Zašto za radikale?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
PrognanSrbin:
Ево једног од многих разлога:

Đinđićev intervju u SPIEGEL-u

Dokaz - Đinđićev intervju u SPIEGEL-u u kome traži nastavak bombardovanja Srbije.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/hr/a/a7/Album_pic.jpg
Vidi se da si nov, ne nasedaj na njihovu propagandu, kao pitaju te, a sve sto kazes, reci ce da je laz, izmisljotina, rekla-kazala, sav trud ti uzalud.
Ovde demokrate i aktivisti LDP-a, DS-a, NVO i slicnih ili isith, postavljaju toliko tema o Radikalima, da ja ne znam o cemu bi se ovde uopste diskutovalo da nije Radikala.
Onda optuze Radilale za toliko tema o istim :roll:
Mogu oni nas i da izbace odavde, ali ne mogu iz Srbije, to im je teze od icega.
Pozdrav
 
Oximoron:

Podrazumevano Re: Zašto za radikale?
WIKIMEDIA????
O zhivote...
---------------------
Sta sam ti rekla, PrognaniSrbine?
Pokusaj da ne nasedas neka pricaju sami sa sobom!
Neka im svaka tema budu Radikali (kao sto i jeste) nek se konacno nasite, i oni i Dulicka i svi Hrvati i svi kojima je do Srbije stalo kao do pisljiva boba!!!!
 
Album_pic.jpg
 
Plava Bilja:
Oximoron:

Podrazumevano Re: Zašto za radikale?
WIKIMEDIA????
O zhivote...
---------------------
Sta sam ti rekla, PrognaniSrbine?
Pokusaj da ne nasedas neka pricaju sami sa sobom!
Neka im svaka tema budu Radikali (kao sto i jeste) nek se konacno nasite, i oni i Dulicka i svi Hrvati i svi kojima je do Srbije stalo kao do pisljiva boba!!!!
Hah...dakle najlaksi nacin za vas da se izvucete od optuzbi za jadnu kampanju preko foruma jeste da optuzujete druge za upravo to,i time pravite laznu sliku.
a sto se tice wikimedije,svi znamo da je kompletna wiki kvazi enciklopedija,koju mozhe svako da pishe,ispravlja,dodaje,itd...mislim da nije potreban komentar...
 
Oximoron:
Jel za ovakav rasizam trebamo da glasamo?

Ти заиста претерујеш на овом подфоруму КАКАВ РАСИЗАМ, како те, бре,
НИЈЕ СРАМОТА ! Па ви сви као да сте мало пре завршили Кумровачку школу или неки курс ИБ-а - о чему се ради, окани се оваквих квалификација ! :evil:
 
Oximoron:
Hah...dakle najlaksi nacin za vas da se izvucete od optuzbi za jadnu kampanju preko foruma jeste da optuzujete druge za upravo to,i time pravite laznu sliku.
a sto se tice wikimedije,svi znamo da je kompletna wiki kvazi enciklopedija,koju mozhe svako da pishe,ispravlja,dodaje,itd...mislim da nije potreban komentar...

Ја мислим ако је неко уписивао текст ситним словима на јпег, тај се бар добро потрудио, према томе...
 
Протеривање нација је шовинизам. Није нужно расизам, ако се не инсистира на крви (и тлу). Рецимо Турци нису побили Јермене који су прешли на ислам. :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top