Pretnje! Upomoć!!!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ml2

Primećen član
Poruka
520
Dobio sam poruku na private koja glasi:

Naslov: Pizdo!

Jesi li spreman popiti metak za tvoje Hrvate?




Poruku je poslao Duh Sekire.

Pitam se hoće li svi građani Srbije koji misle drugačije popiti metak kad radikali dođu na vlast?

Da li za ovo treba da glasaju građani Srbije???
 
И шта сад?
Па овде готово да нема некога ко није добио претњу или претио.....
Не узимај то здраво за готово.
Лош дан,врућина.......
Уосталом то је твоја пп ....и приватна је.
 
ml2:
Inače u skladu sa svojom Odlukom http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=2565270&postcount=36
prelazim na Duha Sekire.

Danas ćemo učiti kako da sastavimo rečenicu.

Da li si spreman da popiješ metak zbog Hrvata čije interese propagiraš. Obrati pažnju da se sve čita onako kako je napisano.

opet si pogresno razumeo... 'jesi li spreman popiti metak...' je ocigledno dosledna i ispravna uporaba novohrvatske gramatike i pravopisa. sa jos ociglednijim ciljem diplomatskog priblizavanja tebi licno i personalno indirektnim evociranjem fundamentalnih osnova tvog izvornog sistema vrednosti.
 
ml2:
Dobio sam poruku na private koja glasi:

Naslov: Pizdo!

Jesi li spreman popiti metak za tvoje Hrvate?




Poruku je poslao Duh Sekire.
Pitam se hoće li svi građani Srbije koji misle drugačije popiti metak kad radikali dođu na vlast?

Da li za ovo treba da glasaju građani Srbije???
Срамота... :evil: :evil: :evil: :evil:
 
Pitanje metka može kontemplacijom da se obrazloži na nekoliko načina. Ako voliš da dobijaš metkove, to je vidiš tvoj problem. Sad to dal' Duh voli da ti ih daje... nešto sumnjam, poznavajući ga i da je čovek hetero orijentisan. Ako se uzme pridev Pizdo... to je taj koji ti je poslao, citirao karakternu osobinu a ne psovačinu, pa prema tome i tu ti teorija malo labavo stoji. Znači ako ti je taj poslao pretnju, ti mu uzvrati istom, pa ako je Duh u pitanju budi ubedjen da će on da otvori ne jedan,nego pet topica... i o kalibru metka, oruzja iz kog je ispaljeno, trajektoriji leta istog...i tako to.
 
ja bih ovde zeleo da skrenem paznju podvlacenjem bas tog najverovatnijeg faktora koji je korisnika ml2 verovatno i doveo u zabludu da se radi o pismu preteceg sadrzaja. naime, sam naslov, procitan licem ciji srpski jezik zapravo prvi strani a ne prvi jezik u uzem smislu, mogao je da izazove zaista razumljivu emociju revolta i tako nehiticno nametne negativni kontekst citanja sadrzine pisma pod istim naslovom.
dakle, ovde bi vredelo podvuci tu finesi -

Pi*ka je polni organ. asociranje lica muskog pola, pa cak i nesrpske nacionalnosti, zaista je povod za negativnu reakciju istog, sve do krajnjih mera suprotnih pravilniku koje ovaj preduzeo.
ali...
Pi*da, to je u prostonarodnom razgovornom jeziku zaista iskljucivo atribut licnosti, odnosno, kako je kolega pravilno naglasio - karakterna osobina. razumljivo je da covek koji nedovoljno vlada srpskim razgovornim jezikom ovu finesu ne mora da primeti i zato je po meni Duh duzan da se izvini putem pp-a u kojem bi trebalo da objasni preciznije sta je hteo da kaze ovim pojmom. podrobno i prostim, razumljivim srpskim jezikom, dakako.
 
JABUCHILO:
pp se ne objavljuju na javnom vec se upucuju moderatoru u vidu formalne zalbe... na pp.

ja tu ne vidim ne ku pretnju. pita te covek da li zaista do kraja verujes u top sto pises...

Тако је брате.
Само ме је занимало да ли је још један из плејаде јунака за монитором. :wink: :arrow:
 
marlоn:
Pitanje metka može kontemplacijom da se obrazloži na nekoliko načina. Ako voliš da dobijaš metkove, to je vidiš tvoj problem. Sad to dal' Duh voli da ti ih daje... nešto sumnjam, poznavajući ga i da je čovek hetero orijentisan. Ako se uzme pridev Pizdo... to je taj koji ti je poslao, citirao karakternu osobinu a ne psovačinu, pa prema tome i tu ti teorija malo labavo stoji. Znači ako ti je taj poslao pretnju, ti mu uzvrati istom, pa ako je Duh u pitanju budi ubedjen da će on da otvori ne jedan,nego pet topica... i o kalibru metka, oruzja iz kog je ispaljeno, trajektoriji leta istog...i tako to.

Суочен са овом вашом контемплацијом колега, рад сам признати грешку. Наиме, поранио сам. Јер сви знамо.
Петак је дан за метак.
:lol:
 
Duh Sekire:
Суочен са овом вашом контемплацијом колега, рад сам признати грешку. Наиме, поранио сам. Јер сви знамо.
Петак је дан за метак.
:lol:

Kako kome kolega... nekome svaki dan... bar dok ne pevne na onoj stvari, jer šlog ne bira 'de će da udari.
 
ml2:
Dobio sam poruku na private koja glasi:

Naslov: Pizdo!

Jesi li spreman popiti metak za tvoje Hrvate?




Poruku je poslao Duh Sekire.

Pitam se hoće li svi građani Srbije koji misle drugačije popiti metak kad radikali dođu na vlast?

Da li za ovo treba da glasaju građani Srbije???


А сад УПОМООООООЋ.......је л' ? А када си ти куцкао сто педесет
пет милиона тема са УВЕК ИСТОМ ТЕМОМ а она је била пљување
СМ и Шешеља ... онда нама
нико није хтео да притекне упомоћ.......



a234.gif
 
marlоn:
Kolega eremito, jel' vama fali onoga što vam je preporučila koleginica migud?

Колега марлончино, мени се учинило да је колегиница ускраћена за те "смешне покрете"... тј. ја сам то схватио као њену понуду - али то је за други подфорум,
не знам да ли га овде има "она тражи њега"....... :lol: :lol: :lol:

п.с. него колега мл2 изгледа не уме добро да чита па је буквално схватио
пп Духа секире јер да је заиста била претња то би Дух урадио са
секирчетом а не би помињао "метак"... :razz: :razz: :razz:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top