I'll do it my way ;)

Sweet_Jane

Domaćin
Poruka
4.540
Ne znam jel bila tema ili ne al sve jedno....dakle....

Jel volite da se inatite?Da li vas bas briga o tome sta drugi misle o nekim vasim postupcima, da li ne prihvatate nicije savete?Jel vam nije mnogo vazno da li su vasi postupci ispravni, samo radite nesto da bi ste drugima terali inat?Ili su vam misljenja i saveti drugih mnogo bitniji od sopstvenog suda?

Ja volim da teram inat, ali u nekoj meri... Najvise roditeljima, nastavnicima i osobama do kojih mi nije stalo... Cesto prihvatam savete ali ih retko kad praktikujem. Ali ne radim to stalo. U glavnom mi sve to zavisi od raspolozenja... A vama?
 
ja uvek teram inat(najvishe roditeljima i drugaricama).....ma mnogo sam tvrdoglava...poneki put mi se to obije o glavu...ali jbg takva sam i ne mogu to promeniti....ponekad poslusham savete,ali najcheshce ih ja dajem....u poslednje vreme i previshe....i tako to :)
 
nensy4ever:
ja uvek teram inat(najvishe roditeljima i drugaricama).....ma mnogo sam tvrdoglava...poneki put mi se to obije o glavu...ali jbg takva sam i ne mogu to promeniti....ponekad poslusham savete,ali najcheshce ih ja dajem....u poslednje vreme i previshe....i tako to :)
kome?
ne znam zasto sam se bas ovde nasla...:)
mislim, kao jedna od onih kojima dajes savete vecito! :)

ja teram inat samo babi.... :lol:
savete tipa :"e, lepse ti je kad pustis/vezes kosu " ne slusam, jer radim ono sta JA volim i kako JA volim...
ostalo cu da poslusam ali nejcesce ne i da prihvatim...mislim, odslusacu sta mi neko kaze...ali, najverovatnije necu tako da uradim
 
Savete volim da cujem, ali uvek uradim kako ja hocu.
Uglavnom se ne inatim bez razloga, tipa neko mi kaze da uradim neku sitnicu, a ja bas namerno necu i uradim nesto potpuno suprotno. Cesce su situacije tipa neko mi nesto kaze a ja znam da taj neko nije u pravu, vec da sam ja, pa uradim onako kako ja mislim da treba.
 
Ja UVEK teram inat svima i jako sam namćorast i tvrdoglav. Čak i svom bratu od 6 godina teram inat stalno dok ne zaplače, pa mi onda keva se*e :twisted: Inače obožavam da teram inat i uvek ću ga terati, HA! :twisted:
 
Sweet_Jane:
Ne znam jel bila tema ili ne al sve jedno....dakle....

Jel volite da se inatite? Zavisi, kako kad!Cesto mi se desavalo da resim da se zainatim, ali ne mogu jednostavno!
Da li vas bas briga o tome sta drugi misle o nekim vasim postupcima, da li ne prihvatate nicije savete? Isto zavisi.. Nekad me je briga, nekad nije.Saslusam savet ali ga ne prihvatam uvek!
Jel vam nije mnogo vazno da li su vasi postupci ispravni, samo radite nesto da bi ste drugima terali inat? Trudim se da cinim ispravne stvari...
Ili su vam misljenja i saveti drugih mnogo bitniji od sopstvenog suda? Bitni su mi, ali ne mogu reci da su mi bitniji od sopstvenog misljenja!
........
 

Back
Top