Kako poslati audio pesmu e mailom?

Mikol:
Slazem se sa i19kor-om i zare coldplay-erom :-) A posebno sa i19kor-om :-)
A sto bi slala AUDIO pesmu? Zar nije bolje i lakse i prakticnije (i sve ostalo) da saljes u mp3 ili ogg formatu?

Ok, hvala svima koji su obratili paznju na moj problem :)
Moze i MP3 ali ja ne znam kako da audio prebacim u taj format. Nesto sam pokusavala na tu temu ali nisam uspela. Pa ako imate kakav savet sem da odustanem rado cu cuti, jer vrlo mi je stalo da posaljem par pesmica nekome ko je jako daleko.

Pozz i jos jednom HVALA :)
 
Skines audiograbber:
http://audiograbber.com-us.net/download.html
Prosvrljaj malo po opcijama (mada uglavnom nije potrebno, za pocetnika)...
Mislim da bi trebalo negde da pise "ENCODE" (a mozda i "start" (ne secam se jer ga dugo nisam koristio)), i tu kliknes za pocetak konvertovanja u mp3 :-)
Ako ti nesto nije jasno, slobodno pitaj :-)

PS. Eeee, sta bih dao da sam i ja jaaaako daleko.. :-) :-(
PPS. A jel' nije na odmet da znamo koje su to pesmice koje izazivaju toliko problema? :-)
 
@Mikol

Hvala pokusacu, pa ako zapne eto mene opet.
A sto se tice izbora pesama ni to nije bas lako. Razlog cele ove moje muke, je prelep odmor u Tunisu i ljubaznost jednog DJ-a da mi nareze disk sa nekim pesmama koje sam tamo prvi put cula - inace su latino pesme. Pa sam hela na ovaj nacin da uzvratim ljubaznost.
A drugi je sto mi je bilo muka od Ceha kojih tamo ima ko zutih mrava i pusta se njihova muzika. Pa valjda i mi imamo nesto da pokazemo.
Muzika koju ja privatno slusam ne verujem da bi tamo izazvala odusevljenje, pa sam posegla za trenutno popularnim pesmama, koje verujem da bi zbog melodija koje ih cine, bile prijemcive za arapske usi.
No ako imas i po ovom pitanu neki predlog uzecu ga u razmatranje.

Tnks jos jednom.
P.S. Ako nekom treba pomoc oko destinacije za odmor ovog leta, toplo preporucujem Tunis. Ekstra su ljubazni, jeftino je pa si i time dodatno rasterecen, pomalo smesni, a ako izaberes dobru agenciju ima sta i da se vidi, a ako ne osloni se na svoju snalazljivost (sto je sa nama bio slucaj) i tunizanski osecaj za rad na crno.
 

Back
Top