Kosmodisk na kiti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A mozda da se naslonis odnosno ga naslonis na wc solju ,prethodno podignes poklopac...i jako,svom snagom zamahnes istim tako da on snazno lupi...ti to neces cuti ,bice to samo jedan tupi zvuk....ali kosmodisk ti vise nece trebati....
Sve ovo ti kazem jer sam negde procitala da mnogo volis kupatilo ,wc ili sta ti ja vec znam....
Ajde pa sa srecom!! ;)
 
DjuraMornar:
A mozda da se naslonis odnosno ga naslonis na wc solju ,prethodno podignes poklopac...i jako,svom snagom zamahnes istim tako da on snazno lupi...ti to neces cuti ,bice to samo jedan tupi zvuk....ali kosmodisk ti vise nece trebati....
Sve ovo ti kazem jer sam negde procitala da mnogo volis kupatilo ,wc ili sta ti ja vec znam....
Ajde pa sa srecom!! ;)

Ti mora da si dobila po guzi negde u kupatilu.:lol:
 
sinnke ti si tzar! svaca mi......... :-D :-D :-D
ne znam.... shto? ti se brinesh da ti se ne iskrivi, pa sad trazhish preventivu ili shta?
btw, kosmodisk je za kostobolju (vaLda)..... a kol'ko sam ja sVatila (sad ja sam mala i neisqsna ne bih znala) kita nema kostiju.......... :roll: :-D
 
zelenooka:
Slabo pomaže kosmodisk, bolje će ti pomoći doktorka...:razz:
Shtaje nabacujesh se vec na doktorke.Ne radis danas uzo si bolovanje da lecish kitu?pa brate skrati sa drkanjem.Barem toga u tjumenu ima na pretek. jedino pazi biraj one koje piju a to sam cuo ima mnogo one koje se fixaju pa da ne zacepis neku boleshtinu.aj pa sretno........
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top