Most na Adi

Колико ја знам,овај пут су СТВАРНО решили да га направе.
Обезбедили су лову...ЕУ је одобрила наменски кредит за овај пројекат.
 
Da, tako je pisalo u novinama.
Projekat je sjajan, ne znam do kada je planirano da bude realizovan, konačno bi povezao udarnu saburbiju
Bilo bi, konačno, dobro da neko da dobar projekat za povezivanje Zemuna i druge obale, one preko Pančevačkog mosta, postoji ideja...
Videćemo, mogli bi, za početak stanicu Prokop, projekat star 3 decenije da odrade do kraja..
Nešto čemo od svega da doživmo :p
 
Чињеница ... праве нови мост на Ади, а да ли ставе прст на чело кад су у питању постојећи мостови? Колико чујем, у врло су лошем стању. Или сам погрешно чула (прочитала)?!?! Док један изграде, други ће да се сруши.
 
Jednog lepog dana, kada moje dete bude šetalo svoje dete preko mosta u izgradnji (još uvek nemam decu) znaću da za Srbiju ima nade :)
Izgradnja Mostarske petlje je započela krajem sedamdesetih, posle 30 i više godina kažu da nije kompletno završena.... baš bih volela da vidim, koliko će decenija trajati izgradnja ovog mosta....
Mada je ideja divna, gradu treba još puuuuno mostova...
 
Eeeee.... Da je Vucic gradonacelnik kao sto nije. vec bi smo mogli da skacemo sa tog mosta dole u jezero. A na otvaranju bi se vrteli volovi na raznju i tocilo besplatno pivo.
 
Sve je to super samo mi nije jasno zasto na konkursu za izgradnju mosta posao nisu dodelili nekoj nasoj firmi a ne strancima (i onako nam narod nema posla)
 
Plan je da to bude gotovo u toku ove i sledeće 2007. godine - OBA MOSTA :P Jeste, konkurisali su za sredstva od Evropske banke .....juhuj! :D Das malo rastereti Brankov most :)
 
ZeNoN:
Sve je to super samo mi nije jasno zasto na konkursu za izgradnju mosta posao nisu dodelili nekoj nasoj firmi a ne strancima (i onako nam narod nema posla)
Kako zasto? Pa razmisli malo.Poznato je da je ovo lopovska zemlja.
Ko zna koliki ce kajmak da skinu pojedinci ako stranci budu pravili most,a da ga nasi prave ne bi tu bilo nista ili u najboljem slucaju neka sica.Ni milionce.
 
Betty:
Plan je da to bude gotovo u toku ove i sledeće 2007. godine - OBA MOSTA :P Jeste, konkurisali su za sredstva od Evropske banke .....juhuj! :D Das malo rastereti Brankov most :)
Pa Betty jel si videla ti da je pocela gradnja nekog od tih mostova sto si navela?
Pa ne pravi se most za 2 meseca.Ako im je plan da bude gotovo u toku ove i sledece godine definitivno je sigurno da od tog plana nema nista.
 

Back
Top