noge

kako sklanjas dlake s nogu

  • hladni vosak

  • topli vosak

  • aparat-depilator

  • brijanje ziletom

  • brijanje brijacem

  • depil. krema

  • epilacija

  • rukavica za skidanje dlaka

  • ne sklanjam dlake


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
ne mogu drhte mi ruke od zenskog kutka i nisam u stanju da pronadjem da li sad mogu da ispravljam

a stavi sta najcesce stavljas. tako bi te pitali da je anketa. mora nesto da dominira. ili sta je zadnje
 
?:
ne mogu drhte mi ruke od zenskog kutka i nisam u stanju da pronadjem da li sad mogu da ispravljam

a stavi sta najcesce stavljas. tako bi te pitali da je anketa. mora nesto da dominira. ili sta je zadnje
... а де је ЧОКОЛАДА од 300 грама ?!? :shock:
 
E ja sam popiydela od čekanja da porastu za depilaciju pa sam poslednja dva puta obrijala noge. Zimi može al leti bre ne mogu da nosim pantalone!!!
Kako vi uspevate da sačekate da izdrastu za depilaciju???
 
ne bre sta ti je ja i ne osetim doduse imam tri dlake na nogama a danas me koleginica pitala kako depiliram ruke a ja rekoh pa ne depiliram "ma ne se ri pa nemas dlake" tu sam imala srece s genetikom
 
Depiliram se depilatorom i jako me nervira sto prilicno boli, oduzima puno vremena i neke dlacice iscupa a neke isece, tako da cesto imam posla ako hocu savrseno izdepilirane noge. Kada bih isla na depilaciju,nervira ono cekanje dok ne dostignu odredjenu duzinu do sledece depilacije, pa moram da nosim pantalone na +40... neeeeee. Tako da za sada nemam idealno resenje.
 
Ja imam delove na nogama gde uopste vise ne rastu dlake. Depiliram se hladnim voskom,a imam i depilator pa ih cesto i sa njim pocupam i mene taj depilator uopste ne boli, vise me golica. Istina, ne mogu se pozaliti gustim i jakim dlakama.
 
Апарат је идеална ствар, не морате да чекате да нарасту, сваких пар дана само пређем ноге тако да не расту све длачице истовремено и ноге су увек су глатке....Имам га већ неколико година, носим га свугде са собом, поступак траје пет минута, а кад се навикнеш више не боли....
И много се више исплати од заказивања и чекања код козметичара, зезања са воском и депилаторима у креми...
 

Back
Top