strah i trema

~Saša~

Početnik
Poruka
2
pozdrav svima, neznam dali sam naišao na pravi forum za ovakvo pitanje, ovako........hvata me velika trema kad pričam sa simpaticnom curom, par puta u školi mi se dešavala da neka cura priča samnom a ja jadan od muke neznam sta da kazem...temperetura se dize na 200 stepeni.....pomagajte ljudiiii..... :oops:
 
~Saša~:
pozdrav svima, neznam dali sam naišao na pravi forum za ovakvo pitanje, ovako........hvata me velika trema kad pričam sa simpaticnom curom, par puta u školi mi se dešavala da neka cura priča samnom a ja jadan od muke neznam sta da kazem...temperetura se dize na 200 stepeni.....pomagajte ljudiiii..... :oops:
Cepis 3-4 loze na ex,onda 2-3 spricera i na kraju 2 piva...i ima da pricas 200 na sat (u krivinu,200 na sat obozavam tu brzinu...:lol: ) Nema temperature,nema da ti se zaveze jezik,nema nista... Probaj...provereno! :D
 
~Saša~:
pozdrav svima, neznam dali sam naišao na pravi forum za ovakvo pitanje, ovako........hvata me velika trema kad pričam sa simpaticnom curom, par puta u školi mi se dešavala da neka cura priča samnom a ja jadan od muke neznam sta da kazem...temperetura se dize na 200 stepeni.....pomagajte ljudiiii..... :oops:

Не брини, и оне се тако осећају....:wink:
 
Kazes joj isto ovo sto i nama:

"Kada mi se obrati simpaticna devojka, ja se oduzmem i ne znam sta da pricam, ali evo borim se sa tim i cini mi se da mi sve bolje ide...".

Postizes sledece:
1. originalnost,
2. pokazujes svest & zrelost (jer radis na prevazilazenju problema),
3. podsvesno je trujes da te zgodne ribe okupiraju - te mora da preskoci igrice i da te "rezervise" na vreme,
4. vezbas se za kasnije,
5. dobro se provodis...
 
hehe... kako slatka tema...
635.gif
246.gif
 
~Saša~:
pozdrav svima, neznam dali sam naišao na pravi forum za ovakvo pitanje, ovako........hvata me velika trema kad pričam sa simpaticnom curom, par puta u školi mi se dešavala da neka cura priča samnom a ja jadan od muke neznam sta da kazem...temperetura se dize na 200 stepeni.....pomagajte ljudiiii..... :oops:

Ne boj se žena klipane... neće te ujesti... ona hoće isto što i ti... možda se ona boji više od tebe, mada sumnjam... kakav ćeš ti vojnik bre da budeš... slušaj, ako već imaš takvu frku a maloletan si, onda popij čaj od kantariona svaki dan ujutro, to opušta živce i odagnava strahove... tako radi mesec dana... suoči se sa svojim strahovima i što češće prilazi devojkama, nemoj da bežiš od njih... nadalje, kad pričaš sa devojkama, pričaj samo o seksu, ali ne previše vulgarno, tako će one da se zacrvene, a ti ćeš postati faca... pokušaj da sve govoriš kroz šalu, tako im ostavljaš prostora da ostanu i dalje u priči, a da se ne osete "ugroženima" ili "potcenjenima"... ako te zanimaju muški talismani za sticanje moći nad ženama, i u tome ti mogu pomoći...
 
~Saša~:
pozdrav svima, neznam dali sam naišao na pravi forum za ovakvo pitanje, ovako........hvata me velika trema kad pričam sa simpaticnom curom, par puta u školi mi se dešavala da neka cura priča samnom a ja jadan od muke neznam sta da kazem...temperetura se dize na 200 stepeni.....pomagajte ljudiiii..... :oops:

Pusti ona da priča..žene to vole...
 
teenager
Pojam koji potice iz engleskog jezika i opisuje mlade ljude cije se godine zavrsavaju na teen :thirteen,fourteen, fifteen, sixteen, seventeen, eighteen, nineteen.


Btw Petre hvala na komplimentu pravi si dzentlmen :D ;)
 
latica:
teenager
Pojam koji potice iz engleskog jezika i opisuje mlade ljude cije se godine zavrsavaju na teen :thirteen,fourteen, fifteen, sixteen, seventeen, eighteen, nineteen.


Btw Petre hvala na komplimentu pravi si dzentlmen :D ;)
Pa znali smo to bwe... :wink:
I mp3 predlog - Billy Idol Sweet sixteen... :lol:
 

Back
Top