E, pa da čujemo

intra

Poznat
Poruka
7.145
interesuju me Vaše najinteresantnije i najneobičnije dogodovštine vezane za kresanje. Sad sam slučajno svratio na pumpu da kupim UK2 ulje i rasitnim 100KM, kad jedna mlada damica sipa gorivo u auto i tako gledam ja nju, a ona kad je skontala da razgledam njene sisiće samo mi očima pokaza na prazno suvozačko mjesto, a ja u čudu i nespreman samo joj pokazah podignut palac u vezi sa gore spomenutim i ne sjedoh u auto sa njom, kakva greška.
 
intra:
interesuju me Vaše najinteresantnije i najneobičnije dogodovštine vezane za kresanje. Sad sam slučajno svratio na pumpu da kupim UK2 ulje i rasitnim 100KM, kad jedna mlada damica sipa gorivo u auto i tako gledam ja nju, a ona kad je skontala da razgledam njene sisiće samo mi očima pokaza na prazno suvozačko mjesto, a ja u čudu i nespreman samo joj pokazah podignut palac u vezi sa gore spomenutim i ne sjedoh u auto sa njom, kakva greška.
Jedan moj kolega iz BL smatra da uvijek treba "iskoristiti momenat" ako je hemija prava!!!!!!!!!!! Šta da ti kažem .... Zeznuo si se!!!!!
Ps:Natasa ... a zasto postoje prezervativi??? A na benzinskim pumpama ih uglavnom ima!!!
 
@NN

cak ni zbog mig-29....

@PSD
to im je od isparenja goriva, plus sminka... onda samo zmirkaju...

Ustvari moja poenta je da je rad na pumpama nezahvalan, opasana i mislim da je zavisnost od naftnih derivata stetna.

da li ste znali da ce brazil ove godine proslaviti "energetsku nezavisnost"? ali da ne smaram...
 
NatasaNatasa:
Možda se i nije zeznuo .. ja se nikad ne bih uplitala, zbog jedno miga.
Hmmm pa sada... ovdje već počinje viša filozofija! A šta ako je riba extra(u svakom smislu)... ovaj dio priče ne obavezuje ninašta... a pruža dosta mogućnosti.... Nekada onaj prvi mig sa nekim vrijedi više nego godine sa nekim drugim! Hemija postoji ili ne!!!! Poredim to sa kupovinom! Ako u radnji vidim stvar koja mi se pravo sviđa, ako je ne kupim tada, već nastavim da tražim nešto "bolje"... Ni jedan jedini put to bolje ne nađem! A ono što mi se svidjelo, već se proda kada se ja vratim...
 
NatasaNatasa:
Pa znaš kako kada je sex u pitanju .. malo kompleksnije treba gledati na stvari ... nego na kupovinu. Ne zna on ni kakva je, ni šta je .. ni da li je čista, ni zdrava .... malo je sve to danas rizično ...
Apsolutno se slažem! Ali nije sex obavezan u ovakvoj situaciji!!! Bar ja tako mislim! Zašto ne bi iskoristili tu hemiju da se npr bolje upoznaju i da otkriju sve to što si ti pomenula...????
 
alexb:
Apsolutno se slažem! Ali nije sex obavezan u ovakvoj situaciji!!! Bar ja tako mislim! Zašto ne bi iskoristili tu hemiju da se npr bolje upoznaju i da otkriju sve to što si ti pomenula...????


Pa s'obzirom da je on gledao u njene sisiće ... ja sam shvatila da tema naginje upravo tome ''da li je trebao podignuti nešto drugo, sem palca''
 
NatasaNatasa:
Pa s'obzirom da je on gledao u njene sisiće ... ja sam shvatila da tema naginje upravo tome ''da li je trebao podignuti nešto drugo, sem palca''

...
c008.gif


...kako li ye otishao kuci...?...sa dignutim yarbolom...!?
...mozda...
 
intra:
interesuju me Vaše najinteresantnije i najneobičnije dogodovštine vezane za kresanje. Sad sam slučajno svratio na pumpu da kupim UK2 ulje i rasitnim 100KM, kad jedna mlada damica sipa gorivo u auto i tako gledam ja nju, a ona kad je skontala da razgledam njene sisiće samo mi očima pokaza na prazno suvozačko mjesto, a ja u čudu i nespreman samo joj pokazah podignut palac u vezi sa gore spomenutim i ne sjedoh u auto sa njom, kakva greška.

steta
mogao si barem da popricas sa njom
slicno i ja radim
obicno se okrenem i odem kao i ti
 
intra:
interesuju me Vaše najinteresantnije i najneobičnije dogodovštine vezane za kresanje. Sad sam slučajno svratio na pumpu da kupim UK2 ulje i rasitnim 100KM, kad jedna mlada damica sipa gorivo u auto i tako gledam ja nju, a ona kad je skontala da razgledam njene sisiće samo mi očima pokaza na prazno suvozačko mjesto, a ja u čudu i nespreman samo joj pokazah podignut palac u vezi sa gore spomenutim i ne sjedoh u auto sa njom, kakva greška.

Ma pravo pitanje je ovde...otkud ti 100 maraka,na ovakoj neimastini?:) :wink:
 

Back
Top