trajno ispravljanje kose

Lior:
A jel ne opada puno? Ne zelim da idem na to ispravljenje kose pa da mi posle opada u bicevima...I svaki dan da peres kosu? Hmm to nije zdravo za kozu glave...?

Ne opada u bicevima, ali opada vise nego sto je opadala ranije, a sto se pranja kose tice, dermatolozi kazu da i bebe kosu peru svakog dana - kosili, kosili sampon.
 
vanjusica:
Ne opada u bicevima, ali opada vise nego sto je opadala ranije, a sto se pranja kose tice, dermatolozi kazu da i bebe kosu peru svakog dana - kosili, kosili sampon.
Meni ne opada, ono normalno kao i ranije, i to kada operem kosu...
Sto se tice sjaja kose, to me je iskreno najvise odusevilo, to mi je oduvek bila zelja...
E da, jedino sto me nervira je to sto mi se brzo masti ali, kao sto rece, kada ne moram da se feniram to mi je 10-15 min. posla. Ja kosu ne perem svaki, perem je svaki drugi dan.
Znaci tebi je kraca kosa i platila si 40 eura, sta je to...Sitnica! Meni je duga pa sam zato platila malo vise...
Ja sam raila u junu mesecu, more bez feniranja, i na plazi uvek lepa kosa zamislite to?!
 
Ispravljena znaci - ispravljena za vjeke vjekova. Kada pocne da raste, raste u prirodnom obliku i ko vise ne zeli ravnu prosto pusti svoju prirodnu da izraste, a ko ne zeli, radi dalje ispravljanje izrastaka (uglavnom na 6 meseci). NE POSTOJI MOGUCNOST GUZVANJA, VIKLERANJA! Ko zeli malo vako, malo onako - predlazem kombinaciju feniranja i mini vala.
OVO ISPRAVLJANJE JE NISTA DRUGO DO SUPROTAN PROCES OD MINI VALA!!
 
vanjusica:
Ispravljena znaci - ispravljena za vjeke vjekova. Kada pocne da raste, raste u prirodnom obliku i ko vise ne zeli ravnu prosto pusti svoju prirodnu da izraste, a ko ne zeli, radi dalje ispravljanje izrastaka (uglavnom na 6 meseci). NE POSTOJI MOGUCNOST GUZVANJA, VIKLERANJA! Ko zeli malo vako, malo onako - predlazem kombinaciju feniranja i mini vala.
OVO ISPRAVLJANJE JE NISTA DRUGO DO SUPROTAN PROCES OD MINI VALA!!
meni je to nelogicno...cak niko ne moze da me ubedi da ce kosa koja se navijena osusi biti prava posle toga...?
 
S_K_V_O:
meni je to nelogicno...cak niko ne moze da me ubedi da ce kosa koja se navijena osusi biti prava posle toga...?

pa necjesh dobiti lokne.. al necje biti ni skroz ravna... izlomicje se... kao kad neuspeshno uvijesh suvu kosu... odprilike.... ali ne...
ne mozhesh lepo da je uvijesh.... ok... mozhda frizer mozhe, to vecj ne znam..
 
S_K_V_O:
meni je to nelogicno...cak niko ne moze da me ubedi da ce kosa koja se navijena osusi biti prava posle toga...?
livija:

pa necjesh dobiti lokne.. al necje biti ni skroz ravna... izlomicje se... kao kad neuspeshno uvijesh suvu kosu... odprilike.... ali ne...
ne mozhesh lepo da je uvijesh.... ok... mozhda frizer mozhe, to vecj ne znam..
A, poslušaš li Livijin savet, mirno se na forumu možeš potpisivati punim imenom i prezimenom, bez nepotrebne anonimnosti, pošto će svi reći : " Aaaa, to je ta SKVO, što smo je videli u gradu, sa ONAKVOM kosom ... " :lol:
 
:D

@livija
znam, znam kako bi izgledalo. imam drugaricu koja ima potpuno pravu kosu prirodno, kako da je ispravljala - samo je prosusi i to je to...neverovatno je prava...
ona je redovno "guzva" (tako to ona zove) pa se dobija efekat izlomljene kose. (i to ne izgleda tako lose! :))
ali sam sigurna da bi uz pomoc silovanja viklerima ili cetkama, toplotom i lakom za kosu mogla da bude i kovrdzava - cista fizika...
 
pa ne znam.... moja sestra ima takvu kosu... i posle feniranja i trapanja koje chega i nocji prespavane s viklerima... odrzhi se to pola sata i onda jednostavno splasne i izgleda bzvz... al drugo je kad to radish na prirodno ravnoj kosi a drugo na ispravljanoj.... naravno da na prirodnoj bolje izgleda.....
 
jedna moja drugarica je to uradila.....
kosa joj je extra! ...skroz ravna i mekana....nema neki sjaj, ali nije ga imala ni pre ispravljanja.....
svaki dan, kosa joj izgleda kao da je upravo opeglana....
radila je to vec 2-3 puta, a na kosi se uopshte ne vidi da je oshtecena..........
 
super je kad imas extremno kovrdzavu, bedak je kad ti nije ni tamo ni ovamo.. kao moja.. nema kovrdze, vec se nekako iskrivi i istalasa i onda to ne lici ni na sta.. a jos me vise nervira, sto svaka dlaka ima neki svoj zavijutak pa se mrsi, a da ne pricam kako sva "nadodje" :D kad je vlaga.. dzaba mi i feniranje i bilo sta..
 
lol, bre ljudi, sto se vi lako primate:D

meni je kosa talasasta, negde cak i kovrdzasta.......ali je takodje kao slama posle pranja, pogotovo ako je rascesljam i pustim da se osusi "prirodno pravo".... za to ispravljanje sam cula odavno, ali ne moze to svako da uradi. @usamljena mala...svaka cast kad je tebi ispalo tako super i kada nisi upropastila kosu. imam drugaricu koja je to isto uradila, i bilo joj je fenomenalno neko vreme....i bas sam se razmisljala da li i ja isto da uradim.....SRECOM nisam.....njena kosa je sada gora od prethodne slame....a pitanje je kakva bi moja tek bila.... :(

anyway, drago mi je sto sam resila da se stick to my prirodnu kosu. da sam je ispravila tako, imala bih ko zna koje probleme, jos bi me sigurno smorilo to vecito pravo, pravo, i pravo bez ikakvog volume....kada hocu talase - imam ih.....kada hocu cist pravac - u salon na presovanje ili kod kuce...kako god...:)
 

Back
Top