Kad vam srce otkaze poslusnost

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
Kontam od jutros nesto
Poljubac bi trebalo da bude nesto naj-lepse zar ne. Taj mali dodir usana koji izaziva sve ono u nama, onaj vulkan osecanja, treptaj, leptirice........mir i spokoj.
Sta kad zakaze srce............;)

"Sve do prije nekoliko sam bila ubjedjena da ljubljenje bez osjecanja je vrh i da to moze svako da uradi.Mislila sam da to nije nikakav problem. "Ma nije to nista,mogu ja to"- mislila sam ali onda kada mi se to desilo ukapirala sam da prosto ne ide. Ja to ne mogu....koliko god to izgledalo jednostavno i slatko.
I taj kiss bez osjecanja je najgori poljubac koji sam dozivjela.
Od tada sam promjenila misljenje i znam da makar za mene glasi ono : " bez osjecanja poljubac nije poljubac ".
kakvo misljenje imate o ovome?
mozda neko iskustvo koje je vas mozda u suprotno od mene ubjedilo?
slusam vas................................................."

da li ste se ikada ljubili a da vam to nije bilo vise zadovoljstvo?????
 
bobba:
hahahahaha e jesi cudan bweeeeeeeeeeee...................;)

jok .............pricaj da li si se ikada ljubio a da je nisi voleo ...............:D
Hm...malo je tesko za mene da kazem da sam voleo...ali mogu da kazem da sam se ljubio a da nisam voleo. Zasto bi to bilo povezano jedo sa drugim.
Mozda je meni cudno...sto ja odmah pomislim na neko krljanje i balavljenje na nekoj zurci ili tako nesto. :lol:
Meni ljubljenje sluzi kao priprema za krevet. :lol: Nesto kao zagrejevanje pred predigru. :lol:
Malo sam promasio temu,a? :lol:
 
PLESsitnihDEMONA:
Hm...malo je tesko za mene da kazem da sam voleo...ali mogu da kazem da sam se ljubio a da nisam voleo. Zasto bi to bilo povezano jedo sa drugim.
Mozda je meni cudno...sto ja odmah pomislim na neko krljanje i balavljenje na nekoj zurci ili tako nesto. :lol:
Meni ljubljenje sluzi kao priprema za krevet. :lol: Nesto kao zagrejevanje pred predigru. :lol:
Malo sam promasio temu,a? :lol:


jesi

nerma veze
pogodice nekada ................temu.............;)
 

Back
Top