Kad vam srce otkaze poslusnost

Misljenja sam da pre poljupca treba da postoji nesto...neka privlacnost...ali definitivno...pravi poljubac je onaj iz ljubavi...bas onako kako je bobba napisala na pocetku..." izaziva sve ono u nama, onaj vulkan osecanja, treptaj, leptirice........mir i spokoj."....samo sto bih ja ovde dodao i zagrljaj...koji je po mom misljenju veoma bitna stavka...:)
 
bobba:
Kontam od jutros nesto
Poljubac bi trebalo da bude nesto naj-lepse zar ne. Taj mali dodir usana koji izaziva sve ono u nama, onaj vulkan osecanja, treptaj, leptirice........mir i spokoj.
Sta kad zakaze srce............;)

"Sve do prije nekoliko sam bila ubjedjena da ljubljenje bez osjecanja je vrh i da to moze svako da uradi.Mislila sam da to nije nikakav problem. "Ma nije to nista,mogu ja to"- mislila sam ali onda kada mi se to desilo ukapirala sam da prosto ne ide. Ja to ne mogu....koliko god to izgledalo jednostavno i slatko.
I taj kiss bez osjecanja je najgori poljubac koji sam dozivjela.
Od tada sam promjenila misljenje i znam da makar za mene glasi ono : " bez osjecanja poljubac nije poljubac ".
kakvo misljenje imate o ovome?
mozda neko iskustvo koje je vas mozda u suprotno od mene ubjedilo?
slusam vas................................................."

da li ste se ikada ljubili a da vam to nije bilo vise zadovoljstvo?????

Ugraditi pejsmejker pod`itno!!!
 
bobba:
Kontam od jutros nesto
Poljubac bi trebalo da bude nesto naj-lepse zar ne. Taj mali dodir usana koji izaziva sve ono u nama, onaj vulkan osecanja, treptaj, leptirice........mir i spokoj.
Sta kad zakaze srce............;)

"Sve do prije nekoliko sam bila ubjedjena da ljubljenje bez osjecanja je vrh i da to moze svako da uradi.Mislila sam da to nije nikakav problem. "Ma nije to nista,mogu ja to"- mislila sam ali onda kada mi se to desilo ukapirala sam da prosto ne ide. Ja to ne mogu....koliko god to izgledalo jednostavno i slatko.
I taj kiss bez osjecanja je najgori poljubac koji sam dozivjela.
Od tada sam promjenila misljenje i znam da makar za mene glasi ono : " bez osjecanja poljubac nije poljubac ".
kakvo misljenje imate o ovome?
mozda neko iskustvo koje je vas mozda u suprotno od mene ubjedilo?
slusam vas................................................."

da li ste se ikada ljubili a da vam to nije bilo vise zadovoljstvo?????

O kojim osecanjima pricas? Mogu ladno da se ljubim sa nekim koga ne volim (tj. nemam nikakva osecanja) ako mi je fizicki privlacan. Cak mi se dogadjalo i da se poljubim sa nekim ko mi nije bio privlacan pa da odmah po poljupcu promenim misljenje, tj. da mi postane privlacan :)
Jel to hoces da kazes da se vise ne palis na svog decka? Hebi ga, to je loshe.
 
muvalo:
O kojim osecanjima pricas? Mogu ladno da se ljubim sa nekim koga ne volim (tj. nemam nikakva osecanja) ako mi je fizicki privlacan. Cak mi se dogadjalo i da se poljubim sa nekim ko mi nije bio privlacan pa da odmah po poljupcu promenim misljenje, tj. da mi postane privlacan :)
Jel to hoces da kazes da se vise ne palis na svog decka? Hebi ga, to je loshe.

ne
ne bre
samo sam pitala
interesovalo me
kontam kako bi to ozbiljno bilo da se ljubim sa nekim na koga mi se ne "dize" [muski izraz :D]
bez hemija
znas ono........kiss i to je to
samo cisto da pitam
 
E, pa ako nema ni "hemije", koju ne treba mešati sa ljubavlju, onda mi ne pada napamet da se ljubim, tako da...
A jesam se ljubio sa nekom koja mi se nije sviđala i bilo mi je svejedno, tj, prazno
Ništa posebno loše, ali ni dobro
Prazno...
I nemam nameru više
 
Pre par godina poljubila sam se sa drugom... i to sam uradila vise iz sazaljenja,nego iz zelje... :? Bilo mi je uzasno!! :shock: ...taj poljubac mi bas nije trebao...Ljubljenje,kao sto je vec receno,nema nikakve veze sa ljubavlju,ali neka uzajamna privlacnost(makar fizicka) mora da postoji,kako bi poljubac bio...pravi...Tada sam sebi to dozvolila...i vise mi ne pada na pamet. :wink:
 

Back
Top