Još jedna pobeda Partizana

Duh Sekire

Iskusan
Poruka
6.686
Kao Delija mogu da razumem rezigniranost Bore Čorbe kada je to otpevao u pesmi Na zapadu ništa novo.
A sad tako mora da je rezignirana opozicija (i jedna i druga) posle još jednog skupštinskog testa vlasti. I opet "na zapadu ništa novo"... Vlada koja je sama sebe proglasila "oročenom" prošla kroz još jednu "scilu & haridbu". Jes kad bi se zezali.
Lično mislim, a nisam jedini, kako se za vlast niko ozbiljno i ne bori. Sledi "rešenje" Kosova, oko Haga i dalje zajebavaju, a restruktuiranja niko i ne pominje...

Što se same Dulićke tiče, ne mislim da je loše dobiti potpredsednicu iz redova manjine. Istina to je bio i Kasa sa lošim rezultatima. Ali ova je jedini potpredsednik i uz to baš 'rvatica, što bi rekli Tutsi-Hutu varijanta :wink:
Za to vreme u Hrvatskoj i pored čak nekih preuzetih obaveza i srpske stranke koja podržava vlast, Srbin ne može biti ni ministar. Zna se to. Čuo sam jutros reakcije na radiju. Njihove.
I ja sam imao zamerke povodom njenog pominjanja breskvi, hladnjača i frikombivanja leševa. Nije mi se to svidelo. No sad to pada u vodu kad je napadnuta samo zbog nacije.
Sad šta je tu je - život ide dalje.
 
DellBoy-011:
Da srbin je.
Svidelo se to tebi i ne.
kao što su i radikali srbi. Svidelo se to meni ili ne.
Nego, šta uradi sa Vlasotincem? Jesi rešio stvari tamo?


Не - он није Србин. Он је члан ДС-а ! :razz: 'Ша је било, заборавио си ваше
чланство у Социјалистичкој комуњарској интернационали - немате ви
националност..... ви припадате светској породици црвених пропалица 8-)
Је л' ја треба да ти копирам ПЛАН те организације па да видиш на шта сте
се обавезали, или можеш и сам?


Па нисам могао да решим ребус у вези Власотинца јер ти ниси хтео да ме
обавестиш КОЛИКО ЧЛАНОВА ДС-а чине руководство Општине и колико
њих у дилу са дилерима дилује бели прах........ 8-)
 
st.maurice:
I ovde je potreban neuropsihijatar
Ako si za DS nisi Srbin. I posle nisu fasisti... :roll:

Ту етикету залепи свом тати на чело, знаш... а заобилазиш ПЛАН И ЗАДАТКЕ СОЦИЈАЛИСТИЧКЕ ИНТЕРНАЦИОНАЛЕ - кријете шта су вам
праве намере, битанге.......хајде нам испричај ... својим речима... :lol: :lol: :lol:
 
eremita:
Не - он није Србин. Он је члан ДС-а ! 8-)

Svojevremeno me ovde optužiše da sam član ldp, a nisam.
Sad da sam ds, a nisam.
Nikad nisam glasao za njih, niti ću.
Glasao sam za tadića i bogdanovića, da ne bi radikal pobedio i nije.
Što se tiče vlasotinca i pre nego što je tema zaključana pokupio si svoje prnje jer ono što si pisao nema nikakve veze sa lokalnom samoupravom.
Što se tiče toga koje srbin a ko nije, najbolje da postaviš o tome temu i tvoje kriterijume, biće sigurno interesantno za posmatranje.
Btw SIGURNO sam učinio više za ovu državu Srbiju od tebe i tebi sličnih.
I ne smeta mi ničija partijska pripadnost, grozim se samo loših i nevaspitanih ljudi.
Mogu da budi i srbi i hrvati i članovi bilo koje stranke.
 
no_problem:
Евои и овде је присутно врежање корисника Еремите, зар није? Називање корисника погрдним именима је забрањено, не?
On bi trebao da lezi u zatvoru zbog krivicnog dela izazivanja medjunacionalne mrznje, a ono barem da bude banovan.

Kakav je to fasizam i/ili neuropsihijatrijski poremecaj da kazes nekome da, ako glasa za Ds nije Srbin.

Njegovim problemima trebaju da se bave ozbiljnije institucije od foruma.
 
st.maurice:
On bi trebao da lezi u zatvoru zbog krivicnog dela izazivanja medjunacionalne mrznje, a ono barem da bude banovan.

Kakav je to fasizam i/ili neuropsihijatrijski poremecaj da kazes nekome da, ako glasa za Ds nije Srbin.

Njegovim problemima trebaju da se bave ozbiljnije institucije od foruma.

Maločas je isključen korisnik koji je delio savete koga da isključimo a koga da ostavimo. Koje teme da zaključamo i tome slično...

I da, naravno, za sve što svako od Vas ovde piše - krivi urednici.
 
DellBoy-011:
Svojevremeno me ovde optužiše da sam član ldp, a nisam.
Sad da sam ds, a nisam.
Nikad nisam glasao za njih, niti ću.
Glasao sam za tadića i bogdanovića, da ne bi radikal pobedio i nije.
Što se tiče vlasotinca i pre nego što je tema zaključana pokupio si svoje prnje jer ono što si pisao nema nikakve veze sa lokalnom samoupravom.
Što se tiče toga koje srbin a ko nije, najbolje da postaviš o tome temu i tvoje kriterijume, biće sigurno interesantno za posmatranje.
Btw SIGURNO sam učinio više za ovu državu Srbiju od tebe i tebi sličnih.
I ne smeta mi ničija partijska pripadnost, grozim se samo loših i nevaspitanih ljudi.
Mogu da budi i srbi i hrvati i članovi bilo koje stranke.

I mene isto to sa LDP i DS.
A u stvari DSDS, pa ko šef ko ministar.
:razz:
 
DellBoy-011:
Šta ćemo sa srbinom u kosovskoj vladi?

То је приватни Чекуов "Србин", а ја и не говорим о односу Срби-Албанци, него Срби-Хрвати.
Иначе нисам знао да је члан ДС-а. Мислио сам само да је неки криминалац.

Oximoron:
zbog ovoga ces imati problema.

Проблема?

И може ли мало толеранције и разговора о теми, ако вам је занимљива...
 
st.maurice:
On bi trebao da lezi u zatvoru zbog krivicnog dela izazivanja medjunacionalne mrznje, a ono barem da bude banovan.

Kakav je to fasizam i/ili neuropsihijatrijski poremecaj da kazes nekome da, ako glasa za Ds nije Srbin.

Njegovim problemima trebaju da se bave ozbiljnije institucije od foruma.
А ти би требао у затвор због недостатка мозга и ширења глупости по форуму.
 
Duh Sekire:
Већ се одмарао у кафилерији, па му није много помогло... :neutral:
Једном будла, вазда будал поздрав од Загора те неја

album_pic%201.jpg
 
Duh Sekire:
Проблема?

И може ли мало толеранције и разговора о теми, ако вам је занимљива...
Tolerancija?Izvinjavam se,ali "ako si clan ds-a nisi Srbin" ne dozvoljava toleranciju.
Ne zato shto sam ja demokratski opredeljen,isto tako bi bilo i da je glasilo "ako si clan srs-a nisi Srbin".Jednostavno,takvo vredjanje nije prikladno.
 

Back
Top