Hocu jedan pangalaktichki grgoljblaster

Mada, brate, dobra je fora sa pogonom neverovatnoce, kako se beshe zvao onaj brod... Zlatno Srce, ako ne greshim? :lol: A kako se zove onaj lik sa prilichno dugim imenom, shto je napravio Skandinaviju, ako se ne varam? Neshto na S... S...

Sve sam zaboravio :oops:
Pa, dobro, 'Shta Je Tu Je' :wink:
 
artur dent:
NaraYan:
Mada, brate, dobra je fora sa pogonom neverovatnoce, kako se beshe zvao onaj brod... Zlatno Srce, ako ne greshim? :lol: A kako se zove onaj lik sa prilichno dugim imenom, shto je napravio Skandinaviju, ako se ne varam? Neshto na S... S...

Sve sam zaboravio :oops:
Pa, dobro, 'Shta Je Tu Je' :wink:

Slartibartfast?

Zamisli da se tako zovesh. :D Eeeeeeej Slartiiiibartfasteeee :D :D :D :D
 
Prosečan Vogon ne bi uopšte razmišljao. To su glupa, tvrdoglava, zlobna stvorenja i nisu baš posebno vična razmišljanju. Anatomska analiza otkriva da je njihov mozak prvobitno bio gadno izobličen, a jetra bolesna i smeštena na pogrešno mesto. Jedino im se mora priznati da znaju šta vole, a u to uglavnom spada nanošenje bola ljudima i, kad god je moguće, padanje u bezrazložne nastupe besnila.
 
ender:
NaraYan:
A sto ne naruchimo neku planetu po nashoj zelji da nam je naprave na Magratei :D
U moze mislim da imam negde one stare novcanice od nekoliko milijadi dinara :), pa da se udruzimo ako ima jos neko pa da kupimo jednu planetu, ko da oni znaju sta je inflacija. Jer si imao neku ideju kakvu planetu bi zeleo, kako bi se zvala?

Pa NaraYanus Alfa, naravno. :D :wink:
A planeta bi bila sva u 'zelenom' i ne bih naplacivao porez. Zatim bih zeleo vechito leto, malo kishe dosta reka, divno purpurno nebo nocu i tirkizno danju, dosta peshchanih plaza, velike zasade shljiva [za domacu ljutu]... i josh par stvari kojih ne mogu da se setim.
A ti?
 

Back
Top