metju Mek Konahi i gomila takvih frajerčića što se pojave pa kao ih proglase za lepe... a likovi za povraćanje...

Bred Pit mi je druga kategorija... prestaje da bude bitno kako taj čovek izgleda, jer je odličan je glumac i čini se obrazovan i inteligentan tip ("Snatch" gde glumi Ciganina, ili "12 majmuna" gde glumi onog psihoa Džefrija Goinsa... ili bilo šta - taj čovek može da igra šta hoćeš... meni je čak njegova uloga sitnog ljigavog prevaranta u "Telma & Luiz" odlično odigrana).
Ne, ne volim male i prćaste i plave, ali Bred Pit je faca zbog onoga što radi.


P.S. A odvratni su mi i Kevin Kostner i Alen Delon i gomila drugih kojih trenutno ni ne mogu da se setim...
 
CaLiMeRo:
Tom Kruz, Metju Mek Konahi i gomila takvih frajerčića što se pojave pa kao ih proglase za lepe... a likovi za povraćanje...

Bred Pit mi je druga kategorija... prestaje da bude bitno kako taj čovek izgleda, jer je odličan je glumac i čini se obrazovan i inteligentan tip ("Snatch" gde glumi Ciganina, ili "12 majmuna" gde glumi onog psihoa Džefrija Goinsa... ili bilo šta - taj čovek može da igra šta hoćeš... meni je čak njegova uloga sitnog ljigavog prevaranta u "Telma & Luiz" odlično odigrana).
Ne, ne volim male i prćaste i plave, ali Bred Pit je faca zbog onoga što radi.


P.S. A odvratni su mi i Kevin Kostner i Alen Delon i gomila drugih kojih trenutno ni ne mogu da se setim...
E, da, to za Bred Pita se slažem i u isti koš trpam i Leonarda - on isto ume super da glumi, još u onom filmu gde je bio klinac...
 
CaLiMeRo:
Tom Kruz, Metju Mek Konahi i gomila takvih frajerčića što se pojave pa kao ih proglase za lepe... a likovi za povraćanje...

Bred Pit mi je druga kategorija... prestaje da bude bitno kako taj čovek izgleda, jer je odličan je glumac i čini se obrazovan i inteligentan tip ("Snatch" gde glumi Ciganina, ili "12 majmuna" gde glumi onog psihoa Džefrija Goinsa... ili bilo šta - taj čovek može da igra šta hoćeš... meni je čak njegova uloga sitnog ljigavog prevaranta u "Telma & Luiz" odlično odigrana).
Ne, ne volim male i prćaste i plave, ali Bred Pit je faca zbog onoga što radi.


P.S. A odvratni su mi i Kevin Kostner i Alen Delon i gomila drugih kojih trenutno ni ne mogu da se setim...
Ne sviđa ti se Alen Diolen? A Perlon Brando? Ili, recimo Džek Nikolslon?
 
Kevin Kostner i Ričard Gir... oni su mi baš bljak...

Pošto se Bred Pit povlači kroz celu temu, možda treba jednu da posvetimo samo njemu, pošto je apsolutno zaslužuje :-D

Meni je on super! Super je glumac, super izgleda... o drugim stvarima o njemu ne mogu da komentarišem, ne poznajem čoveka.. još ;)
 

Back
Top