Miris i ukus

inspirion

Iskusan
Poruka
5.667
Muškarci, kakav ukus i miris ima po vama ženski polni organ? Znam da zavisi od devojke devojke, ali izvucite neki prosek. Dobro, zavisi još i da li su se istuširale. Ma reci te šta uopšte mislite o tome.

Meni su uglavnom slane, a miris....pa kad razmislim javiću vam.
 
inspirion:
Muškarci, kakav ukus i miris ima po vama ženski polni organ? Znam da zavisi od devojke devojke, ali izvucite neki prosek. Dobro, zavisi još i da li su se istuširale. Ma reci te šta uopšte mislite o tome.

Meni su uglavnom slane, a miris....pa kad razmislim javiću vam.

oralni sex mi predstavlja nesto najintimnije i kako bih rekao priznanje da ti partner baš prija u fazonu "priznajem tebe bih baš svuda ljubio"
zato sam dosad imao oralni sex samo sa njom (verovatno jer samo nju volim) i ljubio bih je uvek (dole) jer za mene ona ima neprevazidjen ukus njene prelepe kože koji se dole najviše oseti i za mene je to izvor droge za moje narkomanske potrebe ka njoj koju obožavam i koja je izvor moje zavisnosti....
ma mogao bih mnogo o obožavanom mi mestu da pišem - danima :-D







-gadan deda rastem-
 
imash i u srbiji...iscimaj se malo misim da ima kod onog bioskopa u bgu shto je dole blizu stanice...

chu slana...pa naravno da je slana urin je slan...

ma ne mogu da se setim...onako fin neki shmek...mada da nije u pitanju to shto jeste verovatno bi bio bezveze...tj ne mogu da odredim te organoleptichke bla bla nekako sam subjektivan...
 
banovan korisnik:
oralni sex mi predstavlja nesto najintimnije i kako bih rekao priznanje da ti partner baš prija u fazonu "priznajem tebe bih baš svuda ljubio"
zato sam dosad imao oralni sex samo sa njom (verovatno jer samo nju volim) i ljubio bih je uvek (dole) jer za mene ona ima neprevazidjen ukus njene prelepe kože koji se dole najviše oseti i za mene je to izvor droge za moje narkomanske potrebe ka njoj koju obožavam i koja je izvor moje zavisnosti....
ma mogao bih mnogo o obožavanom mi mestu da pišem - danima :-D


-gadan deda rastem-

svaka ti dala................;)
 
Zanimljivo je da koren bagrema ima miris vrlo sličan mirisu vagine. To vam može svaki seljak potvrditi...
Sećam se, bio sam klinac kad sam ćaletu pomagao da krčimo bagrenje na placu...
 
Vratimo se na temu...
Ja mnogo volim br. 69 :grin:
O mirisu sam pisao, a ukus... o ukusima ne treba raspravljati!
Svidja mi se, iako ne mogu da ga definišem... slano, a ipak tako slatko :p
 
ovaj rece da su slane jer je urin slan:? pobogu pa je l se bar plaknu:mrgreen: pred kunilingus???
ove dve koje sam ja probala su bile nekako blagog ukusa...kaooooo....ne znam:?
 
AntunTun:
chu slana...pa naravno da je slana urin je slan...
zwaai.gif
 
ma gde predivan...da nije u pitanju to shto jeste ne bi se nikom svideo...nego ovako poshto je vagina u pitanju nije frka ni da si sav musav i ulepljen samo da je vagina...pa da misim peru se al nisu bash sve u tripu irigatora tako da ako gurnesh dublje jezik bude slankasto...ok ne slano ko da lizhesh so al pomalo se osetja slano...ima to ti sekreti kao po stepenu kiselosti se neshto odredjuju...bitje da su kiseli?...ma ko shto rekoh ne mozhe chovek tu biti objektivan...to mora neko neutralan...il da ti daju u chashi sekret pa kao probaj...heee zamisli to...puna chasha onako ljigave teqtjine...brrr zvuchi krajnje gadno...pa opet pre bih da sam trenutno ulepljen u tu teqtjinu nego shto sedim za kompom i jedem kajsije...
 

Back
Top