omiljena kuhinja

Jedno duze vreme omiljena mi je bila kineska. Kod mene omiljena znaci "stalno".Necu da kazem da sam svakog dana pravila po nesto, ali dva-tri puta nedeljno... Posle je to bila meksicka... Na isti nacin. Sada, od svake specificne kuhinje neka omiljena jela su u mom redovnom repertoaru. Kao proizvodjaca i kao konzumenta.
 
ma dobre su sve kuhinje dok je hrana ok napravljena :) jednom sam indijsku jela to se uopste ne secam specificnog ukusa, samo je bilo jako ljuto. :I a kinesku i te cudne bas ne poznajem
ma dobra je valjda i talijanska ali me nervira sto je ovde forsiraju kao nobl. a ja koristim strane reci
 
zorab:
Jedno duze vreme omiljena mi je bila kineska. Kod mene omiljena znaci "stalno".Necu da kazem da sam svakog dana pravila po nesto, ali dva-tri puta nedeljno... Posle je to bila meksicka... Na isti nacin. Sada, od svake specificne kuhinje neka omiljena jela su u mom redovnom repertoaru. Kao proizvodjaca i kao konzumenta.
da nam bacis koji meksicki recept?
 
?:
kakva je PERUANSKA (ovo je krvolokov stil) :)

domaca, posto mu to dodje the-best-of raznih kuhinja: svapsko-austrougarske, orijetnalne... je l jos neke?

odlicna.
mesavinaazijskih i evropskih kuhinja.dosta ribe,i morskih plodova,kako svezih tako i spremljenih.da prste polizes.
evo sad sam ogladnela pri pomisli na peruansku hranu :sad:
 

Back
Top